Şimdi Ara

Bekir avşar videosuna attigim yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
3.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet dostlar size bekir avsarin fan boylarindan nasil linç yedigimi anlatacam.yorumda biri yazmis 300binden 1000e çekebilirmiyim diye.bende acik acik cekemessin diye yazdim..millet yorumda bana ana avrat kayiyor.hadi onu gectim millet yaparsin edersin diyor boş umutlar veriyor o kisiye.burada suclu sizce kim.? 300k'dan 1000e cekemessin diye benmi yoksa bekir avsarin bana ana avrat kaya fan boylarimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• reis çekemezse çekemez. niye adamın moralini bozuyosun motivasyonunu düşürüyorsun. sana mı kaldı? küfür kısımları hariç adamlar haklılar yani
    çeker ya da çekemez sana/bana/başkasına kalmadı.
    öğrenci psikolojisi genel olarak çok hassas hoca dese çekemezsin, adam belki de eskisi gibi çalışmayacak
    bu yüzden hocalar çok çalışırsan yaparsın der.
    o sırada senin çıkıp OLMAZ YAPAMAZSIN vs demen adamları sinirlendirir tabi. oradaki öğrenciler de biliyor zor olduğunu ama yine de yaparsın diyorlar moral bozmamak için
  • ne kadar boş ve gereksiz bir yorum atmıssın. reis pardon da adam hırs yapıp 100 k dan iyisini bile yaparsa mort olursun. allahın bileceği işlere karısma derim sana tavsiyem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekleşmesi belki zor bir ihtimal ama nereden biliyorsun çekemeyeceğini, merak ettim .
    https://www.instagram.com/p/B0OWM4lha-B/ 347k>1.9k ea sayısalda bu kadar olmasa da buna benzer çekişi 100k'lardan yapanlar var. yapan yapıyormuş demek ki.o yüzden kimseye yapamazsın, edemezsin yazmayın bence. çok zor ama imkansız diyemiyoruz az da olsa yapan çıkıyor. o yorumlara yaparsın yazmak da yapamazsın yazmak da mantıklı değil adamı tanımıyoruz çünkü. en iyisi hiç bulaşmamak
  • Sen kahin misin? Bir de gelmiş burada haklıymış gibi kendini savunuyor.

• 1k ya degil 100k ya cekmesini onledin bravo

• Verimli çalışan 300kdan değil 100k, 15k ya bile çeker. Yapamayacağın şeyi başkasınında yapmasını engellemeye çalışma çikolatam.
  • hocam bence haklısın. o yapabilirsin süpersin gibi yorumlar samimiyetsiz.
  • oranoranti kullanıcısına yanıt
    sonunda beni hakli bulan biri eyivallah hocam bende tam bu noktaya değinmek istiyorum

• ulan arkadaş anlamıyorum nasıl böyle bi yorum yapabiliyosun sen o adamın kapasitesini okudugu okulu geçmişte ne yaptıgını nerden biliyosun ki direk imkansız yapamazsın diyebiliyosun
  • Çekebilir ya da çekemez bilemem ancak hayır cevabını almak istemiyorsa "çekebilir miyim" diye sormamalı bence. Böyle bir soru varsa hayır demek ayıp degil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yani anlamadığım şey şu bunu soran senin 5-6 yıllık arkadaşın olsa tamam adamı tanıyosun az buçuk ne yapıcağını biliyosun derim de adını bile bilmediğin adama direk nasıl yok yapamazsın diyosun ve bunu bi marifetmiş gibi haklıymıssın gibi paylaşıyosun anlamıyorum
  • hocam sonuna kadar haklısın kimse umut tacirliği yapmasın 300k yapan adam tytde yaklaşık 45 aytde 20net yapmıştır şimdi oturacak 9 ayda 75 üstü ayt 105 üstü tyt yapcak güldürmeyin insanı
  • arslanyusuf09 kullanıcısına yanıt
    ygs de 1.2 milyon sıralamadan 20 bine çeken adam var nasıl bu kadar emin konusuyosun kendi yapamadığın şeyleri başkalarının da yapamayacağını düşünüyosun herhalde
  • Haklısınız hocam ama o eleman 9 değil 15 ay çalışmış belirteyim dedim sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecziligni -- 18 Eylül 2019; 18:46:14 >
  • arada da 900 bin fark var ama asıl mevzu bu değil bu dediğim bi örnek söylemek istediğim sen nerden biliyosun kardeşim adam belki bu sınava 1 ay çalışmış 300 bin yapmış nasıl yapamazsın diyosun anlamıyorum yav kimse size demiyo zaten iyilik meleği olun yaparsın çok kolay falan diyin herkese ama hiçbi fikriniz olmadığı konularda yorum yapmayın bu kadar zor mu niye her b... atlama ihtiyacı hissediyosunuz
  • Oha o sen miydin

• Ben haksızsın demedim 9 değil 15 dedim sadece ¿

• ben ilk yılımda 19k yaptım şimdi 2. yılım çok yüksek bir derece yapmış olmayabilirim ama bilip bilmeden benim yapamadığımı nerden biliyorsun,ayrıca o adam ilk bine girsin balkondan atlarım
  • Yav sen kimsinde kimin nereye cekecegini biliyosun yürü isine ne gereksiz adamlarsiniz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.