Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
14.542
Cevap
55
Favori
438.472
Tıklama
Giriş
    195 Mesaj
    Tahsin yamuk yapmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

|
    |

Ora neresi kardeş
    |
    |
    Bahsedilenler: osmanyasar

SAMSUNG GALAXY S III
    Fabiadan Sonra Ford Courier 1.6 Titanium
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

40 yaşından sonra saçlar dökülmez dökülme durur

kim dedi sana? yok öyle bir şey erkek tipi saç dökülmesi ömür boyu sürer erken başlarsa daha hızlı dökülür bazı kişilerde geç yaşlarda başlayabilir. 40 yaşından sonra saç telleri incelme gösterir. benim dayımın 40 yaşına kadar saçları gür omuzlarındaydı şimdi 46 yaşında hala omuzlarında fakat şakakları tepesi kabak gibi açılmış.
    Her ne kadar sinir bozucu olsa da, bir arkadaşımın dediği gibi "Behzat Ç. azalarak bitiyor". Deseler ki 2 ay sezon arası veriyoruz, kabul ederim. Böyle hiç hoş olmuyor
    |
    |

11 aslan, arenada çocuklar gibi şendik!
  • Yüzbaşı
    656 Mesaj
    Askerde olduğum için bayadir izleyemiyorum behzati. Son bölüme yaklaşıldı mi ne zaman bitecek dizi arkadaşlar?

|
    |
    Abi ne yaptılar yine ya. Gider ayak iç dünyamızı yıkıyo. Süper bölümdü süper.
    |
    |
    2821 Mesaj
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Quard

Bekledim bekledim geçenki bölüm çıktı Önceden söyleler ya boşu boşuna beklemezdik

nasıl bölüm geliyor böyle bomba..

|
    |

üni öğrencisi cinayetinin görüntülerindeki kapak baskısı red hack mıydı bana mı öyle geldi?

|
    |

|
    |
    ara vere vere senaryo iyice saçmaladı bu bölümün aylar önce yazıldığı çok açık. diziden soğuttular bir harun eksikti iyice nefret etme derecesine getirdiler. yahu gencecik çocuk ölmüş adam sandviç neyli diyor ya of... gül gül öldük o sahnede ya bir kere demesi yetmezmiş aynı cümleyi kampüste de kullandı yüz kaslarım ağrıyor şu an gülerek yazıyorum! senaristi öpüyoruz... bir kere bu emre abd den gelmedi mi? benim alanım cinayet demedi mi? bu herif komiser değil mi? şimdi nasıl 2009 kamu mezunu oluyor? lan mezun oldun pomem e gittin falan 2 yılda ne ara cinayette ihtisas yaptın komiser oldun amerikalara gittin geldin? neyse dizi iyice saçmaladı.
    quote:

Orijinalden alıntı: viking46

quote:

Orijinalden alıntı: Cehennemden_Cennete

Final için o kadar umutlanmayin bence. Benim tahminimce bütün cevapsız sorular sinema filmine saklanacak. Yani öyle olmasını umuyorum. Sansürsüz, reklamsız, uzun uzun dev bir ekranda o soruların cevabini izlemekten daha güzeli olamaz.

Finali tvde yapacaklarmış Film ayrı olacakmış.Berkan Şal ve Inanç Konukcu söyleşide o şekilde söyledi ama bakalım

Hani kitap ile yapacaklardi? Hatta C.nin ne olduğunu kitapta söyleyeceklerdi.

|
    |
  • Yarbay
    4078 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BD911

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cehennemden_Cennete

Final için o kadar umutlanmayin bence. Benim tahminimce bütün cevapsız sorular sinema filmine saklanacak. Yani öyle olmasını umuyorum. Sansürsüz, reklamsız, uzun uzun dev bir ekranda o soruların cevabini izlemekten daha güzeli olamaz.

Finali tvde yapacaklarmış Film ayrı olacakmış.Berkan Şal ve Inanç Konukcu söyleşide o şekilde söyledi ama bakalım

Hani kitap ile yapacaklardi? Hatta C.nin ne olduğunu kitapta söyleyeceklerdi.

Valla orasını ben de bilmiyorum ama film ayrı olacak dedi Inanç Konukçu.Ayrıca 2.film 3.kitap ile aynı olamaz bence çünkü kitap daha yeni yazılıyor sanırım Film senaryosu da yazıldı bitti diye duymuştum.Ç nin anlamını da açıklamazlar inşallah saçma bir kelime olursa millet bu ne, bu muydu der

Film olayını ben buradan duydum zaten benim en son bildiğim kitap olacak ve ç. nin anlamını orada açıklayacaklardı.

Bencede ç. nin anlamını açıklamasalar daha iyi olacak hep merak edilecek.Neyse bekleyip bakalım.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    37 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: tizar

ara vere vere senaryo iyice saçmaladı bu bölümün aylar önce yazıldığı çok açık. diziden soğuttular bir harun eksikti iyice nefret etme derecesine getirdiler. yahu gencecik çocuk ölmüş adam sandviç neyli diyor ya of... gül gül öldük o sahnede ya bir kere demesi yetmezmiş aynı cümleyi kampüste de kullandı yüz kaslarım ağrıyor şu an gülerek yazıyorum! senaristi öpüyoruz... bir kere bu emre abd den gelmedi mi? benim alanım cinayet demedi mi? bu herif komiser değil mi? şimdi nasıl 2009 kamu mezunu oluyor? lan mezun oldun pomem e gittin falan 2 yılda ne ara cinayette ihtisas yaptın komiser oldun amerikalara gittin geldin? neyse dizi iyice saçmaladı.

harbiden haklısın ya harun ne oldu öyle..tam dangalak yaptılar adamı..bu sezon neredeyse nefret ettim adamdan.

|
    |

• Yarbay
    2821 Mesaj
    Hocam açıklamasalar bi ömür içimde kalır yapma etme Çözer çıksa Mecnun Çınar gibi Çınar çıksa dahi olur
    |
    |
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.