Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ista1907 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
14.464
Cevap
54
Favori
430.292
Tıklama
Giriş
    924 Mesaj

oha yaw.

ilk bölümde kameraya bak :)))
    |
    |

Lost * Preason Break * I'm Cladius * Rome * Da Vinci Demons * Vikings
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj
    YouTube de çoğu kişi bölümlerin kısalığından şikayetçi ama bence çok iyi olmuş sanki 40 dakika değilmiş gibi dolu dolu bir senaryosu var. Dizinin şuan ki eksiği Harun karakteridir. İnşallah önümüzdeki sezon görürüz dizide.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Bence her şey tadında bırakılmalıydı ve yeniden başlamamalı. Uzadıkça cıvır, bu hep böyledir. Kıro fanları dolayısıyla da eskiden çok sevdiğim şimdi popüler kültürün malzemesi olarak iticileşmiş, yapmacıklaşmış dizidir gözümde. Yeni sezona ön yargılıyım ama nette bulursam eski günlerin hatrına izleyebilirim ama düşüncelerim değişmicek. Hele Ercü ve yancısı, hayalet, akbaba falan tam itici bir şey oldular gözümde. Eski hali bambaşkaydı ne eksik ne fazla oyuncular, senaryo hepsi tadındaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gswblack -- 13 Ağustos 2019; 21:49:30 >
    |
    |

Bugün günlerden Behzat
    |
    |
    balmorhea19

4x4 yayinlandi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    13364 Mesaj

Akbaba'nın dönmesi ve Hayalet'le diyalogları eski günleri hatırlattı. Güzel bölümdü genel olarak. Süreyi uzatmışlar biraz.
    |
    |

Fiyat Teklifi Alabilirsiniz

PSN ID:re_charged21
  • Kıdemli Yarbay
    2141 Mesaj

Çok boş bir bölümdü. Sadece akbaba ile olan diyaloglar iyiydi. Bu bölümde Enes batura gönderme yapmışlar :) Bunun gibi olursanız kafayı yersiniz hesabı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 15 Ağustos 2019; 20:3:28 >

Acizim, aciz olanı istemem.

Ruhumu Rahman'a teslim eyledim, gayr istemem.

İsterim, fakat bir yar-ı bâki isterim.
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 14 saat 13 dakika kadarı kaldı.
    9 Not

Hah dizi gurmesi yazdı😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    YOURMOVE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4461 Mesaj
    Yeni katılanlardan Mahir karakterine bayağı bir ısındım fakat yanındaki Suat fazlasıyla itici, hiç olmamış.
    |
    |

Erdal Besikcioglu'nun en son Esra'nin geldigi sahnedeki performansi Bir Delinin Hatira Defteri'ni hatirlatti bana. O oyunda da ayni boyle oynamisti.
    |
    |
    Klavye: Logitech G710 Blue Mechanical Gaming Keyboard [US Layout]
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj

Akbabanın hayaleti evde karşılama sahnesi efsaneydi Genel olarak güzel bölümdü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Son sahneler harikaydı, amirim deli rollerinin ustası zaten gene harika bir performans.

Sen hiç gusül abdesti aldın mı la?

Ben de deistim anlarım.

Al işte bir cenabet daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cane® -- 16 Ağustos 2019; 5:27:46 >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Çocuğa tacizi sanki hep dinciler yapıyormuş gibi göstermeleri şaşırttı beni.. Yaşlı bir amca, ağzında Allah lafzı. O adamı çocuk tacizcisi olarak göstermişler. Ne demek istiyorlar? Çocuk tacizcileri hep dinciler mi? Mantık bu ise saçma.

Kanı bozuk olanlar yapıyor. Bunun dincisi ateistici diye ayrım mı yapılır? Ayrıca çok uyuşturucu ve alkol sahneleri var. Çoluk çocuk bile netten bulup izliyor bu diziyi. Çocuklar üzerinde nasıl etki yapar bilemedim.
    Ensar vakfı denen yerde neler yaşandığını tüm ülke biliyor, üstüne bi kereden bir şey olmaz diyen bakanlar gördü bu gözler. Ben de Müslümanım ama keşke her Müslüman iyi olsa, iş dinde değil insalıkta, güzel ahlakta bitiyor. Çakma dincilere, din tüccarlarına ve cahil topluma çok iyi göndermeler yapmışlar. Kim yazıyorsa bu sahneleri ellerine sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1246 Mesaj
    4x3

Cinayetin işlendiği semtte ki bakkal sanırım bu dayı
    baloncu dayıhttps://www.youtube.com/watch?v=GatB52vLQoc

|
    |

Hergün 1 Video
  • Yüzbaşı
    552 Mesaj
    Bütün bölümleri torrentten indirip izledim bu son bölümden sonra dedim ki bu yapım ne olursa olsun devam etmeli, her türlü torrentten izleme şansım olmasına rağmen gittim blutv den üyelik aldım bu dizi gerçekten bunu hakediyor, özelliklede Behzat ç yi ekledim dizi listeme ki ne için üyelik aldığım belli olsun, durumu olan arkadaşlara sesleniyorum ayda 20 lira arkadaşlar ne batarsınız ne çıkarsınız lütfen Behzat ç dizimize sahip çıkalım durumu olup üyelik almaya erinen kişiler lütfen erinmesin 20 TL hiç bir şey kaybettirmez kimseye

|
    |

|
    |

Hayaletle akbabanın karanlıkta karşılasması süperdi gerçekten.Akbaba şu sıfatına bakıyon mu sen ya?
    |
    |
    balmorhea19

4x5 yayinda.
    |
    |
SEO
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,210
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.