Şimdi Ara

Bedelli Askerlik Kredileri 1.98 (Ziraat-Vakıf) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
13
Favori
32.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Askerde herkes bir iş yapacak diye bir şey yok. Ciltlenmesi gereken a4 kağıtları vardı. Komutan 2 kişiyi çağırdı. Bilerek eğri ciltlemişler. Komutan bunları göndermiş. Bu işten anlayan var mı diye geldiler. Ben gittim, tertemiz hallettik. O günden sonra temiz işler bana verildi. Diğer arkadaşlar da sizin arkadaşınız gibi getir götür işleri ile uğraştı. Bir arkadaşımız da yemek yapmaktan iyi anlıyordu. Paşalar gibi askerliği boyunca yemekhanede çalıştı.

Yani sizin mantık bomboş bir yer gibi olmuş. Herkes sizin gibi düşünüyorsa vay halimize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısa dönem yapmış birisi olarak imkanı olan bedelli yapsın diyorum gereksiz yere sinirlerinizi yıpratmayın.

• 17.08.2018 11:45 itibariyle vakıfbank bireysel portföyü aradım herhangi bir işlem yapmıyorlar hala "bedelli kredisi" adı altında kredi vermeyi durdurmuşlar ve ben gittiğimde 1.82 olan oranın şu an 2.10 küsürlerde olduğunu söyledi. Biraz daha bekleyeceğim olmaz ise peder bey emekli düşük orandan ihtiyaç kredisi çektireceğim yoksa gerçekten çok büyük miktarlara çıkıyor 24 ay için.
  • Selam bedelli için kredi arayışındayım en para tarzı kurumlar gelir belgesiz kredi veriyor ama faizi diğer bankalar kıyasla yüksek(2,77) .Kendi iş yerimizde kendimi sigortalı gösterip devlet bankalarından daha uyguna kredi çekmek istiyorum merak ettiğim 1 aylık çalışana kredi vermeme gibi bir durum olur mu ? Ayrıca arabam da var kredi notum da bu bir artı mıdır acaba ?
  • zraporu kullanıcısına yanıt
    bence sizin mantığınız daha boş. paşalar gibi yemek yapmayı övüne övüne anlatıyorsunuz. bu mu sizin vatan borcu ödeme hikayeniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 17 Ağustos 2018; 17:50:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Selam bedelli için kredi arayışındayım en para tarzı kurumlar gelir belgesiz kredi veriyor ama faizi diğer bankalar kıyasla yüksek(2,77) .Kendi iş yerimizde kendimi sigortalı gösterip devlet bankalarından daha uyguna kredi çekmek istiyorum merak ettiğim 1 aylık çalışana kredi vermeme gibi bir durum olur mu ? Ayrıca arabam da var kredi notum da bu bir artı mıdır acaba ?
    Araba etkilemez notu , duzenli gelirin varmı ? Kira ,faiz , maaş vs varsa toplam ne kadar

Kredi kartlarını , kredilerini düzenli odedinmi eskiden ?

Birikim varmı vs

Bunlar notunu etkiler

• Arkadaşlar kredi notum 1400-1500 civarı yani Türkiye ortalaması ayarında. Henüz memur oldum. İlk maaştan sonra bedelli askerlik için 15000 TL kredi verirler mi?

• semih01sem S kullanıcısına yanıt
    İlk maaşa bile gerek yok yeter ki memurum de ve kimliğini ibraz et hepsi kresi verir

• semih01sem S kullanıcısına yanıt
    Verirler sıkıntı olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başvurumu yaptım. 3 Kasım'a kadar mı yatırmam lazım parayı?

• dostlar parayı yatırıp başvurduktan sonra ne zaman 21 günlük eğitime gidilecek bu konuda kesin belli bir tarih var mı?
  • onzy O kullanıcısına yanıt
    28 inde ilan edilecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih01sem

Arkadaşlar kredi notum 1400-1500 civarı yani Türkiye ortalaması ayarında. Henüz memur oldum. İlk maaştan sonra bedelli askerlik için 15000 TL kredi verirler mi?
    Bende öğretmen olarak yeni atandım ancak ilk maaşı almadım henüz. Siz halledebiliriz mi kredi işini?

• Celp ve diğer bilgileri güncellemeye çalışıyorum , ana konudan takip edebilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/2018-bedelli-askerlik-celp-donemleri-belli-oldu--133558071#133558071
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

28 inde ilan edilecek.
    ağustos 28'inde mi?

eğer evet ise ağustos 28'ine kadar para yatırılmazsa nasıl olacak?
  • onzy O kullanıcısına yanıt
    http://m.milliyet.com.tr/son-dakika-bedelli-askerlikte-gundem-2727261/

Hocam acele gitmek istemiyorsanız bekleyin derim. Kimin ne zaman gideceği tam belli değil, sadece celp dönemi belli olacak.

• askerliğini bedel varsa para olamaz bu olsa ben korkuyorum yemedi asker gidemiyorum demektir beni askere almayan para vereyim demektir doğu görev yapanlar devremleri vardı onlar niye askerlik yaptı gece 23:30 kalkmış olurlar nöbet için 3 saat nöbet sonra sabah saat 6:00 kalkma yemek traş filan 6:30 gibi temizlik de 8:00 de ışıtma sonra egitim kovuşladar uyumak yasak komando askerileri görev çıkardılardı sonra uzman erbaş geldi 12 ay askerlik yapacaksın babamlarınız asker gitmedi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-15814DA30 -- 18 Ağustos 2018; 18:42:9 >
  • Hll spr dwm

• orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    Türkçeyi bozmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-15814DA30

askerliğini bedel varsa para olamaz bu olsa ben korkuyorum yemedi asker gidemiyorum demektir beni askere almayan para vereyim demektir doğu görev yapanlar devremleri vardı onlar niye askerlik yaptı gece 23:30 kalkmış olurlar nöbet için 3 saat nöbet sonra sabah saat 6:00 kalkma yemek traş filan 6:30 gibi temizlik de 8:00 de ışıtma sonra egitim kovuşladar uyumak yasak komando askerileri görev çıkardılardı sonra uzman erbaş geldi 12 ay askerlik yapacaksın babamlarınız asker gitmedi sanki
    babamlarınız asker gitmedi sanki
    Şahsen benimki gitmedi. İlk bedelliden yararlananlardandı kendisi.

Ben de bedelli yapacağım. 21 güne de kesinlikle karşıyım. İşimden memnun olmayıp başka iş baksam bedelli meselesi sıkıntı oluyor. Sonra gittiğinde hem komutanlar hem de diğer erler bana bilenecek(muhtemel).
    Üstüne kilom yüksek astım hastalığım var. Yani efor sarfedilecek işleri de yapamam. Ters bir komutana denk gelsem yarım saat koştursa beni astım krizine girebilirim.
    Tabii ki bu durumda askere gitmeyi istemeyeceğim.
    Ben gitsem ne faydası olur, gitmesem ne olur?

Ordu profesyonelleşiyor çatışmaya erler gitmiyor. Artık insanları aylarca kışlalara göndermeye gerek kalmadı. Bunu anlayın. Vereceğimiz parayı binalara köprülere harcamayıp savunma sanayiine harcarlarsa ülkeye hiçbir şey olmaz.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.