Şimdi Ara

beİN SPORTS İspanya vs beİN SPORTS Türkiye (Fiyat Karşılaştırması)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beİN SPORTS İspanya vs beİN SPORTS  Türkiye (Fiyat Karşılaştırması)

İspanya ligi, Uluslararası futbol, Şampiyonlar ligi ve Avrupa ligi, 4K yayın, Sinema, dizi ve belgesel.

Hepsi ayda 14,99 Euro. * 12 ay 179,88 Euro

=======================================

beİN SPORTS İspanya vs beİN SPORTS  Türkiye (Fiyat Karşılaştırması)

beİN SPORTS İspanya vs beİN SPORTS  Türkiye (Fiyat Karşılaştırması)

2018-2019 sezonu için 660 Türk Lirası.
    Spor Extra paketi için ise yıllık 179 Türk Lirası.

Toplam 839 Türk Lirası.

Üstelik Şampiyonlar ligi ve Avrupa liginden mahrum!

İspanya 179.88 Euro
    Türkiye 839 Türk Lirası[/b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 6 Mayıs 2018; 0:21:20 >

• arkadaş ben anlamıyorum ulan her alanda bizi seviyorlar

niye ulan niye bu kadar mı 3.dünya ülkesiyiz ya
  • Birazdan biri damlar bu fiyatlar çok normal arkadaşlar dolar şu kadar euro bu kadar demeye başlar...son günlerde formda ki katar uyruklu arkadaş sayısı bayağı arttı galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu makalede nedenlerini bulabilirsiniz.

http://variety.com/2015/tv/global/laliga-telefonica-mediapro-vodafone-orange-1201658545/

İspanya'da yayın hakları Telefonica, Vodafone-Orange ve Mediapro (Bein Sports) arasıonda paylaşılıyor. Böylece maliyeti bölüşmüş oluyorlar. Abone sayıları da çok fazla. Sadece Moviestar'ın 3.8 milyon abonesi varmış.

Bunun yanında yayın haklarını yurt dışına satarak hatırı sayılır gelir elde ediyorlar. Buna sponsorluklar, lisans hakları, vs de eklenince ortaya ciddi bir gelir çıkıyor.

Haliyle yayınları abonelerine çok uygun paralara satıp, sürümden kazanabiliyorlar.

Digiturk yıllarca "küçük olsun, benim olsun" mantığı ile yönetildi. Süper Lig yurt dışına satılmadı. Alt lisanslama yapılmadı. Bein Sport aldıktan sonra ilk işi Süper Ligi yurt dışına satmaya başlamak oldu. Muhtemelen yakın gelecekte alt lisanslama da yapmaya başlayacaklardır. Zira alt lisanslama yapılmadıkça, bu uygun fiyatları ülkemizde görmemiz mümkün değil. Şahsen, döviz bu hızla yükselmeye devam ederse, Digiturk'ün -istemese de- alt lisanslama yapmak zorunda kalacağını düşünüyorum. Aksi halde altından kalmaları mümkün değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.