Şimdi Ara

Beelink GT1 mini , GT1 mini-A ve GT1 mini-2 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
27
Favori
59.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belink gt 1 mini varken neden km9 aliyorsunuz diye sorduğumda,"atv rom var netfilix 4k ohohooo" diye kendi kendilerine tatmin oluyorlardi.aradan cok Zaman geçmedi, doğru yolu bulmussunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fazlaca detay var
  • Merhabalar. Forumdan ve YouTube dan yaptığım araştırmalar sonu Bende Beelink gt1 mini aldım 1 ayda geldi. Dün açtım kurdum. Kumandanın Air mouse özelliği çalışmıyordu. Sabah yeniden açtım Autoreboot diye bir ekran geliyor yazılar çince sürekli Boot atıyor. Tıklayıp yakalayıp boot süresini uzatabilirsen çalışıyor. Yoksa hiçbir şey yaptırmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Beelink GT1 mini ,    GT1 mini-A    ve   GT1 mini-2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer5 -- 3 Şubat 2019; 13:19:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• lazer5 L kullanıcısına yanıt
    çalıştığında,;
    fabrika ayarlarına getirdinizmi?
    Güncelleme yapabildinizmi?
    yeni cihazların kumandasında air mouse yok.
    kumandanın bir tuşu takılmış olabilir, pilleri çıkartın bir mouse takıp deneyin
  • Teşekkürler. Fabrika ayarlarına dönünce reboot düzeldi. Ancak ben gearbest ten aldım şimdi baktım orada airmouse özellikli kumanda yazıyor. Yeni tarihli kutu açılımı ve tanıtım videolarının hepsinde airmouse özelliği var. Cihazı Air mouse özelliksiz kullanmak zor. Mecburen birde mouse bağladım. Birde power tuşu sanırım optik çalışıyor cihazı görmeyince açıp kapatıyor. Yani cihazı TV arkasına falan koymak zor.

• lazer5 L kullanıcısına yanıt
    ilk çıkan modellerde air mouse vardı,sonrasında gyroscope sensörden şikayet gelmesinden ve/veya maliyet yüzünden iptal etmiş olabilirler..
    Benim videomu izlememişsiniz

1. bölüm https://youtu.be/ZGiPmN20YYY
    2. bölüm https://youtu.be/Gc75UT1oCmM

• Arkadaş bir kaç tane aldı bakalım ne zaman gelecek.

• Yeni siparişlerin gönderimi Mart ayına mı erteleniyor? Festival falan varmış.
  • Ben cihazı ilk alanlardanım. Black friday indiriminde sipariş vermiştim aralık ayının ortasında gelmişti cihaz. Bildiğim kadarıyla ilk serilerde de son serilerde de air mouse özellikli kumanda olmadı. İnsanlar hatta şikayet ediyordu. Tanıtım resimlerine air mouse özellikli kumanda koymuşsunuz neden düz kumandayla satıyorsunuz diye. İlk başta air mouse özellikli kumandayla birlikte piyasaya sürmeyi düşünmüşler ama sonradan vazgeçmişler. İlk tanıtım resimleri de öylece kalmış. Beelink’in kendi sitesinde bir yetkili belki ilerde air mouse özellikli kumandayla da satışı yapılır yazmıştı. Bir de netflix’in 4k izlenip izlenmeyeceğini sormuşlardı cihaz çıkmadan. Aynı adam şimdilik yok şeklinde cevap vermişti. Beelink marka olarak kendini geliştiriyor. Mini pc modellerinde de iddialılar. İlerde cihazlarına netflix lisansı alabilirler.

• Sitede air mouse olduğu yazıyor diye itiraz ettim anlaşalım dediler. 10 $ istedim hesabıma yatırılar.

• Limanyakan üstadın tavsiyesi ile 2/32 banggood dan vergiler dahil 357₺ aldım. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoank

Limanyakan üstadın tavsiyesi ile 2/32 banggood dan vergiler dahil 357₺ aldım. Teşekkürler
    hayırlı olsun fakat fazla pahalı olmuş bence, aliexden 4/64 için 70 dolar ödedim ben.. Bir haftadır başakşehirde duruyor, henüz vergi vs yansıtılmadı ama adresime çıkışı da olmadı bekliyoruz bakalım..

Beelink GT1 mini ,    GT1 mini-A    ve   GT1 mini-2

• Bizde aldık.
    4 gb ddr4 Rem.
    64 gb rom.
    515 TL.
    10 gündür gözlerimiz yollarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: metabax

hayırlı olsun fakat fazla pahalı olmuş bence, aliexden 4/64 için 70 dolar ödedim ben.. Bir haftadır başakşehirde duruyor, henüz vergi vs yansıtılmadı ama adresime çıkışı da olmadı bekliyoruz bakalım..

Alıntıları Göster
    İnşallah gümrük ve bandrol çıkmadan elinize ulaşır. şans.

• Arkadaşlar bu gönderiler nereden takip ediliyor.
    10 gün oldu Bang good daha elimize ulaşmadı.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    şu adresten takip edebilirsiniz, eğer Türkiye ye girişi oldu ise ptt nin sitesinden de görebilirsiniz.. Ben 18 Ocakta sipariş verdim, 28 Ocakta Başakşehire girişi oldu hala orada duruyor :)

17track.net/tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metabax -- 8 Şubat 2019; 18:19:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoank

İnşallah gümrük ve bandrol çıkmadan elinize ulaşır. şans.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, valla dediğiniz gibi vergi çıkmazsa baya bir karlı olacağım aliexde 183 işlemim olmuş hiç vergi ödemedim :) baksanıza 515 TL ödeyen var, 370 TL nerede 515 nerede..

Bir de ben ilk kez android box deneyeceğim pek bilgim yok ama merak ettiğim anlayamadığım konular var, örneğin bazı markaların (örneğin mi box) kutularında netflix, iptv gibi şeyler görüyorum bunlar sanırım yüklü geliyor, bunların yüklü gelmesinin extra bir avantajı oluyor mu, neticede biz de cihaz geldiğinde uygulamalarını indirip kuracağız, kullanım açısından aralarında bir fark oluyor mu acaba?

• metabax kullanıcısına yanıt
    Türkiye'ye giriş yaptığını nasıl anlayacağım.
    Ptt sitesi derken link verebilirmisiniz.
    Birde eve yurt içi kargo mu yoksa ptt kargomu getiriyor.
    Kusura bakmayın yurt dışından ilk ürün alışım. Hep hata yapmışım 41 TL puanım vs yandı.

• metabax kullanıcısına yanıt
    Kurulum vs açısından fark yok gibi olsada saf android daha kolay oluyor diyorlar.
    Kullanım olarak var.
    Mi 4k gösteriyor bizim cihazlar 540p.
    Mi eski teknoloji bizimki yeni.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.