Şimdi Ara

'Beğenmiyorsan Git' Deyimini Ağzından Düşürmeyen Tayfa, Bir Gelin Hele ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
5
Favori
4.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beğenmiyorsan Git diyenler Almanya, ABd veya kanada için fırsat sunarsa ben seve seve giderim.

• halkın bir kısmı o kadar kötü ki onlar yüzünden diğer ülkeler kalan iyi kısma da kötü gözle bakıyor

bence artık çoğu şeyi halletmişsin hocam 1 2 seneye kalmaz orada mutlu huzurlu bir hayata başlarsın şimdiden iyi yolculuklar biz kalakaldık burada

• Bak şimdi senin haberin yoktur ben baştan uyarayım Almanya bizi fena gıskaniy aç la adamlar bildiğin aç... sonra demedi deme ... "Beğenmiyorsan Git" Deyimini Ağzından Düşürmeyen Tayfa, Bir Gelin Hele ! 

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Adam senin yüzünden gidemiyor.

Alıntıları Göster

Kardeşim ben gitmesin demedim ki, gitmek isteyen gitsin ama bunu böyle mesele etmek memleketi kötülemek iyi bir şey mi? Giderken kalana da hakaret etmeyin. Ama benim gözümde gidenin değeri savaş varken ülkesinden kaçan Suriyeli ve afgan ile aynıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanya'da bunları yapamazsın onlar sokaklarda yatıyor hepsi aç..

Araştırmani öneririm..

Facebook takibi yapan AKP li dayı....

😁😁😁😁🤣🤣😄

• Kardeşim senin hiç acıman yok mu?!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Umarım gittiğin zaman sen de sosyal medya gruplarında oraya gitmek için fikir almaya çalışan insanlarla alay eden tayfaların akımına kapılmazsın. :)

3-4 gün anca sabredebilmiştim o sayfaları okumaya. İnsan kendi milletinden tiksinir hale geliyor!

• x-c9 kullanıcısına yanıt

Memleketimizde iyi olan tam olarak ne var kardeş bana açıklar mısın?

• Beğenmiyorsan git diyen kişiler ,belliki gitmek çok kolay sizde bu konuda uzmansınız.Cümlem net ve anlaşılır ''Bana shengen turist vs. vizesi alın size 2000euro peşin hemen vericem.''

3-4 yıldır yaşam şartlarını beğenmiyorum,2 sefer vize başvurusu yaptım tüm evraklarım fazlasıyla tam olmasına rağmen sonuç alamadım.Sandığınız kadar kolay değil bu işler,bi b.k bilmeden konuşmayı meslek edinmişler.

• Üst düzey zengin zümresinden olmadığınız sürece gideceğiniz ülkenin vatandaşıyla da evli olsanız vize almanız şuanda çok zor.Normal vatandaşa vize verilmiyor,çok zengin kesim dahi zor alıyor.Beğenmiyorsan git sözü Afganistan’a gitmek için geçerli olabilir ancak.

• quote:

Orijinalden alıntı: x-c9

Gitmek isteyen sensin bi de zorluktan şikayet ediyorsun. Beğenmiyorsan git, gidemiyorsan zırlama. Olduğun gibi görün göründüğün gibi ol. Azcık onurlu durun.

Begenmiyorsan git deme o zaman kusmuk.

• AREryilmaz kullanıcısına yanıt

Ben yazim bari, iyi olan, bizden daha kötü olan ülkeden daha iyi olduğumuzdur. "Beğenmiyorsan Git" Deyimini Ağzından Düşürmeyen Tayfa, Bir Gelin Hele ! Aslında çok paran varsa bu ülkede cennet.

• Durumun aynen bu "Beğenmiyorsan Git" Deyimini Ağzından Düşürmeyen Tayfa, Bir Gelin Hele ! 

"Beğenmiyorsan Git" Deyimini Ağzından Düşürmeyen Tayfa, Bir Gelin Hele !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djpontul -- 15 Ağustos 2021; 0:25:55 >
  • RTE geçtiğimiz senelerde gitmek isteyeni uçak bileti verip göndermek lazım demişti.

Danışmanlar ve troller bu mesajımı okuyorsa reisinize iletin. ABD uçak biletini ben alırım yeter ki reis bana Green Card aldırsın. 1 dakika bu ülkede durursam namussuz şerefsizim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • x-c9 kullanıcısına yanıt

Herkes hayata bir kere geliyor en iyi şekilde yaşamak hakkı. Burada kalıp ne yapacak? Eleştirirde kötülerde. İyi bir yer olsa bunları demez zaten.

İmkanı olupta burada kalan bana göre enayidir. Eski insanlarda gitmeyip burada kaldı emekli oldular 2-2,5 emekli alıyorlar almanyadaki ise 15 bin.

• Gideceğiz gidemiyoruz ki.

Bir ülke nedir bir fikirdir değil mi toplum olarak dünyayı daha iyi bir yere götürmeye çalışırsın bu böyle pisliğin içinde otururken ama fransa afrika'yı sömürüyor demekle olmaz adama sorarlar fransızlar kadar şu dünyaya katkın var mı.

Yok aksine mahallenin serserisisin sorsan mahallenin en iyisi sensin kimse tokadı vurmuyor yüz göz olmak istemiyor sabrediyor işte.

Abd'de evsiz varmış sen de evsiz yok tebrikler kardeşim.

Türkiye gibi olmayın beyler gerçekte bir şeyler yapamayan kafasında bir şeyler kurar büyüklük hayalini yerleştirir beynine çünkü kimse başarısız olmak istemez.

Ev kiradır semt bizim diye dolaşırsın ortalıkta.

• Biz afganları nasıl görüyorsak onlarda seni öyle görüyor .

O yüzden bu muameleye hayıflanma.

Eğitimin iyi olsun istediğin kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

tipe bak sana mı soracak lan nereye girip girmeyeceğni
    kimsin olm sen

Engellemiş beni :))

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.