Şimdi Ara

Beğenmediğiniz kızlarla sevgili olur musunuz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Boşta kalmamak için veya baska bi sebepten begenmedıgınız(tip olarak) kızlarla cıkar mısınız? ve begenmedıgınız halde onlarla opusurken , sohbet ederken kendınızı rahatsız hısseder mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 27 Mart 2013; 19:21:13 >

• Gideri varsa niye olmasın?
  • Nefes alsin yeter qanqa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne pis insanlarsınız ya...
  • Beğenmediğim insanla sevgili olmam.
  • Eger buyuk bi intikam soz konusuysa dusunulebilir ama gideri olmali

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iğcene incelerim kızı bişekilde güzel olarak görmeye calısırım eğer gene çirkinse olmaz çıkmam yalnız kalırım daha iyi
  • Orta guzellikte olsun asik olmasam bile cikarim

• Boşta kalmamak için mi? Boşta kalınca ölüyor musun kardeş?

• Beyler kız kapalı ve çalıştığım fabrikada yemekhanede çalışıyor bu kızla çıkılır mı?? Kızın yüzü güzel.Diğer yerleri bilmiyorum. Yaş oldu 20 kız evlilik falan ister diye sıcak bakmıyorum.
  • Çirkin kızlarla ne işim olur la.
  • fbody takılırız olur biyter.herkes halinden memnun olur.kese kağıdıda serbest
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockSharp

Boşta kalmamak için mi? Boşta kalınca ölüyor musun kardeş?

Kendim için sormadım zaten forumun geneline soruyorum illaki vardır boşta kalmamak ıcın bırılerıyle cıkan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 27 Mart 2013; 19:20:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARES.

Arkadaslar ,

Boşta kalmamak için veya baska bi sebepten begenmedıgınız kızlarla cıkar mısınız? ve begenmedıgınız halde onlarla opusurken , sohbet ederken kendınızı rahatsız hısseder mısınız?

'beğenmediğiniz' derken tam neden bahsediyorsun bilmiyorum ama sadece dış güzellik açısından anlarsak bunu; bugünlerde aklımdan geçenler (boşta kalmamak hariç) tam başlıkta yazanlar gibi. Bir kızda aradığım dış güzellik kriterlerimden bazılarını esnetmek zorunda kalıyorum bugünlerde çünkü mükemmeliyetçilik üstüne düştükçe yalnızlık artıyor. Demek istediğim biraz da 'kıza/erkeğe bak bir de yanındakinin tipine' dediğimiz kişileri anlamaya başladıkça iyice fark ediliyor. Anlaşmak ve yakın kültürel ve entellektüel algıya sahip olmak dış güzelliği bertaraf ediyor. Liseli kafası ile ilerlemesi zor yaş ilerledikçe hayat bunu öğretiyor insana bence.
  • Ben olmam ama bence olunması gerek tecrübe edinmek falan açısından. Hem mutlaka zaman geçtikçe siz de ona aşık olmaya başlarsınız.
  • "Boşta kalmamak için"

Kafan güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodelero75

Ben olmam ama bence olunması gerek tecrübe edinmek falan açısından. Hem mutlaka zaman geçtikçe siz de ona aşık olmaya başlarsınız.

Hocam olmuyor o pek opusurken bile igreniyorsun yani o derece , anca yani kız hani orta olur ama seksi olur ozaman olur ama hep tipi ortaysa hem de bı cekıcılıgı bı seksılıgı yoksa olmaz
  • Tamam kız çok çirkin olmamalı fakat kızın huyları bence daha önemli. Çok güzel kızlar tanıyorum hepsi kezban ruhlu.
  • olamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARES.

quote:

Orijinalden alıntı: rodelero75

Ben olmam ama bence olunması gerek tecrübe edinmek falan açısından. Hem mutlaka zaman geçtikçe siz de ona aşık olmaya başlarsınız.

Hocam olmuyor o pek opusurken bile igreniyorsun yani o derece , anca yani kız hani orta olur ama seksi olur ozaman olur ama hep tipi ortaysa hem de bı cekıcılıgı bı seksılıgı yoksa olmaz

Ha çirkin olanlarla sevgili olun demiyorum zaten normal olan kızlar için geçerli bu yazdığım :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.