Şimdi Ara

beep sesleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    intel p3 550
    anakartım:gigabyte bx 2000

anakart gelişi güzel beep sesleri veriyor. ama bigisayarım normal olarak acılıyor ve herşey normal beep sesleri dışında. son olarak bilgisayarıma ram taktım ondan kaynaklanabilirmi?yardımcı olursanız sevinirim.
    şimdiden teşekkürler.

• ram veriyol hızlarıyla alakalı olablir birde SD ram lerde 8 çip 16 çip özellliği var bazı anakartlar 8 çip bazıları 16 çip anakartının hangisini desteklediğini iyi bilmen gerekir ..
  • 98 yuklu ise autoexec.bat dosyasini kontrol et, orada gereksiz programlari acmaya calisken bu sesleri veriyor olabilir.
  • aynı problem bir iki gündür bendede var. yeni hardware olarak dvd yazıcı taktım.
    bide ekranı değiştim ama heralde ondan değildir. nası çözülür bu problem bilen yokmu??
  • ramlerin biri 8chip biri 4 chip ama bunları takalı 3 ay oldu şimdiye kadar hiç bişey yoktu ramları cıkarım tek tek denedim ama yine aynı sorun ramlerin hızları aynı.acaba bi virus olabilirmi diye dusundum kaspersky ile iyice tarattım ama yine bişey yok.bi yardım
  • bir keresinde bir bx 2000 de bende bu sorun ile karşılaştım...bios u update etmek istedim flash ile yazamadım...

işin birazda sakatlığı dual bios ve kart ile tümleşik oluşunda...iki entegreyi de söktüm eprom programlama cihazında kontrol ettiğimde , entegrelerin bozuk (fiziksel) olduğu ortaya çıktı...ankara da konya sokakta aradım , bulamadım...ithalatçı firmadan istediklerini ancak gelmesinin biraz zaman alacağını söylediler...entegreler gelirse , sonucu yazarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyzena -- 26 Eylül 2005, 14:22:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.