Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.647
Cevap
59
Favori
483.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cnryldz

evde ilk kim tanıycak yarışması yapıyoruz insanın gezdiği bildiği sokaklarda çekim olunca çok garip oluyormuş ya

evet bizde sırf o yüzden izliyoruz :)

mllet görsün ankara'mızı ne o öyle paso istanbul olmuyor

anıtkabirin gece görünüşü yeter zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer
    Bu akşam Kurtlar Vadisi Gladio filminden sonra ilk bölümün tekrarı bir kez daha yayınlanacak.

Izleyelim o zaman , ben izleyememiştim
  • Pskopat Vali den sonra şimdide pskopat komser rolü. Sırf Erdal için izliyorum diziyi. Ben çok beğendim, tabi ankaralı olarak "Bebe, la .." gibi şivelerin kullanılmasıda çok iyi olmuş.Kesinlikle tavsiye ederim..

Umarım ES-ES ( Yine Erdal için izlemiştim tüm bölümlerini,) gibi cart diye bitirmezler. Bitireceklersede en azından adam gibi bir final ile biter. İnşallah tutarda bu dediklerimiz olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir06
    Pskopat Vali den sonra şimdide pskopat komser rolü. Sırf Erdal için izliyorum diziyi. Ben çok beğendim, tabi ankaralı olarak "Bebe, la .." gibi şivelerin kullanılmasıda çok iyi olmuş.Kesinlikle tavsiye ederim..

Umarım ES-ES ( Yine Erdal için izlemiştim tüm bölümlerini,) gibi cart diye bitirmezler. Bitireceklersede en azından adam gibi bir final ile biter. İnşallah tutarda bu dediklerimiz olmaz.

Hadi hayırlısı bakalım, bekleyip göreceğiz
  • Bugün izledim ben de, çok beğendim senaryo gayet güzel hiç tahmin etmiyordum cinayetin öyle bir şey olduğunu.

Bu arada Ankaralı olarak daha bi ilgili izliyorum :)
  • Şu anda tekrarı gösteriliyor, izliyorum :))
  • Güzel dizi. İzlenir. Ankarada çekilmesi değişik olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

evde ilk kim tanıycak yarışması yapıyoruz insanın gezdiği bildiği sokaklarda çekim olunca çok garip oluyormuş ya

evet bizde sırf o yüzden izliyoruz :)

mllet görsün ankara'mızı ne o öyle paso istanbul olmuyor

anıtkabirin gece görünüşü yeter zaten

güzel gidiyo ... aksiyonlar da çekim de çok iyi

Hep İstanbul olunca sıkılınır tabii bence de Ankara olması iyi oldu
    Anıtkabir görüntüsü yeter
    Atakule de banko

• quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel*

Arabayla ciddi ciddi gidiyorlardı , araba bozuldu , arabadan inip oynamaya başladılar , daha ciddi bir şey bekliyordum

Bunu görünce ben de hayal kırıklığına uğradım. Ömrünün kısa olması dileğiyle...

Polisiye filmdi dimi

hayır, polisye dizi

• İlk fragmanda niye öyle bir şey yaptılar acaba. Ankarayı ön plana çıkarmak istemişler ama daha ciddi bir şey olabilirdi bence. İzlemeyen arkadaşlar fragmana kanmasınlar senaryo çok güzel izlemenizi tavsiye ederim.
  • Reytinglerde 2. olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::
    Reytinglerde 2. olmuş

Geniş Aile de pazara alınmış , 1. o muydu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzi dilara

quote:

Reytinglerde 2. olmuş

Geniş Aile de pazara alınmış , 1. o muydu ?

Pek sanmıyorum
  • Evet Geniş Aile 1.
  • Başarılıydı ilk bölüm konuk oyuncular da güzeldi
  • Dizi bugün tekrar gösterildi herha hergün gösterilecek :)
  • quote:

Evet Geniş Aile 1.

Pazar günü başka birsey yokki zaten izlenecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Ilk kez Hazal Kaya ile tanışma fırsatı bulabileceğim . Ankarada. Yayından kalkmazsa. Film doğal. Senaryo iyi ama yavaş ilerliyor. Bir cinayet 1 bölüm. Daha çok kanıt programı gibi. Cinayet masası zaten yanlış hatırlamıyorsam. Behzat c de kadın istemiyor ekipte nedense. Survivor Hakan gerekli miydi sanmıyorm. Kadro iyi. Ama senaryo biraz basit. Ama doğal. Hiç olmazsa arka sokaklardaki gibi. Şu adamı önce sorgusunu alın sonra savcılığa sevk edin vs vs diye salak yerine koyar gibi anlatılmıyor. Bu yüzden dizinin dilini begendim. Ama yayın günü seçimi bence iyi niyetli ancak geniş aile izlememe engel olamaz.

Geniş aile daha önde gelir, nasıl olsa pazartesi tekrarını veriyorlar yani devam ederlerse bu şekilde.
  • Hazal Kaya konuk oyuncuydu bir daha yok sanırım
  • 2. bölüm fragmanı yayınlandı

http://www.startv.com.tr/BehzatC/behzat-c-bir-ankara-polisiyesi-108.html

Behzat Ç. kızının intiharından sonra hayata küsmüş, kendini toparlayamamıştır. Bir süre sonra yaşadığı sanrılar mesleğini olumsuz etkilemiş, sonunda akıl hastanesine yatırılmıştır. Behzat Ç. iki aydır hastanede tedavi görmektedir.

Bahar dedesini hastaneye getirdiği bir sırada Behzat Ç.'yi görür. Bahar, Behzat Ç.'nin ilk aşkıdır, evlenecekleri sırada ayrılmışlardır. Şevket'in devreye girmesiyle yıllar sonra gerçekleşen bu buluşma hastane koridorlarında kalmayacaktır.

Bu sırada cinayet büro ekibi böbrekleri alınmış bir çocuğun cesedini bulurlar. Cinayetin arkasında organ mafyası vardır. Emniyet teşkilatı organ mafyasının peşine düşer. Bir süre sonra mafyanın elinde bir çocuğun daha olduğu anlaşılır. Çocuğu kurtarmak için hızlı hareket edilmesi gerekmektedir. Emniyet Müdürü bu işi çözecek tek kişinin Behzat Ç. olduğuna inanır. Bu durumda Behzat Ç.'nin akıl hastanesinden çıkarılması gerekmektedir. Şevket, Emniyet Müdürüyle konuşur, kardeşinin iyileştiğini söyler. Emniyet Müdürü, Behzat Ç.'yi soruşturmanın başına geçmesi için ikna eder. Behzat Ç. akıl hastanesinden çıkıp kaçırılan çocuğu kurtarmak için zamanla yarışmaya başlar. Tabii kendi yöntemiyle...

Yayın Tarihi: 26 Eylül Pazar
    Yayın Saati: 20:00

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.