Şimdi Ara

Bedelli Askerlik Kredileri 1.98 (Ziraat-Vakıf) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
13
Favori
32.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1066 tl ne masrafi cikiyor ? Fazla cikmamis mi ? Ben tuketici kredisi cektim 300-400 tl falan sigorta dahil dosya masrafi almislardi.

Birde ben bedelli icin degil ihtiyac babinda cekmek istiyorum. Gerhangi bir evrak istiyorlar mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Alenen kamu zararı, mahkemeye verirlerse şaşırmam, kimin parasını kime dağıtıyor böyle piyasa altına, ayıp, günah
    Bu ayakkabı kutusu bankaları hep yandaşa mı dağıtacak paraları, biraz da vatandaşa dağıtsın... Kaldı ki hayrına vermiyor, masraf + faiziyle birlikte her zaman karlılar...
  • Ne boş muhabbet çevirdiniz konunun altında arkadaş. Defolun gidin vatan kurtarma naralarını başka yerde atın. İyiki askerliği uzun dönem yaptınız. Sizden başka vatan sever yok zaten.

• Geçmiş olsun. Askerlik şubede sağlık kontrolünden geçtiniz mi? Yada hastalıpınız var mı diye sordular mı? Daha önce tecil yaptırmış mıydınız?

• Başvuru yaptıktan sonra para yatırmak için 3 kasima kadar mı süre var acaba? Hemen başvuru yapmakla para ödemeden önce yapmak arasında fark var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Toplam 17.260,48 + 1066

Bu masraf kısmını da şöyle açayım.

Halen anlayan paket aldırıyorlar = PAKET ÜCRETİ :436,80TL
    Tamamlayıcı sigorta yaptırıyorlar = 290 TL
    Bu ikisi kalmış aklımda.
    Halkbank'ın maaş müşterisiyim o tarafta da var masraf faize ek olarak, bu kadar çıkmıyor totalde ama oran 1.63 olduğu için yine vakıf karlı oluyor.
    Yani halkbanktan çekseydim nette gözüken ;

AYLIK
    ÖDEMENİZ (TL)
    789,12
    TOPLAM GERİ ÖDEMENİZ (TL)
    18.938,86
    FAİZ ORANI %
    1,63
    TOPLAM MASRAF
    231,00
    bu ücretler , sonradan thh üzerinden geri alınabiliyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    mahmuddd bedelli mi yapiyon haci senin gibi vatansever adam

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

mahmuddd bedelli mi yapiyon haci senin gibi vatansever adam
    hayır , 368/1 bitlis jandarma'da yaptım , geldim ocak ayında

amacımız bedelli kredisi çekebilir miyiz cebinde nakit parası olup da bedelli yapacak arkadaş üzerinden

• Kaldırmışlar beyler tekrar gelirmi

• imkanınız varsa 18 ay yapın , yine bu kampanya ile aynı paraya gelir

Bedelli Askerlik Kredileri 1.98 (Ziraat-Vakıf)

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan1636

Askerlik yapmadıkları yetmiyormuş gibi bi de benim param peşkeş çekiliyor. yazıklar olsun. hakkımı helal etmiyorum. 0,98 nedir yaa?
    O kadar çok hakkın var ki bana kara kara düşünüyorum şu an ne yapacağım diye.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    12 ay vadeli faiz oranı 1.84 çıkıyor sende nası 1.75

• quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

12 ay vadeli faiz oranı 1.84 çıkıyor sende nası 1.75
    https://www.hangikredi.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 8 Ağustos 2018; 15:23:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senged

Ne boş muhabbet çevirdiniz konunun altında arkadaş. Defolun gidin vatan kurtarma naralarını başka yerde atın. İyiki askerliği uzun dönem yaptınız. Sizden başka vatan sever yok zaten.
    Cami önünde mendil aç, bedavaya bile gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Cami önünde mendil aç, bedavaya bile gelir

Alıntıları Göster
    Çok şükür param var. Bugün istesem yatırırım parayı. Elimde olmasa bile standart masraflarımı kısmadan 3 ay içinde biriktiririm bedelli ücretini. Ama vermiş olduğunuz akıl için teşekkürler, iyi kazandırıyo demekki mesleğiniz. Bol kazançlar.

• 1.77 İle veriyor sigortalı vakıfbank mobil uygulamadan baktımda masraf istemiyorsanız arkadaşlar
  • 0,98 den çekenler iyi çekmiş şu an vermiyorlar sanırım. bitirmişler sitede falan da yok. bu arada krediyi çeken arkadaşlardan hangi belgeleri istediler?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hayır , 368/1 bitlis jandarma'da yaptım , geldim ocak ayında

amacımız bedelli kredisi çekebilir miyiz cebinde nakit parası olup da bedelli yapacak arkadaş üzerinden

Alıntıları Göster
    para blokeli yatıyor. şube senin adına parayı bedelli askerlik hesabına geçirip sana dekont veriyor. kredi masraflarıyla beraber 1.20 küsür orandan masrafsız kredi çekmişsin gibi oluyor. çok bir cazibesi yok ama yeni oranlarla daha maliyetli olur ya da bu ekstra masrafları dayatmaktan vazgeçerler orasını bilemiyorum. bu arada normal ihtiyaç kredisi hesaplatan sitelerde masraflar dahil değil. hiç çıkarmasalar 500 tl civarı hemen hepsinde hayat sigortası vb masraf çıktığından o sitelerdeki oranlar ve taksitler bankadakinden düşük gözüküyor.

• Yahu 24 ay mi çeksem 12 ay mi bir karar veremedim de 10 bin lira için çekecek olsam sizce hangisi daha mantıklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler 10 bin tl çekeceğim hesaplamayı nasıl yapıyoruz ve krediye başvururken nasıl başvuruyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.