Şimdi Ara

beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.358
Cevap
136
Favori
466.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: universteli

Aynı dertten bende çok müzdaribim. Gerek şikayet var sitesi olsun, gerekse müşteri temsilcisi olsun bildirdim. Hatta Cimer'e bile yazdım. Cimer şikayetler yoğun olursa denetlemeler de gereği yapılır tarzında cevap verdi. Sizden ricam şikayetinizi Cimer'e, şikayet var sitesine ayrıntılı yazmanız. Zira kutu ile seyredilen Connect uygulamasını modüle vermemek tam bir ayrımcılık ve haksızlıktır.

Saygılar
    Zaten maç yayınını beinconnect ile açtığımızda uydu yayını kapatılıyor hadi ona eyvallah diyelim ama bu kabul edilemez.

Yazacağım teşekkür ederim.
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    digiturk ten paket satmak için aradılar. apple tv ye ne zaman gelecek diyorum. var zaten diyor. nerde var akşam baktım apple store da yok diyorum. eve kuruluma gelince tv ye bluetooth ile bağlanınca oluyor diyor. ne dediklerinin farkında değiller. herkes internet üzerinden seyretmeye yöneldi diyorum hala uydu en sağlıklısı diyor. bunların bir şey getireceği yok bence.
  • emregw E kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet Maalesef. Çok amatörce hareket ediyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunların bu paralara elindeki abonelerin kıymetini bileceğine diğer platformlarda abonelerine açık olan IP TV yi Digitürk'ün modüllü abonelere kapatmasının izahı yok. Bu kesinlikle kabul edilebilir bir durum değil.

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG smart tv kullanıcısıyım.Dün uygulamalara beinconnectin geldiğini gördüm.Yükledim , üyelik giriş yaptım fakat TV için ayrı abonelik almanız gerekiyor gibi bir uyarı verdi.Bu bir hata mı , değilse çok saçma bir uygulama.Ha telefondan açmışım ha TV'den ne fark eder?
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Maalesef Ayrıca üyelik gerekiyor.

• Selam,

Ben yurtdisinda oldugumdan hep bilgisayar uzerinden seyrediyorum (TR'deki kullanici adim ve sifre ile).
    Bazi icerikler yurtdisina acik degil maalesef. VPN ile bertaraf ediyorum bu sorunu da.

Ssport VPN yerken her ayin 4'unde verdikleri hediye film kanali icerikleri yemiyor.

TR'deki uydu alicisini iade edip web uyeligine gecesim var ama bu tutarsizlik beni endiselendiriyor acikcasi.

Yemin ediyorum her TV acisi bir stres. Calisacak mi calismayacak mi diye.

Millet ulkeden cikmak icin VPN kasiyor ben girmek icin.
  • Site garip bir şey olmuş hem arayüz patlamış hem giriş yapılmıyor
  • hacklendi mi ne oldu bu beinconnect'e.

beinconnect.com'a girince karşınıza şöyle bir çıkıyor şuanda ;

beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU]
  • Çalışma olunca ve maç günleri bazen yoğunluk olduğunda böyle oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: callandor

Selam,

Ben yurtdisinda oldugumdan hep bilgisayar uzerinden seyrediyorum (TR'deki kullanici adim ve sifre ile).
    Bazi icerikler yurtdisina acik degil maalesef. VPN ile bertaraf ediyorum bu sorunu da.

Ssport VPN yerken her ayin 4'unde verdikleri hediye film kanali icerikleri yemiyor.

TR'deki uydu alicisini iade edip web uyeligine gecesim var ama bu tutarsizlik beni endiselendiriyor acikcasi.

Yemin ediyorum her TV acisi bir stres. Calisacak mi calismayacak mi diye.

Millet ulkeden cikmak icin VPN kasiyor ben girmek icin.
    Amerika'daki eniştem de Tivibu sadece TR IP'lere hizmet verdiği için İzmir orjinli bir firmadan Türk VPN'i almak zorunda kalmıştı. Sizinki Avrupa mı Avd mi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Selam,
    Üst firma Litvanya merkezli Tesonet. Benim kullandığım vpn Panama merkezli nordvpn.

• Beinconnect tum dizi ve filmler acilmis ancak online islemlere giremiyorum

• Olay her zaman olandan farklıymış dün twitterda filan epey ortalık karışmış. Hatta açıklama yapılmış bunun ile alakalı olarak
  • Beyler üyelik gerçekleştirdim ancak hiçbir kart bilgisi vermedim. Ödeme işlemi yapmadım ancak kanallar açık:) neden böyle oldu? Odemeyi ne zaman yapicam?

• Eğlence paketi 30 gün bedava

• ay sonuna kadar bütün kanallar açık film maç dizi hepsi iyi seyirler

• BeinConnect paket fiyatlarını siteden bir türlü bulamadım. Fiyatları bilen varsa yazabilir mi
  • Hocam Merhabalar

Bein connect paket fiyatları aşağıdaki gibidir

Eğlence paketi (4 ekran) 24.90 tl ilk 30 gün ücretsiz

Süper lig aylık paketi 79 TL

Sezonluk 55 tl (4 ekran)

3 ekran sezonluk paket 45 tl

Sezonluk taraftar paketi 3 ekran 39 TL

• beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.