Şimdi Ara

Bedelli Yoklama Hakkında Soru !!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ocak 1 de Yoklama İşlemleri tamamlandı.Ancak hala yoklama yok yazıyor.. Askerlik şubesine gidemedim. Aradığımda açmıyorlar . Sizce askerlik şubesine gidip kontrol ettiriyimmi?

• 2. görselde sınıflandırman çıkmış yoklama yok diyor. Yoklama başvurusu yaptırmamış mıydın sen? yoksa muayene falan da olmadın mı? ama bunları yapmadan çıkmaz ki kaydın. sen git şubeye direkt. geç kalma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokens -- 19 Şubat 2019; 15:20:38 >
  • 2. görsel kasım 2018de oluşturuldu.Yani o ekranda güncelleme yapılmıyor.Kasım itibariyle yoklaman olsaydı var yazacaktı.1. görselde yoklamanı askerlik şuben onaylamış.Hiçbir sıkıntı yok.22 Mart itibariyle e-devlette bedelli sevk evrağı(sülüs) sekmesi açılacak.Orada son katılış tarihin ,yol paran ,iaşe hepsi yazacak.Onu askere giderken yanında götür. 22 Mart itibariyle e-devlette bedelli sevk evrağı sekmesi görünmüyorsa(çok çok düşük bir ihtimal) o zaman şubeye gidersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokens

2. görselde sınıflandırman çıkmış yoklama yok diyor. Yoklama başvurusu yaptırmamış mıydın sen? yoksa muayene falan da olmadın mı? ama bunları yapmadan çıkmaz ki kaydın. sen git şubeye direkt. geç kalma
    2. görselden 2 hafta sonra yoklama yaptırdım. Ekran hiç güncellenmedi.

@T.C.B Sizin dediğiniz gibi galiba o zaman beklicem :) Saolun
  • Sorun olmaz dostum ama sen işini garantiye al bence şubeye gidip sor. Hakkın makkın yanmasın sonra 1 gün fazla bile çekilmiyor :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.