Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (728. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.645
Cevap
59
Favori
483.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sanmam ya. Keşke olsa ama Nejat İşler Saygı’dan yürüyor iki diziye bir bağlantı kursalar keşke. Maskeli arkadaş şu Demirdelen’lerin en küçük kardeşi gibi geldi bana.

Bu arada bir önceki facia olan sezon ile bağlantılı mı acaba bu? Memduh’u öldü sanmaları vs bağlantılı olduğunu gösteriyor gerçi ama Mahir ve Suat gereksizlerine ne olduğu söylenmedi. Neyse çok da lazım değiller gerçi

3. Bölümde şu patpat denilen herifi bulmak için girdikleri mekanda da kocaman Harun yazısı gözümüzden kaçmadı bu arada

Her şeyiyle harika bir sezon izliyoruz. Gerçi Akbaba’nın felsefe yapmasına, Behzat’ın psikozlarına pek alışamadım bunlar böyle karakterler değildi ama bu kadar yılda Ankara aynı mı kaldı ki karakterler aynı kalsın değil mi Umarım ömrü uzun, ama tadında ve sıkmayan bir yapım olur da doya doya izleriz. TV’de yayınlanan ilk üç sezonun yeri hala ayrı o kaliteyi yakalamasını beklemiyorum tabi. Ama ellerinde çok güzel bir fırsat var internet daha özgür bir platform bunu küfür, sigara sahnelerinden görüyoruz tabi bu özgürlüğü birazda hiciv için kullansalar fena olmaz hani

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cam sahnesini geri alıp alıp izledim :)
    Harun’un yokluğunda espri dozu bir tık arttırılmış gibi geldi bana.

• seckinar kullanıcısına yanıt
    Garip bir şekilde Google diziyi böyle listelemiş

Behzat Ç.  | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)

• patpat mustafa ne oyunculuk yaptı be...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet güzeldi, olaylar arası bağlantılar güzel kuruluyor özellikle önceki sezona göre kalite artmış. Ders alınmış umarım böyle devam eder.

• 4. bölüm harikaydı.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Hayaletin ismini bile unutmuştuk, kimse ismin kullanmazken Melikenin Sabri abi demesi biraz tuhaf olmuş. Eğer aynı radyo ise hayaletin baba yadigarı radyosunu parçalaması da biraz içimi acıttı.
  • 4. Bölümü ben de çok beğendim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • darkeagle66 D kullanıcısına yanıt

Adını harbi unutmuşuz Sabri olduğunu. Araları samimi değil ki normal. Siz biz diyor. Bi de ast üst ilişkisi var. Bu bölüm Arabada küfürlü şarkı hepsi tek ağız çok güldüm ya ona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theKing_90_03 -- 28 Aralık 2022; 21:32:34 >
  • Yine güzel bir bölümdü

• 5.bölüm diğer bölümlere kıyasla sönük kaldı.

İlk bölümden beri belliydi maskelinin kim olduğu şaşırtmadı

• mavisu48 kullanıcısına yanıt
    Memduh'un "dağda yılan yedim lan ben" demesini bile özlemişim hocam

• Tam tahmin ettiğim oldu o çocuk fazla masum geliyordu bana

• Mirtazo01 kullanıcısına yanıt

Behzata yakın durarak kendini bir nevi masum gösterdi. Belliydi öyle olacağı. Bakalım amirim ne zaman uyanacak. Behzat Ç.  | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) 

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• cumhuriyet savcısı emniyet müdürüne bile emir verebilirken dizide savcı, emniyet müdürünün yanında suspus.

bir polis dizisinde bu hata yapılmamalıydı.

• bcan402 kullanıcısına yanıt

Kesinlikle. O sahneyi ben de garipsedim. Savcıya ilgili konu söylenir. Savcı talimatına göre emniyet müdürü emniyet amiri hareket eder. Azar çeker gibi saçmalamışlar resmen.

• kapı çalıyor birden dudağa yapış uyan kadın yok ne diye yazdınız ne alaka yani

• Sorgu odasındaki ters cam muhabbeti çok iyi. Her bölüm camla alakalı bir muhabbet dönüyor.

• https://www.youtube.com/watch?v=2lPjaaI8CWs&feature=youtu.be

Fragman 🔥. Ben ikna oldum. Bu sefer tutturdular. Harun falan gelmesin artık. Reklam filmlerinde oynamaya devam etsin.

• ilk bölümden belliydi maskelinin kim olduğu neye şaşırdınız ercüment mi çıksaydı

o değil de amirimin totoyu görmemize gerek yoktu sanki yaBehzat Ç.  | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) 

• 
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.