Şimdi Ara

beIN 2019-20 Sezonu Bitince Türkiye'den Çekilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yüksek döviz (ne kadar sabitleselerde)
    Digiturk spor paketlerinin pahalı fiyatları.
    Süper Ligin sponsoru olmaması . Yüksek rakam istemeleri.
    Vs.

Bu sebepler çekilmesi için yeterli bence. Tahminim beIN daha fazla dayanamaz.

Zaten bu sezonun imzaları atılırken adamın yüzü gülmüyordu. Hiç istekli değil gibiydi. Sanki bir sezon daha duralım der gibiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birincisi ; çekilmez

İkincisi ; illegal yayını kendileri yapıyor bana hikaye anlatmasınlar 6 saniyede bir şifre değiştiren bir sistemi kıramazssın şimdi diyeceksiniz ki illegal le diginin ne alakası var arkadaşım reklam yapıyor reklam başka bişi değil takılmadan donmadan sıkılan alışıp alıyor herkes aynı kalitede illegal izleyemiyor çünkü..

üçüncü olarak ; 50 lira yapıp 10 milyon abone toplayamaz digitürk herkes 50 yapsın alalım diyor YALAN kimse almaz 3 milyonsa spor paketi abonen 50 yaparsan 3,5 milyon olur ve arada 200 e 300 e kakaladıkları da (zengin hesabını bilmeyenler) gidecek o yüzden 10 milyon abonede yapsa o kadar kutuları yok mecbur fiyatı yükseltiyor olan legal izleyene oluyor tek günahı legal izlemek yoksa inanın 50 lira değiri ligimizin.. basit hesap 100*3 milyon : 300 milyon TL aylık yılda 3 milyar 600 milyon TL
    50*5 milyon kişi olsa 250 milyon TL aylık 3 milyar TL yıllık
    en az 250 bin de ticari abonesi var 5 bine 10 bine sattığıda var 100 bine sattığı da var gerisini siz hesaplayın
    siz uğraşırmısınız 50 lira yapmak için ??? hem ozaman ticari satamaz hem tutturabildiğine fiyat sokamaz tabiri caizse

ben 20 yıldır aldım ama iptal ettim ama digitürk play aldım aldım bu sene büyük yemin ettim ki almayayım diye ki almadım açık konuşacam illegal 2 dakika geriden izliyorum Digitürk bugüne kadar ödediklerime benden fazla aldıklarına saysın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CD2341F8A

Birincisi ; çekilmez

İkincisi ; illegal yayını kendileri yapıyor bana hikaye anlatmasınlar 6 saniyede bir şifre değiştiren bir sistemi kıramazssın şimdi diyeceksiniz ki illegal le diginin ne alakası var arkadaşım reklam yapıyor reklam başka bişi değil takılmadan donmadan sıkılan alışıp alıyor herkes aynı kalitede illegal izleyemiyor çünkü..

üçüncü olarak ; 50 lira yapıp 10 milyon abone toplayamaz digitürk herkes 50 yapsın alalım diyor YALAN kimse almaz 3 milyonsa spor paketi abonen 50 yaparsan 3,5 milyon olur ve arada 200 e 300 e kakaladıkları da (zengin hesabını bilmeyenler) gidecek o yüzden 10 milyon abonede yapsa o kadar kutuları yok mecbur fiyatı yükseltiyor olan legal izleyene oluyor tek günahı legal izlemek yoksa inanın 50 lira değiri ligimizin.. basit hesap 100*3 milyon : 300 milyon TL aylık yılda 3 milyar 600 milyon TL
    50*5 milyon kişi olsa 250 milyon TL aylık 3 milyar TL yıllık
    en az 250 bin de ticari abonesi var 5 bine 10 bine sattığıda var 100 bine sattığı da var gerisini siz hesaplayın
    siz uğraşırmısınız 50 lira yapmak için ??? hem ozaman ticari satamaz hem tutturabildiğine fiyat sokamaz tabiri caizse

ben 20 yıldır aldım ama iptal ettim ama digitürk play aldım aldım bu sene büyük yemin ettim ki almayayım diye ki almadım açık konuşacam illegal 2 dakika geriden izliyorum Digitürk bugüne kadar ödediklerime benden fazla aldıklarına saysın :)
    Şifre değiştirmesi ile ilgili bir mevzu değilki zaten. Legal yollardan satın aldığı Digitürk yayınını, illegal olarak broadcast ediyorlar. İllegal yayınların tamamına yakını böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: melyyh

Şifre değiştirmesi ile ilgili bir mevzu değilki zaten. Legal yollardan satın aldığı Digitürk yayınını, illegal olarak broadcast ediyorlar. İllegal yayınların tamamına yakını böyle.

Alıntıları Göster
    her ne ise işte :)
  • La liga bu hafta da yok. Anlaşma sağlanamadı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • inp varmı
  • hasanaydın35 H kullanıcısına yanıt
    EPL şimdilik! S sport kanalından.. Diğer maçlar için yayın söz konusu değil.. Yani geçen sene gibi değil.

• Sezon sonu gelmeden sezon bitti diyebiliriz. beIN bu fırsatı değerlendirip bitmiş Türkiye futbolundan desteğini çekebilir.
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Üyeler Kaynamaya başladı. 169 tl verenler CİNNET geçirme noktasında. Haksız da değiller ortada futbol yok. Boş pakete dünyanın parası çıkıyor. Sözleşmeyi iptal etse, yüklü cayma bedeli çıkıyor. İşleri zor. Tek yolları BTK kaldı. Bakalım ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Üyeler Kaynamaya başladı. 169 tl verenler CİNNET geçirme noktasında. Haksız da değiller ortada futbol yok. Boş pakete dünyanın parası çıkıyor. Sözleşmeyi iptal etse, yüklü cayma bedeli çıkıyor. İşleri zor. Tek yolları BTK kaldı. Bakalım ne olacak.
    Üyelerin bu zamana kadar kaynamadığı hata zaten hocam :)

Ortada futbol yok çok haklısınız ve bu olmayan futbola fazlasıyla para istemeleri beni şaşırtıyor. Ben açtığım konunun arkasındayım. Lig sonu çekilmesini aylar önceden bekliyorum.

Bakalım durum neyi gösterecek.

Devlet bu işe el atıp tff ile görüşüp d smart gibi platforma vermesi lazım. Elbette kimse bu ligin ücretsiz olmasını beklemiyor.

Ama elin beIN sportsu bizi sömürüyor :)

d smart alsın, devlet biraz katkı sağlasın paket fiyatları ucuza verilsin. İşte o zaman illegal yayınlar düşer.

Süper lig için 129 lira nedir ya :) onuda geçtim izlenmeyen (istisnalar hariç) tff 1. ligi süper lig paketine zorunlu dahil ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 6 Mayıs 2020; 13:0:49 >

Hocam Merhabalar

139 TL :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

139 TL :)
    Vay Metin bey vay :) o kadar oldu mu ya.
    Maalesef hocam.

Eksiksiz yaptıkları tek şey zam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Maalesef hocam.

Eksiksiz yaptıkları tek şey zam :)
    https://tr.beinsports.com/haber/bein-sports-ile-yolumuza-devam-ediyoruz

Bakalım beIN devam etmek istiyor mu? :)
    Hocam Merhabalar

Göndermezler merak etmeyin :)

• Öyle yada böyle 2 yıl daha bunlarla bu iş gidecek gibi görünüyor ki açıklamalarda bu yönde. Ancak 2 yıl sonra ne olur orası muamma.

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: universteli

Öyle yada böyle 2 yıl daha bunlarla bu iş gidecek gibi görünüyor ki açıklamalarda bu yönde. Ancak 2 yıl sonra ne olur orası muamma.

Saygılar

2 yıl buradalar komple yalan. Kriz tekrar patlak verdi.

Digiturk'ten kamuoyuna duyuru  https://beinsports.com.tr/haber/digiturkten-kamuoyuna-duyuru-5

• O krizin kralı bu yaz patladı ama sonuç belli, Bein ile devam. Dolar bu seviyedeyken ihaleye girmeye cesaret eden yok. Bizimkiler Bein ile devam etmeye dünden razı. Zaten en son bakan devreye girdi ve toplantı yapıp halletmişlerdi. Bu da aşılır. Dediğim gibi bizimkilerin düşüncesi ittire ittire ihale bitimine varmak. Sonrası muamma ???

Saygılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.