Şimdi Ara

Bedelli Askerlik Kredileri 1.98 (Ziraat-Vakıf) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
13
Favori
32.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SuperBlack

Vakıbank 0.98 den hala bedelli askerlik kredisi veriyor mu acaba link verecek arkadaş var mıdır?
    Bugün sordum kaldırmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turn Me On

gençler aynı durum bende de var yalnız değilmişim :) numalarınızı dmden gönderin bir wp grubu kurup ordan yönelelim bence

Alıntıları Göster
    Aynen hocam eger muafiyet felan olursa para yatırmayalım
  • en düşük taksitli nakit avans oranı hangi bankada bilen varsa yazabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • StaatSanWalt kullanıcısına yanıt
    bankaların seyyar gezen ekipleri var ya, kredi kartı vermeye çalışan. onlara ulaşın hocam. bankada sorun çıkarırlar, bi kredi kartı alırsınız en fazla onların işi görülür, bi de kredi ayarlayın bana dersiniz, onlar hallediyor.
  • Son tarih 3 kasım bende son günleri bekleyenlerdenim geç gitmek için ama bu bedelli kredisi faiz oranı düştüğünde düşük oran yakalayıp direk çekip yatıracağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Son tarih 3 kasım bende son günleri bekleyenlerdenim geç gitmek için ama bu bedelli kredisi faiz oranı düştüğünde düşük oran yakalayıp direk çekip yatıracağım
    Düşeceğine habire artıyor hocam ben beklemeyeceğim 1.85'ten çekecem Ziraat'ten.
  • quote:

Son tarih 3 kasım bende son günleri bekleyenlerdenim geç gitmek için ama bu bedelli kredisi faiz oranı düştüğünde düşük oran yakalayıp direk çekip yatıracağım
    Aile doktoru beni hastahaneye sevk etti bence 3 kasimi bekleme ugrastirici bir is cikar bosuna telas yaparsin. Ek olarak ne kadar erken tamamlanirsa o kadar erken celp donemine gidip aradan cikar askerlik isi

Tatilde donunce direkt hastahaneye gidecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sushi. S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam deneyeceğim o şekilde yöntem güzel
  • nakit avans düşünen varsa vakıfbank'ı vereyim

Bedelli Askerlik Kredileri 1.98 (Ziraat-Vakıf)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Düşeceğine habire artıyor hocam ben beklemeyeceğim 1.85'ten çekecem Ziraat'ten.

Alıntıları Göster
    bugün itibariyle 1.85 görünmüyor sitede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord3

bugün itibariyle 1.85 görünmüyor sitede.

Alıntıları Göster
    Aynen gittim bankaya perşembe gitseydim o sözde 1.85 haliyle 1.90'dan vereceklermiş. Bugün 2.25 olmuş. Kredi kartı alırsanız 2.15 veriyorlar. Gene en iyisi ziraat diğerleri aşırı yüksek.
  • Bu krediyi çeksek başka bir iş kullanabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Bu krediyi çeksek başka bir iş kullanabilir miyiz?
    Bedelli kredisi diye bir şey yok zaten bankalarda. İhtiyaç kredisi olarak geçiyor. İstediğin gibi kullanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Bu krediyi çeksek başka bir iş kullanabilir miyiz?
    çekemiyorsun, bedelli başvuru bilgini görüyorlar orda, benim de aklıma gelmişti ucuzdan kredi çekmek

• quote:

Bedelli kredisi diye bir şey yok zaten bankalarda. İhtiyaç kredisi olarak geçiyor. İstediğin gibi kullanırsın.

Alıntıları Göster
    sallamayalım lütfen , çok ucuzdan bedelli kredisi verdiler kampanyalarla, ihtiyaç kredisinde faizler 2.5'a dayanmış

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

sallamayalım lütfen , çok ucuzdan bedelli kredisi verdiler kampanyalarla, ihtiyaç kredisinde faizler 2.5'a dayanmış

Alıntıları Göster
    Şu an için konuşuyorum ben. Bugün var mı böyle bir avantajlı kredi? Yok.
  • quote:

Şu an için konuşuyorum ben. Bugün var mı böyle bir avantajlı kredi? Yok.

Alıntıları Göster
    nerede var hocam? biliyorsan link koy, fikİr ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord3

nerede var hocam? biliyorsan link koy, fikİr ver.

Alıntıları Göster
    Yahu şu an yok öyle bir şey. Arkadaş eski şeyden bahsediyordu sanırım. Şu an en uygun ziraat 2.15'ten veriyor.
  • Yarın İş Bankası'ndan krediyi çekmek durumundayım. 5 Eylül'de tüm bankalar faizleri yükseltmiş, 10 gün önce başvurduğumda 15.000 liraya 19.500 geri ödemeli 24 ay vadeli kredi, şu anda 15.000'e 21.000 lira geri ödemeli. Daha fazla yükselmeden, 24 x 880 lira ile topa giriyorum maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paardon -- 12 Eylül 2018; 15:19:27 >
  • bende nakit avans olarak çekecegim 1.80 den hiç degilse sigorta ücreti dosya masrafı yok
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.