Şimdi Ara

Beelink GT1 | 4K TV BOX (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
15
Favori
33.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daytripper25 kardeşim cok teşekkür ederim bu söylediğin romu kurdum ve resmen cihaz hayata döndü. Bu rom cok iyi kullanış olarak
  • Yalniz bu romda yeni yüklenen programları ana ekrana nasıl kısayol olarak ekleyeceğiz yada ana ekrandan kısayol nasıl kaldıracağız bir türlü halledemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: girayhan1

Yalniz bu romda yeni yüklenen programları ana ekrana nasıl kısayol olarak ekleyeceğiz yada ana ekrandan kısayol nasıl kaldıracağız bir türlü halledemedim
    Hangi romu yüklediniz merak ettim.
  • Atv experience yükledim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi yeni bir güncelleme geldi.Gt1 ultimate
    Beelink GT1 | 4K TV BOX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom_59 -- 20 Ocak 2019; 17:45:37 >
  • freedom_59 güncelleme android 8 yada 8.1 üzerinemi kurulu? ayrıca bu yeni güncellemedede android tv versiyonumu yoksa eskisi gibi yine cep telefonu olarakmı görünüyor
  • Beelink GT1 Ultimate cihazıma FreakTab ın aşağıdaki sayfasında belirtilen ROM lardan yüklemek istiyorum ama hangi araçla nasıl yapacağımı tam olarak anlayamadım. Bir de; ALVATECH SCV1 SCV2 gibi 4 ayrı versiyon rom var bunlar ne ola ki?
    ROM u cihaza nasıl atacağım, bilen varsa kısaca özetleyebilir mi?
    https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/beelink-aa/beelink-android-tv-box/gt1-ultimate/firmware-roms-tools-ch
  • Yeni versiyon yükledikten sonraki değişiklikler neler? Bir yazsanız.
  • axilic kullanıcısına yanıt
    Başka modellerde rom nasıl yükleniyor burada ;

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137651219
  • Beelink GT1 TV Box Octa Core Amlogic S912 2GB+16GB cihazımı satıyorum ilgilenenler pm yoluyla mesaj gönderebilir.
  • exotic34 E kullanıcısına yanıt
    kardeşim bende GT 1 ultimate 3/32 S912 var android 6.0 ben 7 te yükseltmek istiyordum fakat beceremiyorum nasıl yapılır ..inan söylersen cennetliksin

• quote:

Orijinalden alıntı: aamemett

kardeşim bende GT 1 ultimate 3/32 S912 var android 6.0 ben 7 te yükseltmek istiyordum fakat beceremiyorum nasıl yapılır ..inan söylersen cennetliksin
    Merhaba arkadaşım..Bu postun 12. sayfasında Agronur17 nickli arkadaşın mesajı var onu oku nasıl rom yükleneceğini detaylı bir şekilde anlatmış hatta videoda koymuş..Sevgiler..
    Hocam merhaba bende standart 16 gb gt1 6255 versiyon var , youtube 4k 60pfs için hangi rom kullanıyorsunuz stabilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridvan1903

Hocam merhaba bende standart 16 gb gt1 6255 versiyon var , youtube 4k 60pfs için hangi rom kullanıyorsunuz stabilmi
    Hocam ben cihazı elden çıkaralı yaklaşık 1.5 yıl oldu o yüzden tam hatırlamıyorum hangi romu yüklemiştim en son..https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/beelink-aa/beelink-android-tv-box/gt1/firmware-roms-tools-cg burada cihazınıza uygun romlar var incelersiniz..Tam emin değilim ama en memnun kaldığım rom sanırım SCV9A-ATV Version idi..Saygılar..
    Eyvallah hocam ben denicem bakalım hangisi iyi olcak

sorunumuzu dikkate alıp zahmet edip cevap yazmışsın kardeşim sagalasin eksik olma..

• quote:

sorunumuzu dikkate alıp zahmet edip cevap yazmışsın kardeşim sagalasin eksik olma..
    Rica ederim kardeşim ne demek..burada birbirimize yardım amaçlı bulunuyoruz elimizden geleni yapacağız tabiki..saygılar sevgiler..
  • hocam benim bi maruzatim daha var tabi sessiz kalırsanızda sorun değil..resimdeki TV mevcut bende yazılım yukseltmem gerekiyor fakat hiç bir yerde bulamadim..bilginiz varsa,bi yonlendirseniz

• quote:

hocam benim bi maruzatim daha var tabi sessiz kalırsanızda sorun değil..resimdeki TV mevcut bende yazılım yukseltmem gerekiyor fakat hiç bir yerde bulamadim..bilginiz varsa,bi yonlendirseniz
    Merhaba hocam..Resimdeki tv demişsinizde göremedim ben resmi yüklenmedi herhalde..marka ve model yazarsanız araştırabiliriz tv yi..
  • Merhaba hocam MARKA REGAL model:40R6080U

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.