Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
14.544
Cevap
55
Favori
438.624
Tıklama
Giriş
    475 Mesaj
    abartılı sansürden dolayı asla tutmaz...
    |
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj
    Beyler daha önce yazmıştım dizi başlamadan önce takan olmadı bilen veya anlayan varsa cevaplasın lütfen

1 - Ercüment - Memduh ikilisi kimdir çalıştığı bir grup teşkilat varmı yoksa bunlar direk fetocu falanmı ?

2 - Burası spoiler : İstihbarat amiriyle karşılıklı konuşmalarında bir takım siz hangi devlet hangi teşkilat hükümet kelimeleri geçti şimdi kim iyi kim kötü nasıl ayırt edeceğiz ?

• Teğmen
    169 Mesaj
    gay balığı aradığımız mizah bu
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ercü ile Memduh derin devlet. Gladyocu diyebiliriz. İstihbaratçılar ise hükümetin derin devleti anladığım kadarıyla.

|
    |
    Oliver Wood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

Ercü ile Memduh derin devlet. Gladyocu diyebiliriz. İstihbaratçılar ise hükümetin derin devleti anladığım kadarıyla.

Hocam Ercü memduh gladyocu ise istihbarat amirine niye gladyocumusun diye sordu acaba

birde memduhla ercü feto uzantısı değilse dizide bu örgüt kim

• Yüzbaşı
    407 Mesaj

Doğru diyorsun hocam. Memduh daha evvelden Behzata biz dağda vatan için savaştık, asalayı bitirdik demişti. Buradan birşeyler çıkarabiliriz. Fetöcü olmadıkları kesin MİT e bağlı bir yapılanma büyük ihtinal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zombitch -- 2 Ağustos 2019; 11:48:56 >
    |
    |
    Oliver Wood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

Doğru diyorsun hocam. Memduh daha evvelden Behzata biz dağda vatan için savaştık, asalayı bitirdik demişti. Buradan birşeyler çıkarabiliriz. Fetöcü olmadıkları kesin MİT e bağlı bir yapılanma büyük ihtinal
    Tahminimce Memduhun kendisi ve Ercümentin babası jitemciydi babasından emanet kaldı ona ercü diye hatırlıyorum ama bunlar değişik bir örgüt ki devleti ele geçirmişler hemde her grup tarikat kişilerle ilişkileri var ilginç
    |
    |

• Yarbay
    16515 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Cane®

Esas 3 behzat ç 3 bölümde başlıyormuş demek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Cane® kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj
    Ezhel yakışıyor mu şu diziye allah için ya.
    Kimin fikriydi şu şarkıları koymak çok merak ediyorum.

Ne koysalardı mero falan mı?

|
    |
    Ricky Gervais kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    119 Mesaj
    bu kadar kasmayın kendinizi, dizinin zevkini alın ya, o kötü bu kötü mantığı ile hiçbir şekilde zevk alamazsınız.

birde tavsiyem gidip ilk 3 sezonu izleyin, 3 sezonu izlemeyip kulaktan dolma bilgilerle gelip yorum yazan çok. behzatı behzat yapan şey samimiyet, sıcaklık, diğer dizilerde bu yok. yoksa senaryo hatasıymış, oyuncu zayıflığıymış, müzikmiş falan eleştirmek anlamsız.

ikinci bölüm itibarı ile dizi dediğin kısa olmaz onu anladım, hemen bitiyor, sıcaklık var ama içine tamamen çekemiyor. sanki sanki 6-7 saatlik bi film çekilmiş de bunu 9 bölümde yayınlıyor gibi olmuş. biraz daha uzun olsa çok daha keyifli olur.
    |
    |

Orijinalden alıntı: radko

Ne koysalardı mero falan mı?
    Eskisi gibi sadece Pilli Bebek.
    |
    |

" 'Satranç biliyor musun he?' Ananın a*****ı biliyorum!"

Aklıma direk eski sezonlardaki (izlemeyenlere spoiler)

Ercü'nün, Memduh'u vurduktan sonra kalkarken "Ananı gö***den s**** Ercü" diye bağırdığı
    sahne geldi.

Şu an beni ciddi şekilde rahatsız tek bir şey var, diyalog sesleri çok kısık ve anlaşılması zor. Kullandıkları mikrofon mu kötü bilmiyorum. Ara sesler ve müzikler çok yüksekken diyaloglara gelince ses çok kısılıyor ve açsam da bazen kelimeleri anlamıyorum gibi. Bu bölümde 3-5 defa bazı sahneleri durdurup tekrar dinlemek zorunda kaldım ve elim hep ses tuşundaydı diyalog bitip geçiş sahnesi geldiğinde falan patlama oluyordu, bir sesi aç, bir azalt...
    |
    |

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)

• Yarbay
    2162 Mesaj
    Harun’u eksikliği bariz olacaktı ama bu kadar hissettireceğini düşünmemiştim. Behzat kadar önemli bir karakterdi Harun.

|
    |
  • Yüzbaşı
    922 Mesaj
    behzatın eski bölümlerini ingilizce altyazı olarak izleyeceğimiz bir yer var mı?

yeni sezon ingilizce altyazı var o güzel

Lost * Preason Break * I'm Cladius * Rome * Da Vinci Demons * Vikings
  • Binbaşı
    1414 Mesaj
    bugun yeni bolum geliyor

|
    |
  • Yüzbaşı
    311 Mesaj
    Umarım yeterli üye sayısına ulaşmıştır ve uzun süre devam eder.

|
    |
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
haberler
son dakika
Masal
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,581
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.