Şimdi Ara

Bekle Bizi Avrupa! [Wait for us Europe!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
3
Favori
6.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 75
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 31
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 19 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AdkA (31 mesaj) ksk_mehmet (6 mesaj) ŞahinAbi (5 mesaj) Guest (3 mesaj) Mizuhara (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (39 mesaj) Mobil (14 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Bekle Bizi Avrupa! [Wait for us Europe!]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    663 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yalnızca inananlar başarır, Arena'yı Ali Sami Yen Cehennemi yaptıktan sonra, Fatih Terim başında olduktan sonra sahada parçalı giymiş 11 aslan yürek herşeyi başarabilir.

Arena'da en az 7 puan alabilecek bir kombinasyon yapabilmeliyiz. (Hoca-Takım-Taraftar)
    Deplasmanda ise Fatih Hoca ve takım işini bilir. :)

Avrupa maçlarında eskiden olduğu gibi
    ÖLMEK VAR SUSMAK YOK!

Ayrıca rakiplerin Türkiye'ye ayak basmasından itibaren "medenice" baskı altına almalıyız. Kim olursa olsun..
    "Cehennem" tabirini Arena'ya da kazandırmalıyız.

|
    |

• Yarbay
    44903 Mesaj

geçen yıl ultraslan çok başarılıydı. bu sene 3 boyutlu Freddy yaparlarsa harika olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    406 Mesaj
    Avrupa hazırlan mahşer günü ...Cehhenneme giren bir daha çıkamaz.
    We are the Best, We are the Best Galaataasaaaraaaaaay!
    |
    |
    Gaz konusuna destek beyler

Dinle bizi ey Avrupa

Yetmez bizlere bu kupa

Eğileceksin karşımda

Seni sevmeyen ölsün ...

Verin gazı bakalım

Wesley Sneijder
  • Yüzbaşı
    663 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

Gaz konusuna destek beyler

Ve Sabri Ugan:

"Ali Sami Yen Arena'dan Herkese iyi akşamlar sevgili seyirciler.. Tribünde 50 bin, sahada 11 aslan yürek! Rakip.."
    |
    |

• Çavuş
    87 Mesaj
    4-5 gecedir Galatasarayın Çempiyns ligteki eski maçlarını izlyorum. Vallahi özlemişiz. İnşallah gruptan çıkarız.
    |
    |

Uludağ Üniversitesi
  • Yüzbaşı
    406 Mesaj
    Milanı 3-2 yenidğimiz manchesterla 3-3 kaldığmız maçları izliyorum.ALLAH'IM BU SENEDE BUNLARI KISMET EYLE
    |
    |
    |

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!
  • Yüzbaşı
    663 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    "Şampiyonluk nağmeleriiiiii, inletiyooor Sami Yen'iiiii..."

|
    |
    |
    |

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!
  • Yüzbaşı
    663 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Benzer koreografiyi Avrupa kıtası olacak şekilde ilk maçımızda ypsak güzel olurdu..
    |
    |
    G.saray bu yıl tarih yazacaktır kimse şüphe duymasın

Avrupa Avrupa Duy Sesimizi! İŞTE BU TÜRKLERİN AYAK SESLERİ

>CoNTiNuE<
    PS3-PS4 Online Oyun Klubü
    PSN: xaviesta8734
  • Yarbay
    7211 Mesaj
    bu galatasaraylı arkadaşlar biraz fazla yukarıda takılıyor...o zamanlarki futbolla şimdiki futbol çok farklı..karşınıza bir real bir barça falan gelirse dışarıdaki maçta en az 4 en çok ise belli olmayan sayıda gol yer şu anki herhangi bir türk takımı..biraz gerçekleri görelim..ben fenerbahçeliyim ama elemelerde elenip avrupa ligine gitmemizi istiyorum çünkü şampiyonlar liginde facia yaşayabiliriz..tüm türk takımları da malesef bu durumda...
    Konu Sahibine Özel
    Daha çocukken bize/bana inanarak zoru başarmayı İmparator öğretti. Bu takımdan öğrendim ben.
    Yine inanıyorum..

Daaağ başınıııı dumaaan aaalmıııııış...
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

bu galatasaraylı arkadaşlar biraz fazla yukarıda takılıyor...o zamanlarki futbolla şimdiki futbol çok farklı..karşınıza bir real bir barça falan gelirse dışarıdaki maçta en az 4 en çok ise belli olmayan sayıda gol yer şu anki herhangi bir türk takımı..biraz gerçekleri görelim..ben fenerbahçeliyim ama elemelerde elenip avrupa ligine gitmemizi istiyorum çünkü şampiyonlar liginde facia yaşayabiliriz..tüm türk takımları da malesef bu durumda...

bu yazdığını unutma galatasaray eğer gruplardan çıkmazsa kendimi banlayacam ayrıca fenerde elemeleri geçip gruplara gelir bence sonrasına bir şey diyemem

Orijinalden alıntı: hlldmr

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

bu yazdığını unutma galatasaray eğer gruplardan çıkmazsa kendimi banlayacam ayrıca fenerde elemeleri geçip gruplara gelir bence sonrasına bir şey diyemem

Arkadaslar basari transer ile para ile gelmiyor..tabiki rolu var ama basari takim olmak ile geliyor..Fatih hoca iyi bir takim olusturursa basarili olabiliriz..ama daha simdiden atip tutmanin bir faydasi yok..biliyorum hepimizin beklentisi cok fazla ama simdiden konusmak icin cok erken..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    663 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bence yapabileceğimiz en iyi transferleri yaptık. Gerçekten bölgesinin çok iyi oyuncuları da var ve rakibi olmayan bir hocamız var bence kadroya yapabileceklerinin fazlasını yapmayı aşılayabilecek. Bu yüzden inanalım yeter diyorum..
    |
    |
Reklamlar
Bitcoin
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.