Şimdi Ara

Beelink GT1 mini , GT1 mini-A ve GT1 mini-2 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
27
Favori
59.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kanallar arasi gecis hizli. Cihazin hicbir kusuru yok. Tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı alışerişilerinde taksit olmuyordu.
  • g_boz kullanıcısına yanıt
    Gearbest sitesi sanirim Turkiye de ofis actilar. Alisveris sitesinde taksiti secebiliyorsunuz.

• Merhaba.

Bazı rus forumlarında 6 eksenli jireskop yok ve sesli kumanda yok yada düzgün çalışmıyor yorumları var. Sizdeki cihazlarda durum ne acaba? Hatta bir çok uygulama ve tarayıcıdan açılan filmlerde reklam kaynaklı titreşmelerden bahsediyorlar.Bu doğru mu acaba?
  • Sphenks_ S kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Hic sorun yasamadim bugun sabah 10 dan aksam 6 ya kadar film izledim. Eski cihazim h96 pro plustan daha basarili.

• quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Merhaba

Hic sorun yasamadim bugun sabah 10 dan aksam 6 ya kadar film izledim. Eski cihazim h96 pro plustan daha basarili.
    Merhaba;

Gümrük ücreti ne kadar ödediniz teşekkürler
  • Bolso kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Gumruk vergisi odemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Merhaba

Gumruk vergisi odemedim.
    Cevap için teşekkürler.

Rica etsem satıcı linkini verebilirmisin.
  • Bolso kullanıcısına yanıt
    Tabi

https://m-tr.gearbest.com/tv-box/pp_009749371517.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    474 lira olmuş fiyatı.. Siz şansa vergi ödememişsiniz, ama son zamanlarda gearbest'ten gelen bazı kargolar da gümrüğe takıldı, oldukça çok vergi ödemek zorunda kalanlar oldu.

• Bu cihaza hayret edilecek derecede ilgi yok.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Bence cihaz cok kaliteli, iptv youtube ve chrome uzerinden film izlemede hic takilma olmadi. Kodi ayni sekilde sorunsuz calisiyor.
  • quote:

Bence cihaz cok kaliteli, iptv youtube ve chrome uzerinden film izlemede hic takilma olmadi. Kodi ayni sekilde sorunsuz calisiyor.

Netflix'de 1080p olsa mükemmel olurdu.
    Yine'de alınmayı hak ediyor.

• selamlar, mecool km9 ve gt1 mini arasında kalmış bulunuyorum. km 9 konusu baya ilerlemiş ama bu cihaz nedense daha az tercih edilmiş gibi. Hangi özelliğine bakıp hangisini seçmeliyim acaba yardımcı olabilir misiniz?
  • metabax kullanıcısına yanıt
    KM9 yazılım , NETFLIX 4K için dizayn edildi. NETFLIX yüksek çözünürlük için Apk lar çalışmayınca hayal kırıklığı yaşandı. Arayüzü MiBox lar gibi kısıtlı. GT1 mininin arayüzü ve kumandası oldukça kullanışlı. Mini , KM9 a göre daha kaliteli. NETFLIX te 540 p çözünürlük yeterli gelirse GT1 mini yi almak daha uygun. Ayrıca Mecool ların farklı üreticileri varken Beelink i sadece AZW şirketi üretiyor.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkür ederim yardımınız için, öyleyse daha fazla kafa karışmadan gt1 mini siparişimi verip kurtulayım. Tekrar teşekkür ederim..
    Kumandasında air mouse özelliği var mı? Yani kumandayı sağa sola sallayarak mouse imlecini hareket ettirme özelliği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Kumandasında air mouse özelliği var mı? Yani kumandayı sağa sola sallayarak mouse imlecini hareket ettirme özelliği
    aliexpressteki yorumlara baktığımda kumandayla ilgili bir sıkıntıları var ama tam çözemedim. gyro özelliği olmamasından şikayetçiler acaba bu airmouse özelliği olmadığı anlamına mı geliyor. Sizin sorunuzun cevabını ben de merak ediyorum açıkçası..
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Bendeki kumandanin airmouse ozelligi yok.

Cihazi almaya dusunenler icin bir detay vereyim. 20 gun icinde 3 defa guncelleme geldi. Daha onceki boxlarda boyle birsey gormemistim.

• bende alma arifesindeyim.

limanyakan üstadın tavsiyesi ile vergiler dahil olarak gözüktüğü için banggood sitesinden pazartesi şipariş vermeyi düşünüyorum. forumda araştırma aşamasındayım :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.