Şimdi Ara

beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.351
Cevap
137
Favori
465.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefondaki bein connect uygulamasından da izlenir mi? Mobil süper lig paketi satıyorlar 10 liraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ism72

Telefondaki bein connect uygulamasından da izlenir mi? Mobil süper lig paketi satıyorlar 10 liraya.
    İzlenebilir..Önce ki paketler de ücretli veriyorlardı..yeni paketler de (2018) ücretsiz.
  • Çok iyiymiş. Sağolun cevaplar için.
  • _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    ücretsiz olmasına ücretsiz fakat o günkü maçın uydudaki yayınını izlememe şartıyla . yani ya bein connectten ya da televizyondan izlememizi istiyorlar . çok saçma aldığım zaman bu olayı sorduğumda ikisinden de izleyebilirsiniz aynı anda demişlerdi .
  • Merhaba ;

D.Play alacağımıza eve alıp bu hizmetten yararlanmak istiyoruz,
    daha önce sorulmuş / konuişulmuş ise kusura bakmayın,
    birkaç kısa sorum olacak,

bu hizmetten faydalanırken dışarıda netten MAÇ açıksa evde NORMAL kanallar açık olduğundan sistemden atma oluyor mu ?
    Veya dışarıda tv kanalı açık iken evde de tv kanalı açıksa sistemden atma oluyor mu ?
  • Evde Türksat kablo tv olduğu için Dsmart almadık.Maçları telefondan izlemek istiyorum.Bu uygulamayı ayrı olarak alabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: c-ronaldo42

Evde Türksat kablo tv olduğu için Dsmart almadık.Maçları telefondan izlemek istiyorum.Bu uygulamayı ayrı olarak alabiliyor muyuz?
    Hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c-ronaldo42

Evde Türksat kablo tv olduğu için Dsmart almadık.Maçları telefondan izlemek istiyorum.Bu uygulamayı ayrı olarak alabiliyor muyuz?
    Digitürk play alabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

Merhaba ;

D.Play alacağımıza eve alıp bu hizmetten yararlanmak istiyoruz,
    daha önce sorulmuş / konuişulmuş ise kusura bakmayın,
    birkaç kısa sorum olacak,

bu hizmetten faydalanırken dışarıda netten MAÇ açıksa evde NORMAL kanallar açık olduğundan sistemden atma oluyor mu ?
    Veya dışarıda tv kanalı açık iken evde de tv kanalı açıksa sistemden atma oluyor mu ?
    Evde kanal d izlerken sen dışarda maç izleyebilirsiniz

Sadece maç kanalina geldiğinde bu yayın ücretlidir gibi bir yazı yazıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Evde kanal d izlerken sen dışarda maç izleyebilirsiniz

Sadece maç kanalina geldiğinde bu yayın ücretlidir gibi bir yazı yazıyor..

Alıntıları Göster
    Tşk ederim
  • Bizde sporun yıldızı var. Yan oda paketini alsak aynı anda aynı maçı izleyebilir miyiz 2 farklı odada? Süper lig maçlarını falan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightShadow -- 13 Ağustos 2018; 15:41:28 >
  • keşke aylık makul bir ücret karşılığı dekoder sahibi üyeler beinconnect hesaplarını kiraya verse. böyle bir paylaşıma gidilse hoş olur. birisi ucuza paket almış olur diğeri de faturasını ucuzlatmış olur
  • Merhaba,
    Evime spor paketi almayı düşünüyorum. Bein connect kullanacak ortak arıyorum. Düşünenler ulaşabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: twitter kullanan insan

keşke aylık makul bir ücret karşılığı dekoder sahibi üyeler beinconnect hesaplarını kiraya verse. böyle bir paylaşıma gidilse hoş olur. birisi ucuza paket almış olur diğeri de faturasını ucuzlatmış olur
    +1

digiturkplay paylaşımı gibi bir şey düşünülebilir. özellikle digiturk’ü olup beinconnect kullanmayan üyeler bu seçeneği düşünmeli.

beinconnect paylaşımı yapmayı düşünenler mesaj atabilir.

• benkemalgeliyorum B kullanıcısına yanıt
    Açılışı ben yapmış olayım. Galatasaraylıyım. Diğer takımlardan ortak arıyorum.
  • Bende sinema, la liga paketi olup bein connect üyeliğini aylık ücret karşılığı paylaşacak arkadaş arıyorum...

• Bilgisayar veya tabletten izlemek için film ve dizi paketi olan arkadaşlara beinconnect için ortak olabilirim...
  • eromay E kullanıcısına yanıt
    Selam,
    Ayni anda 2 oturum acamazsiniz maalesef. Eskisini kapatir direk.
  • callandor kullanıcısına yanıt
    Maç dışında kullanabilirsiniz sıkıntı olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri35

Arkadaslar 12 yildir Digiturk kullaniyorum ve Yurtdisinda yasiyorum.
    Yakin zamana kadar canak anten ile izliyordum ama yeni tasindigim evde anten takamiyorum.
    Beinconnect ile internet uzerinden izlemeye basladim.
    Iphone, apple tv ve Android telefonlara sahibim. Ayrica yakin zaman once Lenovo tablet aldim.
    Tv ye aktarim konusu bambaska bir problem. Onu baska yontemler ile cozmek mumkun. (Uygun HDMI kablo vs)
    Ama ana sorundan bahsetmek istiyorum ve bu yuzden 12 yillik uyeligimi sonlandiracagim.

Arkadas daha dune kadar izledigim ispanya ligini de artik yayinlamiyorlar, daha dogrusu bulundugunuz ulkede izleyemezsiniz uyarisi cikiyor. Ustelik hem Apple hem Android cihazlarimda.
    Zaten TFF 1. ligi de ayni sebeble gostermezken simdi ispanya ligi de ayni sekilde.
    Rezalet dizboyu kisacasi.
    Android cihaziniz varsa zaten kiyametle uygulama var kacak izlenecek ki dun o sekilde izledim Barca-A.Madrid macini.
    Yerin dibine batsin, bugun uyeligimi iptal ettirecegim.
    Merhaba

Bein connect uzerınden seyrebılırsınız. Tek yapmanız gereken Turkıye cıkıslı bır VPN servısı bulacaksınız.

Ben Amerıka'da ıken bu sekılde PC uzerınden butun dıgıturk yayınlarını seyredebılmıstım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.