Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.648
Cevap
59
Favori
483.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur*

Cansu Dere polis mi?
    Umarım olayların içinde pek fazla görmeyiz onu. Behzatları bırakıp onu ön plana çıkarmazlar inşallah.

Sinema konusuna baktım, evet olay yeri incelemedeymiş. Sanmıyorum ön plana çıkacağını, ki umarım çıkmaz
  • quote:

Cansu Dere polis mi?
    Umarım olayların içinde pek fazla görmeyiz onu. Behzatları bırakıp onu ön plana çıkarmazlar inşallah.

Film yapılacağı haberleri çıktığından beri Cansu Dere ismi geçiyordu zaten. Neden şaşırdınız bu kadar?
  • Cansu Dere diziyede dahil olabilir haberleri geziyordu önceden.Filmde oynayacağını biliyordukta diziye dahil olur mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

• quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Cansu Dere diziyede dahil olabilir haberleri geziyordu önceden.Filmde oynayacağını biliyordukta diziye dahil olur mu acaba ?

Yalanlandı o haber
  • Beyler indireyim mi sizce yabancı dizilerin yanında izleyebilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnsvbnymr

Beyler indireyim mi sizce yabancı dizilerin yanında izleyebilir miyim ?

Emin ol çok seveceksin.Ama , polisiye için değil muhabbetler için izlemelisin.Bence polisiye anlamda çok bir şey veremiyor ama muhabbetler çok şahane.Ben 30 bölümü 1-2 haftada bitirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

quote:

Emin ol çok seveceksin.Ama , polisiye için değil muhabbetler için izlemelisin.Bence polisiye anlamda çok bir şey veremiyor ama muhabbetler çok şahane.Ben 30 bölümü 1-2 haftada bitirdim.

Eyvallah peki toplam 30 bölüm mü ?
  • quote:

quote:

38 bolum
  • quote:

quote:

quote:

Eyvallah peki toplam 30 bölüm mü ?

Toplam 38 bölüm hocam , ben başladığımda 28-30 arası birşeydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozan CK

quote:

quote:

38 bolum

Eyvallah hocam.
  • quote:

Toplam 38 bölüm hocam , ben başladığımda 28-30 arası birşeydi.

Eyvallah hocam baya kabarık olan listeme ekledim
  • quote:

quote:

Cansu Dere polis mi?

Film yapılacağı haberleri çıktığından beri Cansu Dere ismi geçiyordu zaten. Neden şaşırdınız bu kadar?

Polis olacağından haberim yoktu da ondan.
    Umarım bizimkilerle takılmaz. Sadece cinayet işlendiğinde ekibe katılır da görünüp kaybolur.
    Çok şükür Eda'nın yerini almamış.

• Fragmanda Ç'den sonra önce delik açılıyor mermi sesi sonradan geliyor. Çünkü ses hızı 330 m/sn. mermi hızı 800 m/sn. Bu ayrıntı bile hesaplanmış. biran önce başlasada izlesek
  • quote:

Orijinalden alıntı: RollingStar

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

Fragmanda Ç'den sonra önce delik açılıyor mermi sesi sonradan geliyor. Çünkü ses hızı 330 m/sn. mermi hızı 800 m/sn. Bu ayrıntı bile hesaplanmış. biran önce başlasada izlesek

Hangi fragman, merak ettim ?
  • House izlemem ama ekşi sözlük'de paylaşmışlar bunu
  • Hangisinin daha önce yapıldığını bilmesem House'unki çalıntı derim Çünkü filmin adıyla alakalı Behzat'ın kapak.
  • @0RK House'unki daha önce yapıldı, dizi şu an 8. sezon hazırlığı yapıyor ve bu afiş 8. sezon afişi değil. Behzat Ç. de ne kadar kaliteli olursa olsun, House ile yarışamaz açıkçası.
  • Afiş'in çalıntı olması falan önemli değil. Bu işlerin çoğu zaten bir yerden esinleme olayıdır. Her yapılan afiş başka afişleri andırır. Önemli olan güzel ve kaliteli olması. Esinlenmeden bu işler yapılmaz.
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.