Şimdi Ara

Bedelli ne zaman Çıkar? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yas siniri bedelli cikarsa 25 olmali. 25 yasindan buyukler sozlesmeli asker olamiyorsa zaten asker de olmaz demek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • urugakhina U kullanıcısına yanıt
    18 bin benim primsiz 3 aylık maaşıma denk geliyor, gitmemek benim için daha karlı ki sadece 6 ay olarak bakmamak lazım. dönüşte direk iş bulabileceğimizin garantisi var mı?
  • Umarim yaş sınırı beni de kapsam sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

6 ay boşa patates soyacağına, 6 ay kendi işini yapıp kendini geliştiren mühendis için bu hem tecrübe anlamında hem bildiklerini unutmama anlamında hem askerliğin o psikolojisine girmemesi anlamına hem ailesinin yanında yaşamaya devam etmesi anlamına falan da geliyor.

Alıntıları Göster
    Bizim zamanimizda kisa donemler patates falan soymuyordu. Aksine baslarina bi sey gelmesin diye spor bile yapilmiyordu. Muhendisler de genelde kendi isleriyle ilgilu yerlerde calisiyordu. Ki bi tanesinin zaten calistigi yer bizim birlikti sivilkende.

Ama tabi artilari daha fazla deniyorsa bir secenek olabilir. Ben h8c beklememistim bile. Ki nobet bile tutmadim. Komutanlarin cogu da gayet saygili davraniyodu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

18 bin benim primsiz 3 aylık maaşıma denk geliyor, gitmemek benim için daha karlı ki sadece 6 ay olarak bakmamak lazım. dönüşte direk iş bulabileceğimizin garantisi var mı?
    Toplumun geneli aylik 6 bin kazanmiyor. Tabiki artilari sizin icin daha mantikli ise tercih edilebilir.

• Meclis 1 ekimde açılacak.O zaman çıkar. Büyük ihtimal 25 yaş 15-25 bin tl arası olur.
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Kendi ceplerine giren ne olacak bundan?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.