Şimdi Ara

Bekarlara müjde: yeni zindan konsepti ile şımarmak sizin de hakkınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
3
Favori
14.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 69
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • estimates29 (9 mesaj) NT2L (9 mesaj) lazer__ (7 mesaj) TIGERSHARK (2 mesaj) y.e.c. (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (35 mesaj) Mobil (38 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (20 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bekarlara müjde: yeni zindan konsepti ile şımarmak sizin de hakkınız
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    121 Mesaj

Şuan oturduğum ev deprem öncesi 1400 TL idi kirası Deprem sonrası ben kiraladım 1800 TL 30 senelik eski bina... Devlet fırsatcılara izin verdiği sürece böyle devam edecek.. Tutmasaydın diyen kardeşlerime diyorum tam 3 ay ev aradım sıfır binalar 2+1 ler 2500 tl den başlıyor... Kücükcekmecede...

|
    |

SİSTEM: AMD Ryzen 5 3600 İşlemci - Arctic Liquid Freezer II sıvı soğutma Asus Tuf B450-Pro Gaming DDR4 4400 Anakart - Gigabyte RX 5700 XT Ekran kartı- Corsair Vengeance RGB PRO 3600 Rgb RAM 16GB(2x8GB) - Seasonal Focus 750W + GOLD Power Supply - Xpg SX8100 512GB M.2 - Samsung 970 Evo 1TB M.2 - MSI MAG Forge 100M KASA - Philips 27 İnc 75 Hz 4Ms Curved Monitör
  • Yarbay
    9442 Mesaj
    Ama yurtdisinda kiralar coooook

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    CPU: AMD Ryzen 2600 @4.0 Scythe Fuma 2 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: Crucial 16GB 3600 Cl16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930
  • Yarbay
    2946 Mesaj
    Kimsenin dikkatini terlikler çekmedimi. Adam işini görüp terlikleri olduğu konumda bırakıp çıplak ayakla gitmiş

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yok abi ne istanbulu yaaa doğuda kucuk bir ilde ayda ortalama 10 bin kazanıyorum cok sukur ve burda bana herkes kral gibi davranio.. Evden ise yurusem 10 dakka carsiya yurusem 20 dakka ne isim olur istanbulda yaaa kim mikti beniii..

• Binbaşı
    1021 Mesaj
    Bunun kadar olmasa da çocukluğumda bende benzer kötü evlerde yaşadım. Sürekli hasta olurdum; ev bir türlü ısınmaz, tavanı akıtır vs.vs.

ALLAH'a şükür şu an durumumuz eskiye nazaran iyi -iyi dediysem yine kirada oturuyoruz- Ama bilmiyorum... Maddi durumunuz iyi değilse evlenip çocuk yapmayın arkadaşlar. Çocuğunuz belki ileride okur, para kazanır orası bilinmez ama bazı şeyleri yapmak, yaşamak yaşında güzeldir. Çocuğunuza güzel imkanlar sağlayabileceğinizi düşünmüyorsanız hiç günahına girmeyin.

|
    |
    Ama avrupada amerikada odalar 50000 dolara yav

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN : Jeopol
  • Yüzbaşı
    269 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    GARDIROP FUAT

İstanbul kocaman bir balon. Adam köyünden kalkıp istanbula gelmiş karısıyla beraber asgari ücrete çalışıp aldıkları maaşın birinide kiraya veriyorlar. Adam köyünde ekip biçse ya da hayvancılık yapsa daha çok kazanacak haberi yok.

Günde 12 saat çalışıyor sonra eve gelip makarna yiyip survivor izleyip yatıyor, haftada bir olan izin gününde de avm avm dolaşıp hiçbirşeye para harcamadan eve geliyor bunun adını da yaşamak koymuşlar.

Püühh. İlana girdim, kapmışlar güzelim yalı yavrusunu.

|
    |

Kardeş ciddiye aldım bi an kaç paragraf okudum ya 😂😂 fotoları görmez olaydım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    lazer__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1802 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

|
    |
    AmatorKemancı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1819 Mesaj

İstanbul'da ev kiraları ucuz bulmak isteyen bulur diyen bir YAVŞAK vardı forumda. Onu çağırırmısınız yada zaten buradaysa lütfen mesaj atsın.

|
    |

Allah yardım etsin.
    2002, 2004 yılları arasında Zeytinburnu'nun ismini şimdi hatırlayamadığım varoş bi sokağında bundan daha kötü şartlarda bir odada kalmıştım. Düşünün bir gecekonduda 10dan fazla oda, her odada 3, 5 kıro ve sadece bir tuvalet vardı.

Eski Kullanıcı Adı:
    muhmmedeminb

tuvalet fırçası ve hela terliği de dahilse 3 tane alıyorum

|
    |

bekara kız da yok ona göre. şaka maka hepsi başıma geldi.en acayibi bulduğum kefili beğenmeyen dayıydı.

|
    |

Araştır-Dene-Kaydet-Sergile
    Amatör Youtube Kanalım
  • Teğmen
    121 Mesaj

gidecek yer yok zamanında babam getirmiş bizi buraya işte. Eskiden 1 kişi ile oluyordu ama bu fırsatcılar yüzünden ve ekonomi yüzünden 2 kişi calışsak bile zor geciniyoruz. Not: sigara, alkol hiç bir şey yok üstelik...

|
    |
    estimates29 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SİSTEM: AMD Ryzen 5 3600 İşlemci - Arctic Liquid Freezer II sıvı soğutma Asus Tuf B450-Pro Gaming DDR4 4400 Anakart - Gigabyte RX 5700 XT Ekran kartı- Corsair Vengeance RGB PRO 3600 Rgb RAM 16GB(2x8GB) - Seasonal Focus 750W + GOLD Power Supply - Xpg SX8100 512GB M.2 - Samsung 970 Evo 1TB M.2 - MSI MAG Forge 100M KASA - Philips 27 İnc 75 Hz 4Ms Curved Monitör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
SEO
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.