Şimdi Ara

Bedelli Askerlik Kredileri 1.98 (Ziraat-Vakıf) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
13
Favori
32.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yeniseyy

Vade sayısı için kaç düşünüyorsunuz?
    12 veya 24 düşünüyorum. Ama bunların bir şey çıkaracağı yok çıkarsalardı şimdiye çıkardı bence.
  • suanda kredi vermiyorlar, sanirim guncelleme gelecek.
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Hiçbiri mi vermiyor? Faizler filan mı artırıldı? Zam mı bekliyorsunuz?
  • yeniseyy Y kullanıcısına yanıt
    ziraat ve vakif ile gorustugumde, gelen son tebliglerde kredi verilmeyecegi ve beklenilmesi soylenmis.
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Ne zaman görüştünüz? Ben de birazdan gitmeyi düşünüyorum.
  • yeniseyy Y kullanıcısına yanıt
    dun gorustum.
  • Arkadaşlar merhaba kredi kartından taksitli nakit avans hakkında İŞ BANKASI ile konuştum.

%2,02 faizle 15000 TL 12 ay vade (1447 TL) 17370 TL olarak teklif aldım sizce nasıl? Daha düşük mevcut teklif bilen var mı?
  • %2,02 düşük bir oran değil bence. ben 1,65'lerden aldım , şuan garantiden 1,79'lardan alan var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vakıfbanka gittim, bedelli askerlik kredisinin askıya alındığını söyledi. ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum dediğimde 1 yıldır aynı iş yerinde çalışmalısınız yoksa vermiyor dediler. 9 ay oldu iş değiştireli, toplamda 5 yıl kesintisiz çalışmam var. ziraat ve halkbanka henüz gitmedim ancak onlara da bayramdan önce gitmiştim. bedelli için özel bir kredilerinin olmadığını söylediler. normal ihtiyaç kredisiyle kullandırıyolar.

şu anda kredi oranları minimum anladığım kadarıyla 2 nin üzerinde. devlet bankalarından kredi çeken ya da fiyat alan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

%2,02 düşük bir oran değil bence. ben 1,65'lerden aldım , şuan garantiden 1,79'lardan alan var.
    Nasıl almışlar?
  • Bedelli Askerlik Kredileri 1.98 (Ziraat-Vakıf)

Ben bildiğim bankaların sitesine bakarak şöyle bir tablo çıkardım dediğiniz 1,60 oranlar vs hiç bir bankada göremedim
  • bende bekliyorum çıkmasını ama çıkacagını sanmıyorum çıksa şimdiye kadar çıkardı aksine oranlar yükseliyor vakıf maaş müşterisi 1,88 felandı yada 1,77 şimdi 2,45 olmuş enpara 2 ay önce çekmiştim 1.77 den şimdi 2.77 olmuş :)

garanti kredi kartı kullanan arkadaşlar varsa limiti yüksekse taksitli avansa başvursunlar 1,79 oran veriyor kişiye göre değişiyor hiç degilse dosya masrafı sigorta felan olayı yok ziraatı olan varsada 1.65 verıyor buda degişiyor kişiye göre ben garanti için denedim şansımı olmadı limit az diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 28 Ağustos 2018; 17:41:52 >
  • Taksitli nakit avans en mantıklısı galiba şu anda.
  • Arkadaşlar şu anda işsizim ama bir şekilde kredi çekmem gerekiyor, bilen bir arkadaş varsa hangi bankadan nasıl halledebilirim sizce.
  • Bu konuda neden hala vakif duruyor vakif krediyi kaldirali ay oldu resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Bu konuda neden hala vakif duruyor vakif krediyi kaldirali ay oldu resmen
    Artık durmuyor
  • Merhaba ,

Konusu burası değil biliyorum ama ilgili konuyu bulamadım.

Ben şimdi düz tabanım ve belki askerlikten muaf olabilirim. Parayı ödemeden nasıl muayene olabilirim.
    Muaf olacaksam boşuna para ödemek istemiyorum.
    Yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VitesKolundakiTesbih

Merhaba ,

Konusu burası değil biliyorum ama ilgili konuyu bulamadım.

Ben şimdi düz tabanım ve belki askerlikten muaf olabilirim. Parayı ödemeden nasıl muayene olabilirim.
    Muaf olacaksam boşuna para ödemek istemiyorum.
    Yardımlarınızı bekliyorum.
    aynı dertten bende müzdaribim hocam birbirimize yardımcı olalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

aynı dertten bende müzdaribim hocam birbirimize yardımcı olalım

Alıntıları Göster
    gençler aynı durum bende de var yalnız değilmişim :) numalarınızı dmden gönderin bir wp grubu kurup ordan yönelelim bence
  • Halkbankası faizleri yükseltmiş.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.