Şimdi Ara

Beelink GT1 mini , GT1 mini-A ve GT1 mini-2 (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
27
Favori
59.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turoktr

Hayırlı olsun.Bende de aynı cihaz var.Netflixde sorun çıkarsa seri nı.sunu çekip beelink merkeze yollayın.2 günde hallederler.

Bu arada 150 TL bildirince extrenin de 150 olması lazım vergi için bakarlarsa diye.Aradaki farki nasıl ödediniz?

Alıntıları Göster
    netfilix play stordan bulamadım.. Aptoide den kurdum.. Sorun dediğiniz tm olarak bu mu? yoksa hiç çalışmaması mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibo3182 kullanıcısına yanıt
    hocam cihazınız hayırlı olsun. arkadaş mini-a için netflix'in 4k desteklediğini ve eğer sorun çıkarsa beelink'in cihaza özel yazılım ile yardımcı olduğunu söylemiş.

sizin cihaz mini-2 sanırım. ne kadara mal oldu veriler dahil ve toplam kaç günde geldi?

bir de rica etsem netflix "test pattern" ile hangi çözünürlüğe çıkabildiğini söyler misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: plexus_09

hocam cihazınız hayırlı olsun. arkadaş mini-a için netflix'in 4k desteklediğini ve eğer sorun çıkarsa beelink'in cihaza özel yazılım ile yardımcı olduğunu söylemiş.

sizin cihaz mini-2 sanırım. ne kadara mal oldu veriler dahil ve toplam kaç günde geldi?

bir de rica etsem netflix "test pattern" ile hangi çözünürlüğe çıkabildiğini söyler misiniz?
    Mini 2 lerde netflix sertifikasi yok en fazla 540p gosterir

• quote:

Orijinalden alıntı: plexus_09

bnm ki, sadece mini, 2 değil

kampanyadayken aldım.. 270+sigorta kargo.. 310 lira ödedim..
    25 günde elime ulaşdı.. çıkan vergiyide bangood msj attım hesabınıza yatırıcaz dediler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 17 Kasım 2019; 23:30:42 >
  • ibo3182 kullanıcısına yanıt
    plexus_09 ve bitsedegitsek açıklamışlar demek istediğimi.
    Netflix hazır kurulu gelmediyse zaten 4K yı desteklemiyordur.
    Bu dediğim konu mini A serileri ile ilgiliydi.
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    aliexpress orijinal mağazası hatalı bilgi veriyor hocam. bence de sizin dediğiniz gibi.

yalnız bu netflix sorunu nasıl çözülecek? artık buna bir çare bulunmalı. parasını verdiğim hizmeti istediğim yerde istediğim cihazda kullanabilmeliyiz.
  • Arkadaşlar,beelink-gt1 mini-A kullanıcısıyım,indirmek istediğim tüm apk larda;bu apk,bu cihaz için uygun değildir hata iletisi alıyorum,güvenlikten,bilinmeyen kaynaktan indirmeye izin ver seçeneği de açık ama olmuyor,var mıdır bir çözümü? not:en son android cihazlar için Adguard programını indirmeyi denedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle35

Arkadaşlar,beelink-gt1 mini-A kullanıcısıyım,indirmek istediğim tüm apk larda;bu apk,bu cihaz için uygun değildir hata iletisi alıyorum,güvenlikten,bilinmeyen kaynaktan indirmeye izin ver seçeneği de açık ama olmuyor,var mıdır bir çözümü? not:en son android cihazlar için Adguard programını indirmeyi denedim.
    Browserdan indiriyorsaniz firefox browser kurun. Aptoide tv kurmak icin pc den apk yi indirin, usb den mini A ya yukleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Browserdan indiriyorsaniz firefox browser kurun. Aptoide tv kurmak icin pc den apk yi indirin, usb den mini A ya yukleyin.

Alıntıları Göster
    aptoide apk yı kurmuştum,ama apkpure ı kuramıyorum,usb den görünüyor ama tıklayınca,kurulum açılmıyor,firefox u deneyeceğim.
  • Limanyakan üstad selamlar, hali hazırda Tanix TX5 Max kullanıyorum ve Bluetooth hariç memnunun. Bu aralar Beelink gt1 mini a modeli kafamı kurcalıyor. Bu modelin Bluetooth çekimi iyi midir? Banggood'da 460 liraya geliyor. Beelink marka olarak önceden beri cazip geliyor ancak fiyatları biraz pahalı. Bir de bu yeni modelde Netflix 4k açık halde mı geliyor acaba yoksa biz mi işlem yapmak zorundayız? Sonuç olarak gt1 mini a tavsiye eder misin? Selamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theburakx

Limanyakan üstad selamlar, hali hazırda Tanix TX5 Max kullanıyorum ve Bluetooth hariç memnunun. Bu aralar Beelink gt1 mini a modeli kafamı kurcalıyor. Bu modelin Bluetooth çekimi iyi midir? Banggood'da 460 liraya geliyor. Beelink marka olarak önceden beri cazip geliyor ancak fiyatları biraz pahalı. Bir de bu yeni modelde Netflix 4k açık halde mı geliyor acaba yoksa biz mi işlem yapmak zorundayız? Sonuç olarak gt1 mini a tavsiye eder misin? Selamlar.
    Bluetoth cekimi ve ses iletme cok iyi bu yonden supheniz olmasin. Netflix acik gelecegini sanmiyorum, cihaz geldigi zaman seri no sunu beelinke mail atin gerekli yazilimi verirler.

Bilgiler için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mini-a kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.

cihaz güncelleme alıyor mu?

netflix'e güncelleme geldiği zaman playstore'dan güncelleyebiliyor musunuz?

sanırım google playstore android tv için; aptoide kurulup programlar düzgün çalışıyor mu?
  • plexus_09 kullanıcısına yanıt
    cihazı alalı yaklaşık 5 ay yada fazla olacak güncelleme yok.

netflix playstore üzerinden güncelleme alıyor.

aptoide kurup app indirip kurabilirsiniz bütün uygulamalar düzgün çalışmayabiliyor dikey yatay problemi gibi.
  • Inrl kullanıcısına yanıt
    Sorun yoksa güncellemeye de gerek yok.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Üstadım ciddi ciddi beelink için çalıştığını düşünmeye başladım adam yukarıda soru sormuş onu cevapladım cihazın ufak tefek bir dünya sıkıntısı var yazılımsal onu geçtim android ortalama haftalık/aylık güvenlik yamaları yayınları aynı şey burada da geçerli bunun bile güncellemesi gelmiyor. cihaz uzun süre açık kalınca güvenli mode a geçiyor ana ekran kisa yollarını siliyor, arada YouTube güncel olduğu halde güncelleme bekliyor (aynı sorunu yaşayan varsa önbelleği ve hafızayı silin güncellemeleri kaldırın yeniden güncelleyin düzeliyor) daha bir dünya var aklıma gelmeyen ve en önemlisi hala Chrome cast için keyfi bir güncelleme yapıp düzeltme ihtimalleri varken düzeltmemeleri...

• quote:

Orijinalden alıntı: Inrl

Üstadım ciddi ciddi beelink için çalıştığını düşünmeye başladım adam yukarıda soru sormuş onu cevapladım cihazın ufak tefek bir dünya sıkıntısı var yazılımsal onu geçtim android ortalama haftalık/aylık güvenlik yamaları yayınları aynı şey burada da geçerli bunun bile güncellemesi gelmiyor. cihaz uzun süre açık kalınca güvenli mode a geçiyor ana ekran kisa yollarını siliyor, arada YouTube güncel olduğu halde güncelleme bekliyor (aynı sorunu yaşayan varsa önbelleği ve hafızayı silin güncellemeleri kaldırın yeniden güncelleyin düzeliyor) daha bir dünya var aklıma gelmeyen ve en önemlisi hala Chrome cast için keyfi bir güncelleme yapıp düzeltme ihtimalleri varken düzeltmemeleri...
    İlk parti çıkan mini A larda sorun vardi, 2 ad. Almistik kumanda takiliyordu, cihazda anlik donmalar vardi. 2 ay kadar once tekrar aldim, bu sefer hicbir sıkıntı yok, kumanda çok seri airmouse iyi calisiyor. Wifi, ethernet ve bluetoth cok iyi. Wifi ile bagliyken bile bluetothda hicbir sıkıntı yok ve çok guclu ses veriyor. Bana gore ya başka yazilimla yenilerini cikarttilar veya cihazin ureticileri farkli.

Bu arada kumandası da bozuldu zaten sesli komut (dahili mikrofonu) stabil çalışmıyordu, orta "ok" tuşu aldığımdan beri çift basıyordu derken sonunda kumandası da bozuldu. Donma takılma problemleri çok olmasa da yaşadım rahatsız edici boyutta olmadılar. Mx playerin her videoyu açamaması codeclerinin yüklenmemesi gibi sıkıntıları vlc player ile çözdüm. En başta netflix ses sorunu çızırtılı ve tamamen ses gelmemesi sorununu şans eseri çözülmesi ki minimum 3 saaten fazla netflix ile telefonda görüştüm banggood ve bee-link e defalarca mail attım vs derken netflix sertfika sorunu yaşandı yaklaşık 2-3 hafta çözümü ile uğraştırdı. Offical forumda chormecast afktif edebiliriz eğer kullanıcılar isterse denildi ki neden istenmesin ...q onada istiyoıruz diye yazdık ama halen bir halt ettikleri yok genel olarak Beelink Gt Mini-A benim için boşa zaman ve para kaybıydı diyebilirim. Netflix ve youtube da ki görüntü kalitesine lafım yok bu aralar netflixde görüntü donmaya başladı nadiren de olsa. Maddi olarak zorlamasa direk nvidia alırım şaunda muhtemelen. Beelink in canı cehenneme dostum diyerek kapanış yapabilirim !
  • Inrl kullanıcısına yanıt
    beelink le bir ilgim yok. Cihaz nereden alındı bilmiyorum fakat mini leri AZW firmasının dışında üreten firma da var.

Fırsat buldukça yazıyorum. Takıntısı olanlar bu cihazlara bulaşmasın. Çünkü bu kutulardan herşeyi yapmasını ve kusursuz yapması bekleniliyor. Medyaplayer tarzı kullanım için MiBox alınsaydı onda da birçok sorun var. Hatta daha ağır sorunlar yaşayanlar var.
    N S Tv de sorunsuz bir cihaz değil.

Cihazın romundan memnun değilseniz ya yeni rom yükleyeceksiniz ya da cihazı satacaksınız.

mini-A için ( L1 sertifikasını kaybetmemeye ve cihazın brick olmaması için dikkatli omaya özen gösterilmeli.)
    https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905x2/firmware-roms-tools-do/778497-rom-beelink-gtmini-a-alvatech-android-8-1-oreo-s905x2-widevine-l1-drm-netflix-certified

Burada da ATV 9.0 anlatılmış. NETFLIX yüksek çözünürlükten bahsedilmemiş.

http://www.bee-link.com/forum.php?mod=viewthread&tid=53727&extra=page%3D1

Yine s905X2 çipset için standart Android 9.0
    http://www.bee-link.com/forum.php?mod=viewthread&tid=53727&extra=page%3D1
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Yorumlama şeklinizden dolayı mini bir gönderme yaptım beelink ile bir alakanız olduğunu düşünmedim fakat yine aynısını yapıyorsunuz marka için çok koruyucu cevaplar yazıyorsunuz benim ilk yazdığım bir kullanıcıya cevaptı sizin yorumlamanız farklı oldu ve tekrardan başka bir kullanıcın yazısına cevap yazdım...

quote:

Cihazın romundan memnun değilseniz ya yeni rom yükleyeceksiniz ya da cihazı satacaksınız.

Rom yüklemek yada cihazı satmak zorunda değilim veya takıntıları olan bir kullanıcıda değilim ama siz bayağı marka ile kendinizi özleştirmişsiniz.
    İlk tvbox kullanışım ve cihazla ilgili yaşadığım sıkıntıları cihaz ile ilgili açılan başlık altında paylaşıyorum bunda anormal bir durum olduğunu düşünmüyorum...
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.