Şimdi Ara

Yayından kaldırılmış konu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
27
Favori
43.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bisikletsever100 -- 7 Ocak 2021; 16:26:13 >

• Tamda bu oyunun Türkçe yamasını arıyordum siz konuyu açtınız hocam :) Ekibinizin ellerine sağlık umarım oyun final verene kadar devam etme fırsatınız olur saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E7A484DC9

Tamda bu oyunun Türkçe yamasını arıyordum siz konuyu açtınız hocam :) Ekibinizin ellerine sağlık umarım oyun final verene kadar devam etme fırsatınız olur saygılar.
    Popüler tüm RenPy oyunlarının çeviri güncellemeleri gelecek, sırada Summertime Saga var.
  • Vay dostum helal olsun. Hafta sonuna eğlence çıktı. Teşekkürler.
  • Dostum elinize sağlık bu boyutta bır oyunu bız Türk kullanıcalarla bulusturdugunuz ıcın butun ekibinize teşekkürler.
  • Yeni başladım hikaye güzel duruyo çeviride güzel elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynadığım en iyi adult games çeviriniz muhteşem tebrikler

• Elinize Emeğinize sağlık ilk defa oynıycam ❤

• Oyun bayağa iyi yaa :))
    ilkinde Chicken modunda oynadım ikincisin de dik modunda oynarım. Farklı hikayeler oluyor iyi..

Ayrıca forum sitenize baktım epey oyun çevirmişsiniz... Tebrikler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jane23 -- 17 Haziran 2020; 17:9:13 >
  • Oyunu Steamdan Parayla satın almıştım Keşke daha önceden fark etseydim sizi helal olsun

• yalnız çeviren ekip zaten var hocam. bence konuşup farklı oyunları çevirin emek var sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

yalnız çeviren ekip zaten var hocam. bence konuşup farklı oyunları çevirin emek var sonuçta
    Hocam ücretsiz paylaşan tek çeviri grubuyuz. Biz kendi emeğimizi, ürettiğimizi ücretsiz ve hızlı paylaşmayı tercih ediyoruz. Herkes kendi emeğini, ürettiğini istediği biçimde paylaşmakta özgürdür.
  • Being a DIK ücretli bir oyun, Steam fiyatı 23 TL:
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/1126320/

Ücretli bir oyunu korsan biçimde upload etmişsin. Bu kurallara aykırı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Being a DIK ücretli bir oyun, Steam fiyatı 23 TL:
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/1126320/

Ücretli bir oyunu korsan biçimde upload etmişsin. Bu kurallara aykırı değil mi?
    Oyun ücretli değil, yapımcının bizzat kendisi bağımsız adult tabanlı oyunların bulunduğu forumda ücretsiz paylaşıyor, desteklemek isteyen oyuncular için patreon ve steam üzerinden satışa koyuyor.

Dikkatli bakınız:Yapımcının oyununu bizzat yayımladığı yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bisikletsever100 -- 17 Haziran 2020; 16:54:4 >

• WhyNot? kullanıcısına yanıt
    Koş şikayet et geç kalma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler hocam

• Attığın link bende açılmıyor (Bu siteye ulaşılamıyor) ama dediysen öyledir. Açıklama için teşekkürler.
    @PeTeRPaNN gereksizlik yapma işine bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bisikletsever100

Oyun ücretli değil, yapımcının bizzat kendisi bağımsız adult tabanlı oyunların bulunduğu forumda ücretsiz paylaşıyor, desteklemek isteyen oyuncular için patreon ve steam üzerinden satışa koyuyor.

Dikkatli bakınız:Yapımcının oyununu bizzat yayımladığı yer.

Alıntıları Göster
    Hocam android linkleri çalışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: c34

Hocam android linkleri çalışmıyor

Alıntıları Göster
    Her ikisi de sorunsuz dostum. Ama Mega üyeliğin yoksa kota sınırına takılabilirsin, google drive dene.
  • Durum bu hocam
    Yayından kaldırılmış konu Yayından kaldırılmış konu

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.