Şimdi Ara

BEHZAT RASULİ UDEMY DERSLERİ???[MAİLİME CEVAP GELDİ] SS'Lİ - 2 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
4
Favori
16.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEHZAT RASULİ UDEMY DERSLERİ???[MAİLİME CEVAP GELDİ] SS'Lİ -  2
  • Syntax 1907 kullanıcısına yanıt
    hocam en büyük kozum o zaten. udemy üzerinden şikayet etmeyi düşünüyorum yarın bakalım ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Behzat zeki bir adam koyabilcegi yer varken niye koymasın bende koyardım

• Sonuç çıkacağını sanmıyorum ama haberdar et hocam, en başta kaldıramaması gerekirdi bence bir şey yapabilecek olsalardı

• mcgill kullanıcısına yanıt
    Adam uçak mühendisi ne bekliyon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Udemy bu konuda ne diyor hocam?Bu konunun arkasında durması gerekiyor.E ben ne anladım o zaman ömür boyu erişim olayından?Udemynin yüklenen videoları silmemesi gerekiyor bu mantığa göre.Bunların alayı dolandırıcı amonyum kobalt
  • elifnp E kullanıcısına yanıt
    Kaf 3-4 almanı öneririm hocam ben sadece kaf 4'e çalıştım gerçekten büyük faydası oldu ama ben bu işe hep profesyonel olarak baktım o adamı asla hocam olarak görmedim, sadece parasını vereyim dersimi dinleyeyim kafasındaydım sadece bir anlatıcıydı o bana göre, bazen derslerde alakasız saçma sapan konuşunca sinir oluyordum ama sonuçta faydasını gördüm.

• aidenholmes19 A kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Teşekkürler tavsiyeniz için. Ben de 4 almayı düşünüyordum, bir de belki dediğiniz gibi 3. Kendisine de tavırlarından ötürü belli ki eleştiri geliyor ki “isterseniz ukalalık deyin buna” diyor videosunda. Her insanın mizacı farklıdır kabul ama ünlü olunca havalanıyor biraz insanlar işte. Yani tamam ben de zaman zaman somurtkan ve agresif bir insanım ama bir videoda insanın yüzü hiç mi tebessüm etmez ya sürekli mi azarlar gibi konuşur :))) Benim matematikte kendisinden yardım almayı düşünme sebebim de şu, benim zayıf noktam bu ders ve disiplinli bir çalışmaya ihtiyacım var, kendisi hem iyi anlatıyor hem de baya disiplinli bir tip gördüğüm kadarıyla. Sizde net bir fark yarattığını düşünüyorsunuz o zaman siz kendisinden aldığınız derslerin?

Tabii karakteri ne olursa olsun ya da ne kadar iyi öğretmen olursa olsun şu yaptıklarını açıklamaz. Çünkü dolandırıcılık bu, süresiz kullanabilirsiniz demişlerse eskiden edinilmiş bir hakkı nasıl kullanamaz insanlar. Böyle yapınca sanki o insan kendisinden yeni ders satın alacak mı? Kötü olmuş

• Siz de kaf 4 mü almıştınız ve bu nedenlerden mi yarım bıraktınız?

• up!! edit geldi.bu sefer gerçekten sinirlendim.verdikleri cevapla resmen adamı aptal yerine koyuyorlar, neredeyse aynı cevabı copy-paste yapmışlar.

udemy'e şikayet ettim.

behzat hocanın telefonun numarası olan var mı? kendisi ile konuşmak istiyorum iş ciddiye binmeye başladı çünkü.
  • Hocam yeni gelen mesajı da ekler misiniz konuya
    behzatı arama vandaki askerlik anıları anlatır katlanabilirim diyorsan ara
    udemy e şikayet et
    Umarım hakkınızı alırsınız
  • mcgill kullanıcısına yanıt
    hocam ilk mesaja editledim.hukuki destek bulduğumda kendisini cepten arayacağım
  • elifnp E kullanıcısına yanıt
    Evet o da disiplin istiyor onu çok önemsemiyordum ama bilgisayardan ders açıp bi yandan dinleyip bi yandan kitabı yazmak, bazen soruları kendin çözmek zevkli oluyordu, ders çalışmakta çok zorlanıyordum ama öyle çalışmak kolay geliyordu artık tavırlarını falan görmezden gelirsin ben ltiden sadece bir soru kaçırdım aytde, gerçekten iyi bir seviyeye getirdi açıkcası kaf 4 çalışırsan lti için başka kaynağa gerek bile yok ama şimdi müfredat değişecek sanırım bilemiyorum, umarım güzel bir sene geçirip iyi sonuçlar alırsınız hocam.

Teşekkür ederim sizi de tebrik ederim. Evet müfredat değişiyormuş, bakalım nasıl olacak

• Udemy olayı gayet nettir ''ÖMÜR BOYU ERİŞİM''

Burada suç Udemy'de de var neden kaldırmasına izin veriyorsun?

Dolandırıcılık değil de ne bu? Tiksiniyorum şöyle insanları gördükçe.

Ücretsiz kaynaklar gayet yeterliyken tek amacı para olan kişilere yönelmeyin.
  • Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Konuda yazılanlara rağmen millet kaf tavsiyeleşmeye devam ediyor hem de bu konu altında

Duyarlılık %99 canım ülkemin her yerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C9C04F1B8 -- 12 Temmuz 2018; 16:38:27 >
  • reis sen bence bir soguk su iç hayatta vermezler artık forumda bilindigiyle kaldı bende bir ekleme yapayım buna benzer bir olay geldi mustafa tekinay denen mahlukatın 65 tl lik ygs lys setini aldım adamın numarası başkasının numarası felan çıktı bu gene bir dönüş yapmış ülkede egitim sistemi tamamen ticarete döndü bulursan kaçak bulacaksın ya da 2.el oda olmadı korsan alıcaksın kardeşime kitap alim dedim ingilizce kitabı sırf cd var diye orijinal bandrolü var diye adam 100 tl istedi gittim 2.elciden 20 tl ye almıştım yayınevlerine de burdan saygılar sevgiler çok pis sövesim var fakat ban yemek istemiyorum iyi kötü bu forumdan bilgi yardım tavsiye alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS27 -- 12 Temmuz 2018; 17:10:20 >
  • Uplayalim

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    İyi güldüm eyv

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    kaç mat yaptınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.