Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (704. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.645
Cevap
59
Favori
483.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diziyi bitirdim, galiba sinema filmi de çekilmiş. Sinema filmi dizinin devamını mı anlatıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reid Rider kullanıcısına yanıt
    Selam,
    Yok hocam. Filmler direk kitaplara atif.
  • hayirli geceler beyler. 15.bolumdeyim yanimdayken arkadaslar anlatirdi behzatin farkli kisilikleri, feto gondermeleri vs bunlar icin cok mu erken? bos bos izliyormusum gibi geliyor bazen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

quote:

2. sezonu bitirdim, genel olarak 2. sezon fiyaskoydu ama 68 ve 69. bölümler müthişti. Eğer bu tarzda giderse 3. sezon tadından yenmez.

Koskaca sezon kesik parmakla uğraşılması çok saçmaydı. En ufak ayrıntıyı farkeden Behzat, Suna'nın topallamasını farkedemedi Neyse mafyavari hikayenin ön planda olmasını istiyordum. Sonunda ön plana çıktı, mutluyum. Hanımefendi'nin planlarını merak ediyorum, elinde kimse kalmadı. Bir tek kel Bahri kaldı heralde. Bence Ercü'nün elinde kasedi olan adamla ittifak haline girecek ama bakalım göreceğiz.

yanlis hatirliyor olabilirim ama sunayi vuran aziz baskomiserdi. behzat orda degildi. sunanin topallamasindan nasil suphelenebilir ki

Aziz daha sonradan Behzat ve ekibine katili bacağından vurduğunu söyledi.
    Ondan sonraki süreçlerde Suna hafif topallayarak yürüdü, Behzat farkedebilirdi. Suna pezevenk olan herifi hastane odasında öldürdü, daha sonra odaya Behzat ve Aziz girdi, Behzat Suna'yı görünce şaşırmadı. Lüks evin sahibi Behzat'ı konuşmaya çağırdı, Behzat gitti. Suna evin sahibi konuşmasın diye tak diye öldürdü. Adamın elinde silah yoktu, vurdu. Daha bunun gibi bir sürü örnek var. Behzat'ın çözdüğü davalara bakarsan en ufak ayrıntıdan katili yakalıyor. Bu kadar ipucu var ama Behzat Suna'yı yakalayamadı.

Belki de yakalamak istemedi. Sonuçta Suna kimleri öldürdü? Tecavüzcüler. Burada Behzat durumu çakıp bir yandan da kendi kızını/kızlarını da düşünerek duygusal ve adalet çerçevesinde davrandı belki. Yani Suna'ya hak vermiş olabilir.

• Final bölümü hatırlayamadın sanırım. Barbaros savcının katillerini bir araya topladı, Behzat'a da silah verdi ama Behzat onları öldürmedi. Karısının katillerine duygusal ve adalet çerçevesinde yaklaşmayan adam Suna'ya neden bu çerçevede yanaşmak istesin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Final bölümü hatırlayamadın sanırım. Barbaros savcının katillerini bir araya topladı, Behzat'a da silah verdi ama Behzat onları öldürmedi. Karısının katillerine duygusal ve adalet çerçevesinde yaklaşmayan adam Suna'ya neden bu çerçevede yanaşmak istesin?

Haklısın o açıdan düşünmemiştimç
  • quote:

erdal beşikçioğlu twit atmış. allahım ağlamak üzereyim mutluluktan. dön gel artık amirim

https://twitter.com/BesikciogluErdl/status/906087129725493248

o erdal beşikçioğlunun hesabı değil, hayran hesabı. erdal beşikçioğlu da dizi yeniden başlayacak mı sorusuna "Bu konuda çok bir şey bilmiyorum. Senaristimiz Emrah bir şeyler yazıyor. Bekleyip göreceğiz" cevabını vermiş.

emrah serbes de şu twiti atmıştıhttps://twitter.com/EmrahSerbes/status/903126882744446976
  • Behzat Ç.  | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)
  • Gelsin gelsin. Kesmelik çocuk hazırda bekliyor.

• netflix veya blu tv alır mı acaba

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 12:13:34 >
  • senaryoyu hapiste de yazar sikinti yok

zaman gecer hem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

senaryoyu hapiste de yazar sikinti yok

zaman gecer hem

Hocam yanlış anlama da 2 tane masum insan öldü, biri çocuk hatta. Burada espiri yapılacak bir şey yok. Allah korusun onların yerinde senin annen, baban ve kız kardeşin de olabilirdi. Emrah Serbes'i seviyordum ama ne yalan söyleyeyim üzüldüm diyemeyeceğim eğer bire bir anlatıldığı gibiyse her şey. Sonuçta aşırı hız ve ölümlü kaza var, çeksin cezasını.

Yalnız yorumlarda hep alkolün etkisinden kurtulmak için bilerek geç itiraf etti falan deniyor. Bana da mantıklı geliyor, tabi bu konuda kimsenin günahını alamam ama olabilir böyle bir şey. Sanırım savcı şüphelendiği için hava yastığındaki kan örneğinden DNA testi falan istemiş, ardından Emrah Serbes'in itirafı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 30 Eylül 2017; 3:49:9 >
  • 27. bolume geldim, savci esra 3-4 bolumdur yok ortada. bir de cok fazla spoilera kacmadan ercument cozer 1.sezonun sonunda mi cikiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Özledik be amirim.1.sezon finali efsaneydi o bölümü görüp başlamıştım diziye epey sardı.
  • bazi durumlardan dolayi biraz yavas izliyorum 37.bolume geldim. sezon finalini gormek istiyorum bi an once. simdi forumda final bolumun yayinlandigi sayfayi okudum, tvden takip etmeyi cok isterdim ama kismet degilmis. izledigim en iyi turk dizisi olabilir.

• bence hiç başlamasın, daha iyi efsane olarak kalsın..
  • Juvixted kullanıcısına yanıt
    şu müziği ne zaman dinlesem diziyi yeniden izleyesim geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.