Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.648
Cevap
59
Favori
483.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Afiş bomba. Ama isim hakikaten olmamış...

Oldu olacak şunu da ekleyin tekrar;

Behzat Ç.  | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)
  • İsme bu kadar takılmayın, ne de olsa Behzat Ç. ismi bile çoğumuza saçma geliyordu. İçeriği önemli.
  • 34. bölümü de izledim, bu bölümü sayko Ercüment olsa da pek beğenmedim, finale az kaldı izlemeye devam.
  • Facebook sayfasında ismin bu olduğu doğrulanmış. Gerçi resmi facebook sayfaları mı ondan emin değilim ama set fotoğrafları vs var. Resmidir heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Facebook sayfasında ismin bu olduğu doğrulanmış. Gerçi resmi facebook sayfaları mı ondan emin değilim ama set fotoğrafları vs var. Resmidir heralde.

Evet resmi o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Facebook sayfasında ismin bu olduğu doğrulanmış. Gerçi resmi facebook sayfaları mı ondan emin değilim ama set fotoğrafları vs var. Resmidir heralde.

Evet resmi o.

Demek ki isim kesin "Seni Kalbime Gömdüm"
    Bakalım nasıl bi şey olacak.
  • quote:

İsme bu kadar takılmayın, ne de olsa Behzat Ç. ismi bile çoğumuza saçma geliyordu. İçeriği önemli.

quote:

28 Ekim'de vizyona girecek olan filmin internet sitesi.. Filmin isminden çok kurgusuna bakmak lazım. Şu kadarını söylemek gerekirse harika bir film geliyor.

Facebook'taki fan sayfası da destekledi beni

http://www.senikalbimegomdum.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 1 Ağustos 2011; 19:10:30 >

• LA Bİ SUSUN LA Bİ SUSUN BENDE YALAN İŞ OLMAZ

• Afiş bomba.
  • Filmin ismi Son Hafriyat olsa daha güzel olurdu sanki.
  • hafriyat - harfiyat ben hep karıştıyordum :) böyle iyi olmuş. Film zaten bomba olacak. Filmden çıkınca eminim gömülmüş gibi hissedeceğiz.
  • -ağacın dibine mi gomdün laa
    -seni kalbime gomdum

• Facebook'taki resmi "Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm" sayfası diyor ki:

"Son Hafriyat romanını okuyanlar iyi bilirler ki bu isim kitapile bağlantılıdır. Akla ilk geldiği gibi aşk filmi ya da romantik bir film gibi algılanmamalı."
  • Beğendim afişi resim çok fena da isim pek olmamış sanki ne demek seni kalbime gömdüm.
  • quote:

Facebook'taki resmi "Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm" sayfası diyor ki:

"Son Hafriyat romanını okuyanlar iyi bilirler ki bu isim kitapile bağlantılıdır. Akla ilk geldiği gibi aşk filmi ya da romantik bir film gibi algılanmamalı."

Hadi bakalım.
  • afiş muhteşem duruyor

3 de 2 si görünen siyah-beyaz bir surat
    tek bir yüz ve başka hiç bir şey yok

diziye bağlı final bağlamında değil ama sek film olarak isim bana cuk oturmuş gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzi dilara

afiş muhteşem duruyor

3 de 2 si görünen siyah-beyaz bir surat
    tek bir yüz ve başka hiç bir şey yok

diziye bağlı final bağlamında değil ama sek film olarak isim bana cuk oturmuş gibi geldi

kv gladio nun afişi bu tarz idi
  • 37. bölüm de bitti baya sağlamdı özellikle de sonu çok şaşırtıcıydı, finali de izlerim artık bugün.
  • İzlemiyordum ama dünden itibaren ben de başladım.
  • İyi etmişsin, karekterlere ısındıkça çok seveceksin diziyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 2 Ağustos 2011; 13:43:22 >
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.