Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (713. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.648
Cevap
59
Favori
483.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil uygulamada bölümü indirmeye çalıştığımda HISTORY.ERRORS.REGISTER hatası alıyorum, sebebini bilen var mıdır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyLaR046

Blu TV hesabı almayı planlıyorum. Netfilx gibi kullanabiliyor muyuz birden fazla kişi? Ve indirme yapılabiliyor mu blu tvde?
    Bende bunu merak ediyorum. Eğer toplu alınacaksa grup kurulabilir.

• dakika 4:40 - 5:35 arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 25 Temmuz 2019; 15:47:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Vpn ile üye olup 7 gün ücretsiz deneyemezmiyiz?
    Veya hemen düşer mi malım yerlere dizi?
    Deneyemezsin tabii :) çünkü Tr de ücretsiz denemeyi kaldırdı. Got bile malüm yerlere düşüyor. Behzat ç de elbette düşecektir.

• Arkadaş puhu tv ile çeksenize reklam izlerdik ya
  • diziyi izleyen arkadaşlara bir sorum var blutv ye dizi 1-2 bölüm olarak mı yüklendi yoksa sadece 41 dk lık bir bölüm mü haber sitelerinde 2 bölüm diyor kafam karıştı
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    2 bölüm var ama dakikalarını bilmiyorum üye olmadanda gözüküyor.
  • behzat ç nin önceki bölümlerini izlemeyenler için özet bölüm falan diyorlardı hocam internette ondan sordum
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    1 bölüm yüklendi 2 bölümün özeti var her hafta bi bölüm yayınlancak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • tadı damağımda kaldı keşke 3 bölüm yayınlasalardı
  • Link sorup duran forumdaşlara didaktik sözlerim var:

Bu diziyi kaçak yollarla izlemek, popüler yabancı dizileri kaçak yollarla izlemeye benzemiyor (ahlaken ve vicdanen onu da yapmak doğru değil ama onların dünya çapında izleyicisi ve getirisi var ve özünde doğru olmasa da ayrıca tartışılabilir); zira senaristi Ercan Mehmet Erdem'in de açıkladığı ve ortalama IQ'su olan bir insanın da anlayabileceği gibi, içeriği sebebiyle günümüz konjonktüründe normal kanallarda yayınlanması mümkün olmayan bu diziyi izlemek için ne kadar çok kişi BluTV'ye üye olursa bundan sonra yeni sezonların çekilmesi ihtimali de o kadar yüksek olacaktır. Biraz daha didaktik olayım: Game of Thrones'u sen kaçak izlersin ama dünya çapında ücretli platformlarda izleyen yüz milyonlarca insan ona reyting kazandırır. Dolayısıyla, dünya çapında reyting almayacak olan Behzat Ç.'yi seviyorsan ve devam etmesini istiyorsan parasını da verip izleyeceksin. Zaten büyük bir para değil; aylık üyelik 19,90 TL (öğrencilere bu fiyattan %25 indirimli). Yıllık alırsan da 12,90'a geliyor. Sigara veya bira içenler için bir paket sigara veya bir şişe bira parası. Bunları içmeyen ölücüler için de Sıcak Fırsatlar'daki yakıcı bir indirimden çıkarılabilecek bir para. Öğrenciysen de dışarıda iki kahve az içersin; yine parası çıkar (not: gerçekten kıt kanaat yaşayan öğrencileri tenzih ederim).

Eyyy DH ölücüsü Behzat Ç. sever kardeşim; DH ölücüsü olmanın da bir vicdanı, bir ahlakı ve bir mantığı bulunmalı. Behzat Ç.'yi çok sevip de yeni sezonunu kaçak yollarla izlemek, etik tarafını kenara koysan da mantığa sığmaz.

Sözün özü: Behzat Ç. seviyorsan Başka bir harcamadan kıs, Behzat Ç.'den kısma!

• Fenman kullanıcısına yanıt
    Ekşi sözlükten mi kopyala yapıştır yaptın😆?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İmkanı olan ve diziyi seven lütfen korsan izlemesin. Zamanında cebimizden para veririz yeter ki Behzat Ç. devam etsin diyen siz değil miydiniz? Alın sizlere fırsat.
    İlk bölüm biraz zayıf gelebilir keza 9 bölümlük kısa bir hikaye var ve bunu seyirciye yavaş yavaş anlatmaları lazım. Devam bölümlerinin daha iyi olacağını düşünüyorum.
    45 dakika yetmedi bana 1 saatten az olması biraz hayal kırıklığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Ekşi sözlükten mi kopyala yapıştır yaptın😆?
    İthamınızdan dolayı cevap hakkım doğduğu için yanıtlıyorum (anlamsız polemiklere dahil olmak istemiyorum)

Öyle bir şey yapmadım. Mesajımın sizde böyle bir algı yaratması, aklın yolunun bir olmasından kaynaklı görünüyor.

Peki, diyelim ki öyle yaptım; ne fark eder? Anlatılana bakmak yerine "Ekşi sözlükten mi kopyala yapıştır yaptın?" diyerek kinayeli bir şekilde eleştirmenizdeki amaç nedir? "Diziyi kaçak izlemek sorun değil; anonim bir yerden kopyala-yapıştır yapmak sorun" mu demek istiyorsunuz? Anlatmak istediğim şey gayet açıkken konuyu başka tarafa çekmenin kime, ne faydası var?

Atalarımız güzel demiş: "Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az". Gerisi laf-ı güzah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenman

Link sorup duran forumdaşlara didaktik sözlerim var:

Bu diziyi kaçak yollarla izlemek, popüler yabancı dizileri kaçak yollarla izlemeye benzemiyor (ahlaken ve vicdanen onu da yapmak doğru değil ama onların dünya çapında izleyicisi ve getirisi var ve özünde doğru olmasa da ayrıca tartışılabilir); zira senaristi Ercan Mehmet Erdem'in de açıkladığı ve ortalama IQ'su olan bir insanın da anlayabileceği gibi, içeriği sebebiyle günümüz konjonktüründe normal kanallarda yayınlanması mümkün olmayan bu diziyi izlemek için ne kadar çok kişi BluTV'ye üye olursa bundan sonra yeni sezonların çekilmesi ihtimali de o kadar yüksek olacaktır. Biraz daha didaktik olayım: Game of Thrones'u sen kaçak izlersin ama dünya çapında ücretli platformlarda izleyen yüz milyonlarca insan ona reyting kazandırır. Dolayısıyla, dünya çapında reyting almayacak olan Behzat Ç.'yi seviyorsan ve devam etmesini istiyorsan parasını da verip izleyeceksin. Zaten büyük bir para değil; aylık üyelik 19,90 TL (öğrencilere bu fiyattan %25 indirimli). Yıllık alırsan da 12,90'a geliyor. Sigara veya bira içenler için bir paket sigara veya bir şişe bira parası. Bunları içmeyen ölücüler için de Sıcak Fırsatlar'daki yakıcı bir indirimden çıkarılabilecek bir para. Öğrenciysen de dışarıda iki kahve az içersin; yine parası çıkar (not: gerçekten kıt kanaat yaşayan öğrencileri tenzih ederim).

Eyyy DH ölücüsü Behzat Ç. sever kardeşim; DH ölücüsü olmanın da bir vicdanı, bir ahlakı ve bir mantığı bulunmalı. Behzat Ç.'yi çok sevip de yeni sezonunu kaçak yollarla izlemek, etik tarafını kenara koysan da mantığa sığmaz.

Sözün özü: Behzat Ç. seviyorsan Başka bir harcamadan kıs, Behzat Ç.'den kısma!
    Peki neden Avrupa'da 5,90 euro iken bizde 19,90 lira? Birim olarak baktığınız zaman kendi insanına pahalıya satıyorlar.

• yan karakterlerin oyunculuklari cok kotuydu ya

Allahtan olup gitti hepsi
  • bluetv'ye de para veremem ya, indirdim izlerim bi ara
  • İlk bölüm güzeldi. Alıştık eskiden uzun sürelere çok kısa geldi.

Bu arada ben yıllık aldım. Aylık 12 küsür TL’ye düştü. Bu dizinin devam etmesi için aylık 12 TL vermekten kaçmayın. Ne kadar saçma şeylere eminim bir sürü para harcıyorsunuz. Emeğe saygı gösterin. BluTV içerik üretmeye devam etsin.

• dizinin ilk bolumu forumda pek yanki uyandirmamis gibi. ekside gundemde en yukarida ama burada konusan az kisi kalmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.