Şimdi Ara

Beın Sports mu Sporun Yıldızı Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene artık maçları kahvehane de izlemek istemiyorum arkadaşlar. Bilet fiyatlarına da param yetmiyor ama maçlardan da geri kalamam. Şimdi bir kampanyadan bahsedicem, bankkart diguturk de Sporun yıldızı paketi aylık 179, Beın sports taraftar paketi de 89 tl. Arasındaki ayrımı tam anlamadım. Hangisini seçtiğimiz de hepsini izlemiş oluyoruz. Bilen var mı?

• buseaktuna B kullanıcısına yanıt
    89 olan taraftar paketi 4 buyuklerden birini sectiriyor ve sadece onun lig maçlarını izliyorsun

179 olan ise süperligin tamamı dahil digiturkteki bütün spor içeriklerini izliyorsunuz.

Bulunduğunuz şehirdeki bayiye bi sorun önce şehirlere göre başka kampanyalar olabilir belki kredi kartına 159 liradan falan gibi. Uygun bisey soylemezse 179 liradan ziraat ile alırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrecan3321 -- 4 Ağustos 2022; 17:57:19 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1-2 hafta önce 109 liralık bir kampanya vardı keşke yakalasaydınız onu , belki yeniden yaparlar

onun dışında geçenlerde uydu alıcısı olmadan sadece beinconnect üyeliği için 89 lira olan bir kampanya görmüştüm. Maçları exxen gibi sadece internet üzerinden izleyebilirsiniz bununla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.