Şimdi Ara

Beelink GT1 | 4K TV BOX (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
15
Favori
33.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Netflıx için ücret ödüyormusunuz ?

Firestick ten memnunmusunuz ? Beelinkle arasında kalite farkı var mı ?

Firestick teki uygulamalar yeterli geliyor mu ?
  • Netflix için forumdaki bir arkadaştan üyelik aldım. Şu an bir problem yok. hatta vpn kullanarak abd ve ingiltere netflix içeriklerine de ulaşabiliyorum.

Firestick ten memnunum. Tabi donanımı beelink gibi değil ama bence film ve iptv için alınır. Beelink te yeşil ekran problemi olduğundan kullanamadım. Eski philips tvlerde problem yapıyor.

Firestickte sonuçta andoroid tabanlı tvbox. uygulamaları cep telefonundan, downloader dan veya amazon strore dan yüklüyorum. şu ana kadar bir problem yaşamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ariesnet -- 11 Eylül 2018; 13:09:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tvbox konusunda yeniyim, beelink mi xiaomi mi tavsiye edersiniz arkadaslar?

• Satilik gt1 ilgilenen varsa mesaj atsin lutfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forumda paylaşılan linktenhttps://drive.google.com/file/d/1Zfze4Bqz5rFqQ04EhhFt9OhsJSQJ-QS2/view

Netflix gt1 de 540p ile çalıştı. Linki android box tavsiye konu başlığında bir arkadaş paylaştı. Bizim cihazlar gibi l3 drm seviyesinde olanlar için 540p ye kadar çözünürlük sağladı. Bende gt1 2/16 da sorunsuz çalıştı. Deneyebilirsiniz.

• Selamlar.
    Netflix HD çalıştıramadigim için yeni aldığım 3/32 lik GT1 i satacağım. İlgilenenler km atabilirler. Tşk.

• cevran C kullanıcısına yanıt
    Ben Netflix standart paketi kullanıyorum. Sorunsuz izliyorum.
    HD çalıştırmıyor mu GT1?
  • Çalıştırmiyor ustad.

• Türkiye'den GT1 mini almak istiyorum nerden alabilirim.
  • gt1 mini 4gb/32-64 satmak isteyen varsa bana özelden mesaj yollayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevran

Çalıştırmiyor ustad.
    Hiç mi açmıyor yoksa SD kaliteden HD kaliteye geçiş mi yapmıyor?
  • GT1 ultimate kullanıorum kullanan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Menude ekranın sağ tarafında +- olan yerlerden istediğimiz programı açılış ekranına ekleyip çıkarabiliyoruz kolay erişebilmek için. Ben istediğim programları + ile açılış ekranına koyduğum halde elektril gidip gelince cihaz yeniden başladıında kendiliğinden kayboluyor Bu konuda fikri olan arkadaşlar bana yardımcı olursa cok sevinirim
  • Netflix'i eski versiyon uygulaması ile izleyebiliyorum.
    Yeni versiyon uygulamayı kullanabilen yükleyebilen var mı?
  • Bu cihazla mobil için tasarlanmış uygulamaları kullanabilir miyim? Yoksa sadece android TV için özel olarak yapılmış uygulamaları mi açabilirim? Bir de flash desteği var mı chromedan herhangi bir web sitesindeki canli videoları açabilir miyiz? Yani kısacası telefonda yapabildiklerimizi yapabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: madcanarie

Bu cihazla mobil için tasarlanmış uygulamaları kullanabilir miyim? Yoksa sadece android TV için özel olarak yapılmış uygulamaları mi açabilirim? Bir de flash desteği var mı chromedan herhangi bir web sitesindeki canli videoları açabilir miyiz? Yani kısacası telefonda yapabildiklerimizi yapabilir miyiz?
    Cihaz, bir telefon ya da tablet gibi görünür. İşletim sistemi Android'tir.
    Cep telefonuna yüklenebilen her şey bu cihaza da yüklenebilir. Cepte yapılanların yüzde doksanı bu cihazda da yapılabilir.
  • Hakanizm H kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun Xiaomi TV boxlarda dediğim konular hakkında sıkıntılar çıktığını okumuştum bu sebeple sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: madcanarie

Çok sağolun Xiaomi TV boxlarda dediğim konular hakkında sıkıntılar çıktığını okumuştum bu sebeple sordum.
    Telefonum
    Güç Kaynağım
    Wifi Genişleticim

Xiaomi. Fakat fiyatından dolayı saatini ve tvbox'ını tavsiye etmem. Gereksiz.
  • Cihazı kurcalarken aklıma gelmişti, aldığımdan bu yana cihazı hiç update etmemiştim.

Bir kontrol edeyim dedim. 5 mayıs 2018 tarihli yeni güncelleme varmış. Yeni farkettim ama
    indirmedim... Bu güncellemeyi indiripde kuran var mı?

Beelink GT1 | 4K TV BOX

.
  • cihaza android tv versiyon atv rom yükledim ancak android versiyonu 6.01 görünüyor. Önceki sürüm en azından 7.1.2 idi.atv romun daha yüksek versiyon android barındıran rom yokmu şu an yada benmi bulamadım
  • girayhan1 G kullanıcısına yanıt
    freaktab da ATV Experience rom olması lazım. bir araştırın s912 ler için olanı uygun olabilir. s905x için olanı kurmuştum. kendi yazılımlarına göre daha hızlı ısı ve görüntü kalitesi de romdan roma bariz değişiyor. şunu da belirtmek lazım android versiyonun yüksek olması her zaman avantaj değildir. aksine dezavantaj da olabilir. mevcut yazılımda sıkıntı yoksa kurcalamamak en iyisidir. Kaş yalarken göz çıkarılabilir. bazı durumlarda geriye dönüş te yapılamayabilir.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.