Şimdi Ara

beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.351
Cevap
137
Favori
465.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkla hocam o zaman bizde bilelim yasalsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kampanya doğrudur. beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU]

• alperkurucu A kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kampanya doğrudur.

• Evde hem Digitürk hem de Tivibu var. "Çağ internet çağı uygulamalarını kurar takılırım öyle decoder vs uğraşmaya gerek yok." diyerek miboxs aldım. Müthiş berbat ötesi uygulamarı sağ olsun hevesimi kursağımda bıraktılar. Üstüne de yurtdışında yayınlanan uygulamasında cast desteği bulunurken Türkiye'de yok. Dünyanın başka yerinde müşterisine bu kadar işkence eden başka firma bulamazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 427 -- 16 Aralık 2019; 20:52:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 427

Evde hem Digitürk hem de Tivibu var. "Çağ internet çağı uygulamalarını kurar takılırım öyle decoder vs uğraşmaya gerek yok." diyerek miboxs aldım. Müthiş berbat ötesi uygulamarı sağ olsun hevesimi kursağımda bıraktılar. Üstüne de yurtdışında yayınlanan uygulamasında cast desteği bulunurken Türkiye'de yok. Dünyanın başka yerinde müşterisine bu kadar işkence eden başka firma bulamazsınız
    Play Store'da aldığı puan ve yorumları okursanız zaten hak vereceksiniz. Milyon dolarlık yayın ihalesi alan bir şirket düzgün bir uygulama geliştirici ekibi bulamıyor. Şaka gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz konu dışı olacak ama Türkiye'de ciddi anlamda doğru düzgün yazılımcı yok. Olanı da kalıyorlar zaten. Yazılımcı olmuş, şirket kurmuş adam performanslı kod nasıl yazılır, kaynak tüketimi nasıl minimize edilir, sıkıştırma, DevOps bilmem ne hepsinden bir haber yaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 427

Evde hem Digitürk hem de Tivibu var. "Çağ internet çağı uygulamalarını kurar takılırım öyle decoder vs uğraşmaya gerek yok." diyerek miboxs aldım. Müthiş berbat ötesi uygulamarı sağ olsun hevesimi kursağımda bıraktılar. Üstüne de yurtdışında yayınlanan uygulamasında cast desteği bulunurken Türkiye'de yok. Dünyanın başka yerinde müşterisine bu kadar işkence eden başka firma bulamazsınız
    her şeyi geçtim, yıl olmuş 2020 stream servisleri artık 4k yı standart hale getirmek üzereyken digitürk hala 1080p yayın bile yapmayı beceremiyor. canlı yayınları da dizi-filmleri de hala 720p yayın yapıyorlar . bide üzerine sansür koyuyorlar. ayıptır günahtır. digitürkden bir diziye başlamıştım görüntü kalitesi o kadar battı ki gözüme açtım şimdi torrentten çekiyorum devamını. netflix'e alıştıktan sonra aşırı çöp geliyor görüntüsü.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

her şeyi geçtim, yıl olmuş 2020 stream servisleri artık 4k yı standart hale getirmek üzereyken digitürk hala 1080p yayın bile yapmayı beceremiyor. canlı yayınları da dizi-filmleri de hala 720p yayın yapıyorlar . bide üzerine sansür koyuyorlar. ayıptır günahtır. digitürkden bir diziye başlamıştım görüntü kalitesi o kadar battı ki gözüme açtım şimdi torrentten çekiyorum devamını. netflix'e alıştıktan sonra aşırı çöp geliyor görüntüsü.

Alıntıları Göster
    Sadece görüntü kalitesi değil, anlık donmalar ve kopmalarda oluyor. Sorun ISP'de değil Digitürk'de. Çünkü aynı ISP ile YouTube 1080p canlı yayınları sorunsuz akıyor genelde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. Biraz alakasız bu soru konu başlığınla belki ama yurtdışından (Umman) digiturk play ile izlemek için hangi cihazı tavsiye edersiniz? Amazon fire stick diyenleri okudum ama tam emin olmak istiyorum. Bilgisayarı tv ye bağla falan uğraşmak istemiyorum

• 17 Ocak sabah saat 09:00 itibariyle “beIN Movies Oscars HD” kanalı 1 numarada yayına başlayacaktır.

Kanalda Oscar ödüllü, Oscar’a aday ve aday adayı olmuş seçkin filmler izleyiciyle buluşacaktır.
    “92. Oscar Ödül Töreni” 9 Şubat’ı 10 Şubat’a bağlayan gece kanalda canlı olarak yayınlanacaktır.

Kanal, ”Filmin Yıldızı & Yıldız Dolu” paketinde yer alacak, Türkiye ve Kıbrıs bölgelerinde Eutelsat ve Türksat üyelerimize açık olacaktır. Kanala bu bölgeler dışından hiçbir şekilde erişilmemesi gerekmektedir.

Kanalda Türkçe/İngilizce altyazı ekleme-kaldırma seçeneği ve Orijinal Dil/Türkçe dublaj seçenekleri olacaktır.

9 Şubat’ı 10 Şubat’a bağlayan gece 00:00’da başlayacak olan “Oscar Özel Canlı Yayını” ile kanal, Türkiye ve Kıbrıs’taki tüm üyelere açık olacaktır.
    Kırmızı halı ve Oscar Ödül Töreni yayınında orijinal dil ve simultane tercüme seçenekleri olacaktır.

Ek olarak;
    · Oscar adaylık anonsu 1 numaralı beIN HD kanalından 13 Ocak’ta canlı olarak verilecektir. Anons, beIN Connect’ten de tüm üyelere (Standalone üyeleri dahil) sunulacaktır.
    · beIN Movies Oscars HD kanalı, beIN Connect’te Eğlence Paketi üyeliği olan Standalone üyelere ve Filmin Yıldızı & Yıldız Dolu paketi olan uydu üyelerine, kırmızı halı/ödül töreni canlı yayını ise beIN Connect‘te tüm üyelere (Standalone üyeleri dahil) ve tüm uydu üyelerine açık olacaktır.
    · Kanalda yayınlanan filmlere beIN CONNECT’te yer alacak Oscars Kategorisinden erişilebilecektir.
    · Kırmızı halı ve ödül töreni tekrarları, 10 ve 11 Şubat’ta kanalda ve 2 hafta boyunca “beIN Connect”te olacaktır.

Kanal yayını, 11 Şubat gecesi saat 23:59’da sonlanacaktır.

• Bugün geldi mail.

beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU]

• Beinconnect'i tesadüf TV'nin arayüzünde gördüm. 1 aylık bedava kullanımdan sonra ayda 12,99 liraya film ve dizi paketi sunduğunu, ayrı bir üyelik istemediği yazıyor. Hatta içeriğe baktığımda, normal sinema ve dizi paketi üyelikleriyle aynı içerik var.

Bu doğru mu? Kullanan var mı? Sadece 12,99 liraya Smart TV üzerinden sorunsuz ielenebiliyor mu?
  • 2eu5 kullanıcısına yanıt
    Smart tv özelliği eklenşrse 24,99₺

• quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

Beinconnect'i tesadüf TV'nin arayüzünde gördüm. 1 aylık bedava kullanımdan sonra ayda 12,99 liraya film ve dizi paketi sunduğunu, ayrı bir üyelik istemediği yazıyor. Hatta içeriğe baktığımda, normal sinema ve dizi paketi üyelikleriyle aynı içerik var.

Bu doğru mu? Kullanan var mı? Sadece 12,99 liraya Smart TV üzerinden sorunsuz ielenebiliyor mu?
    smart tv özelliği istersen 25 tl oluyor. tamam içeriklerin bazıları daha kaliteli olabilir ama bir yanda sansürlü ve 720p digitürk. diğer yanda 29 tl ye sansürsüz ve 1080p netflix. hiç düşünmeden netflixi seçerim çok daha sorunsuz, çok daha kaliteli hizmet. beinconnect adamı kanser ediyor. kaldığın yeri hatırlamıyor, çöküyor, leş görüntü falan.

tek avantajı hbo dizileri olması ve bazı üst düzey film yapımcılarıyla anlaşması olması

• Bein connect android uygulamasına 32 mb güncelleme geldi. Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri olarak belirtilmiş.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgilendirme için teşekkürler öncelikle, daha önce canlı tv harici hiçbir şey izlenmiyordu. Şimdi baktım dizi ve filmleri sorunsuz açıyor. Düzelmiş gibi gözüküyor uygulama.
  • Hyperness kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet doğrudur. Ayrıca eskiden üyelik numarası ile girişte hata veriyordu şuan düzelmiş. Yalnız şu an tek eksik gözüme çarpan sanal kumanda çalışmıyor.

• Merhabalar. Gs taraftar 3 ekran uyeligim var. Digiturkplay uygulamasinda iken paket yükseltme diye birsey vardi. Aradaki fark ucretini talep ediyordu. Şimdi bein connecte geçilince bu yükseltme olayini bir türlü bulamadim . Unutmuşlar mi yoksa kaldirmislar mi. Fiyat düşerse yukseltebilirim diye takip ediyordum. Lig basladigindan beri maclar eksilmesine ragmen fiyatlar hep sabit kalmisti enteresan bir sekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi propesyonel -- 18 Ocak 2020; 13:27:29 >
  • propesyonel kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Başladığından beri bein connect çok nadir olarak sadece 4 ekrana yükseltme seçeneği sunuldu.

• ortak üyelik alma durumları devam ediyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.