Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.645
Cevap
59
Favori
483.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sipahi

Arka sokaklar tuttuysa bu da tutar.
    İnşallah Arka Sokaklar gibi 5 sezon sürmez. Bu diziye 1 sezon bile fazla gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel*

Arabayla ciddi ciddi gidiyorlardı , araba bozuldu , arabadan inip oynamaya başladılar , daha ciddi bir şey bekliyordum

Sevdim Ben.
  • Bu pazar başlıyor. Saati 20:00. Geniş Aile pazar gününe alınıp Star'a geçmişti. Şimdi Geniş Aile'nin durumu muamma oldu.
    Ekleme: Geniş Aile Star'a geçmemiş, Kanal D'de devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 19 Eylül 2010; 22:45:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkham_Asylum

rezalet rezalet rezalet ne zaman bi lostumuz bi prison breakimiz olacak ya

Garip bir yaklaşım. :)
  • İlk bölümünü izlemeyi düşünmemdeki en büyük pay Erdal Beşikçioğlu küçük pay da Hazal Kaya'ya ait. Pek umudum yok ama bu 2 isim için izleyeceğim ilk bölümü. Bu Hakan'a bi sempatim vardı ama şu son Survivor bölümü ve dizide görünce nedense antipatik gelmeye başladı bu adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkham_Asylum

rezalet rezalet rezalet ne zaman bi lostumuz bi prison breakimiz olacak ya

bi lost, bi prison break çekmeye kalksalar
    bu ülkede o kadar işsiz aç insan var bir diziye bu kadar para yatırılırmı der millet sonra
  • Dizi daha bugün yayınlanıyor..
    Nasıl rezalet oluyor hemen yahu.

Şu anlıkta temposu iyi gidiyor , daha reklam dahi almadı..
  • Bu dizi beni gerçekten utandırdı. Bu kadar iyi bir dizi beklemiyordum. Çekim kalitesi süper. Ezel'deki gibi küfür falan da ediyorlar. İnşallah bu dizi tutar.
  • Süre çok uzun , bu kötü...

1 saat 45 dk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bodyguard_26 -- 19 Eylül 2010; 22:09:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Bu dizi beni gerçekten utandırdı. Bu kadar iyi bir dizi beklemiyordum. Çekim kalitesi süper. Ezel'deki gibi küfür falan da ediyorlar. İnşallah bu dizi tutar.

Dizi şimdi başladı kardeş sen nasıl erkenden izledin başalyalı yeni oldu yoksa daha öncemi oynadı dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

Dizi şimdi başladı kardeş sen nasıl erkenden izledin başalyalı yeni oldu yoksa daha öncemi oynadı dizi.
    İlk kez saat 20:00'da başladı, şimdi tekrarını veriyorlar.
  • Normalde yerli dizi izlemem ama doğma büyüme bir angaralı olarak bu diziyi merak ettim izledim hoşuma gitmedi desem yalan olur. bizim burdada geçen çekim yaptılar. birde hep bizim şive ile konuşuyorlar "la" lı malı ahaha süper
  • şu misafir de tam zamanında geliyo

çok geç kalmadıysam konuya ;
    Behzat birini evinden itibaren takip etti,anlamadım henüz
  • Hazal kaya konuk oyuncumuydu beyler ??? dizinin açılışında yazıyomuydu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

Hazal kaya konuk oyuncumuydu beyler ??? dizinin açılışında yazıyomuydu??

evet konuk
    mor ve ötesi'nin solistide konuk
  • Ankarada geçmesi hoşuma gitti doğrusu bence dizi tutar :) Bu bölümü pek izleyemedim artık haftaya tekrarına bakarım ne yapalım :)
  • Bu akşam Kurtlar Vadisi Gladio filminden sonra ilk bölümün tekrarı bir kez daha yayınlanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel*

Arabayla ciddi ciddi gidiyorlardı , araba bozuldu , arabadan inip oynamaya başladılar , daha ciddi bir şey bekliyordum

Bunu görünce ben de hayal kırıklığına uğradım. Ömrünün kısa olması dileğiyle...

Polisiye filmdi dimi
  • O ilk yayınlanan fragman gerçekten çok yanıltıcı. Keşke hiç yayınlamasalarmış.
  • evde ilk kim tanıycak yarışması yapıyoruz insanın gezdiği bildiği sokaklarda çekim olunca çok garip oluyormuş ya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.