Şimdi Ara

Bedelli Askerlik Kredileri 1.98 (Ziraat-Vakıf) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
13
Favori
32.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende biraz önce bankadaydım. Bedelli parasını ayırmışım ama cebimdeki para kalsın kredi çekiyim dedim. 15 bin 12 aya 2 bin lira ekstra çıktı. Bini faiz bini masraf. Bana yüksek geldi zaten uğraşmadım. Ama biraz daha uygun bi seçenek yaparlarsa çekerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siteden kampanyayi goremedim bitti mi acaba

• gopgop kullanıcısına yanıt
    Kaldırdılar 1 saat önce falan, güncellenecekmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • drhardware D kullanıcısına yanıt
    Galiba dediğin gibi 2 gün içerisinden bu faiz oranında vazgeçtiler. İnternet sitelerinden kaldırmışlar, banka görevlilerine de durdurma talimatı gitmiş.

Gerçi dünya kadar masraf alıyorlarmış ama olsun o psikolojik etkisi vardı düşük faizin.

Zaten ziraat de bedelli çıksın kredimiz hazır demişti hala ne ses var ne soluk.
  • vakıfbank'ın sitesinde niye bulamadım ben bunu ya? linkte açılmıyor.
  • lord3 kullanıcısına yanıt
    Dün akşama doğru kaldırıldı kampanya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birşeyi merak ediyorum vakıfbank ın 3 yıldır maaşlı müşterisiyim kredi kartınıda kullanıyorum otomatik fatura talimatlarım da var. Bu masrafları benden de talep edecek miydi? Bugün gidecektim ama yetişemedik maalesef kampanyaya
  • Vakıfbank a gittim bedelli kredisi kaldırılmış yani artık 0.98 den vermiyor. Sanırım ya çok ucuza veriyoruz diye akıllandılar yada diğer bankalar müdahale etti. Ne zaman tekrar çıkacağı belirsiz ama sanırım 1.73 ten filan verirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Askerlik yapmadığımızı kimse söyledi, yapıyoruz. Senden daha faydalı şekilde yapıyoruz hem de.

Alıntıları Göster
    21 gün askerlik yapacaksın.
    21 x 24 = 504 saat

Ulan saate vursan benim sadece tuttuğum nöbet senin askerliğinden fazla be.. İnsanda biraz utanma olur.

Naapacan yeni bi savunma sistemi falan mı geliştireceksin 21 günde.. Roket mi icat edecen?
  • hakan1636 kullanıcısına yanıt
    askerlik yapanlara neler yaptın anlat diyorum hepsi senin gibi getir götür nöbet işlerini söylüyor. acemi birliğinden sonra bildiğin hizmetçi oluyorsun. bunu bilmek için askere gitmek gerekmez. sen bunları yaparak ne gibi katkı sağladın? tam tersi ekonoiye zarar sağladın. çalışıyorsan iş kaybı yaşattın. psikolojin bozuldu aile hasreti çektin özgürlüğün kısıtlandı.

şimdi kalkıp bedelli yapacak adamları vatan haini ilan edenlere sadece gülmek gerek.

21 gün olayı da tekstil firmasıyla olan anlaşmadan dolayı. oradan gelen paranın kime gideceğini hepimiz biliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

15 bin lirayı ödeyemeyen adam neden gidip askerlik yapmazsa kredi çekip borçlanırki
    Adam 12 ay sivilde askeri ücretle hamallık yapsa 12 ayda 19 20 para kazanıyor niye çekmesin ? Niye gidip 12 ay askerlik yapsın

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Beyler cok beklemeyin. Konut kredisini takip ediyordum bir anda bitirdiler. Sonra benim gibi pisman olmayin
    Size erken bitirirler dedim. Ama bu kadar da erken olmamaliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Bu mesaj silindi.
    Sakin ol genç beddualar dönüp dolaşır kendini bulur Allahcc korusun

Dedem 3 yıl askerlik yapmış babam 18 ay ben 2010 da astegmen 12 ay şimdi zaman imkan kafa yapısı herşey değişiyor adamlara böyle bi fırsat verilmiş tabiki kullanacak bunun akp si yada dier partisi mi var şuan sana verilse böyle imkan askerlik yapmamış olsan degerlendirmeyecekmisin

Kardeş astegmenken 186 tane askerim vardı bölükte 12 bu adamlar yattı amelelik yaptı zaman öldürdü devletin ihtiyacı mı vardı o kadar askere hayır şuan ihtiyacımı var hayır 12 ay aynı kişiyi askerde tutmaya ihtiyacı yok devletin 18 ay oldu 15 oldu 12 oldu yine fazla yine fazla en fazla 3 ay olmalı askerlik zaten 3 ayda askerlikle ilgili herşeyi verirsin bi adama ve o günlerde gelecek profesyonel ordu anlayışı olduktan sonra 2 3 ay temel egitim olacak askerlik en fazla

Şimdi 15 bine zenginde yapar fakirde bedelliyi eee zengin yapmaz fakir yapar askerligi mantıgıda yok işin içinde

12 ay askeri ücretle çalışan en fakir bile bedelli yapma şansı elde etti

Derdin ne şuan beddua edecek kadar gözüm dönmüş

• supernaturel.emin kullanıcısına yanıt
    Evet edicekti. Ben sordum bu masrafı düşürme şansımız var mı diye. Veznedeki beyefendi sağolsun çok yardımsever ve sıcakkanlıydı. Baya bi anlattı bana, bu masrafları ödemeden krediyi çekmek mümkün değil. Normal standart faiz oranı ile hesapladık. 12 ayekinde 300-400 tl, 24 ay çekince 1000 tl civarında daha uyguna geliyordu. Ama ihtiyacım olmadığı için ben kullanmadım. Zaten düşük faizli kredi kullanıp dolara atıcaktım.

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Bugün şubeden gittim sordum 15.000tl 12 ay için 0.98 oran diyor da aldıkları masraflarla tam hatırlayamadım ama yıllık maliyeti oranı 16,80 gibi birşey çıktı.

• Bankayı biraz önce aradım devam ediyor dedi.

Bankaya bugün giden oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

askerlik yapanlara neler yaptın anlat diyorum hepsi senin gibi getir götür nöbet işlerini söylüyor. acemi birliğinden sonra bildiğin hizmetçi oluyorsun. bunu bilmek için askere gitmek gerekmez. sen bunları yaparak ne gibi katkı sağladın? tam tersi ekonoiye zarar sağladın. çalışıyorsan iş kaybı yaşattın. psikolojin bozuldu aile hasreti çektin özgürlüğün kısıtlandı.

şimdi kalkıp bedelli yapacak adamları vatan haini ilan edenlere sadece gülmek gerek.

21 gün olayı da tekstil firmasıyla olan anlaşmadan dolayı. oradan gelen paranın kime gideceğini hepimiz biliyoruz.
    Pes ediyorum.

Siz bedelli yapın bilader. Memleket için en hayırlısı bu galiba..
  • hakan1636 kullanıcısına yanıt
    bedelli konusuna gelip vatan kurtarmış havalarına girme o zaman.

en azından çok faydalı işler yapmadın onun bilincinde ol yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 8 Ağustos 2018; 14:40:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

hocam boşver uzun uzun yazma böyle arkadaşlara belli ki onların yaraları var biz yaptık herkes yapsın kafasındalar 21 gün gidip geliriz hayırlısıyla gidenler boşa geçirenler kendi dertlerine yansın

• Alenen kamu zararı, mahkemeye verirlerse şaşırmam, kimin parasını kime dağıtıyor böyle piyasa altına, ayıp, günah

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.