Şimdi Ara

Bedelli Askerlik Kredileri 1.98 (Ziraat-Vakıf) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
13
Favori
32.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ziraat 10 bine kadar taksitli nakit avansı 1.65 den veriyor değerlendirilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vakıfbank 0.98 oranı dolardan sonra en değerli yatırım fırsatı oldu.

bu orana bir daha kredi fırsatı veren banka hayatta çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 20 Ağustos 2018; 20:20:58 >
  • Vakıf 0.98 den şuan krediyi veriyor mu devam ediyor mu devamsa bayram sonunda bende çekmeyi düşünüyorum çeken arkadaşlar masraf ne tutuyor aylık ödeme ne kadar bide 15 yerine 25-30 cekebiliyormuyuz şimdiden cevaplar için teşekkürler

• çesna kullanıcısına yanıt
    Vakıf o orandan artık vermiyor. 2 gün verdi sadece. Sonra kaldırıldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar görmeyenler için tekrar söylüyorum. ziraatın combo kartında taksitli nakit avans faiz oranı üzerime herhangi bir kampanya yokken 1,65'ti ben de 12 aylık 10.000-tl çekim yaptım. sigorta yok, masraf yok, tahsis ücreti yok. gayet uyguna geliyor. 1 yıllık kredi çekmeyi düşünenler bir kısmını buradan değerlendirebilir. şuan piyasadaki en iyi oran bence.

edit: sanırım kampanya 17sinde son bulmuş :(
    Taksitli Nakit Avans Faizi - 1,90 - 1,90 17.8.2018 17:14:46

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tears0fDevil -- 20 Ağustos 2018; 22:22:15 >
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Kaçırmamız kötü olmuş :(

• quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

şöyle bir twite ve bu twitte şöyle bir tabloya ulaştım. nedir bu zorunlu çapraz satış ürünleri ?

yorumlarda arkadaşlar hesapladığını diğer kredi oranlarıyla aynı şeye geldiğini belirtmişler. ortada bi çakallık var bunu farkedemedik. zaten olacağı belli. hay yapacağınız işe...

ilgili tweet:https://twitter.com/ferhatdogan/status/1026475940581396480
    Bunu resmi olarak yapan banka düşünsün, bir ürün saterken diğerini zorunlu satmak neymis görelim.suc duyurusu konusu bu

• Kısa dönem askerlik yapmış biri olarak kimsenin lafına aldırış etmeden imkanı olan mutlaka bedelli yapsın derim. Hafıza sildirme olayı olsa ilk sildireceğim kısım askerlikte geçen 6 ay olurdu.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt

• brknylg B kullanıcısına yanıt
    O kadar egoist konuşmuşsun ki sanki tüm ülkenin kaderi sana bağlı. Merak etme bir İTÜ mezunu gider öteki İTÜ mezunu gelir. Memlekette teksin sanki havalara bak.

İngiltere’de prens gönüllü gidiyor askere, bizim burda kaliteli işi olan afra tafra yapıyor. Neyse ki bedelli çıkmışta dertten kurtulmuşsun. Ama sen şimdi 21 gün gitmeye de karşısındır. Sen 21 gün olmayınca Atak helikopter projesi rafa kaldırılır kesin.

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Şu memleket de bir günde iyi bir şey yapanı takdir edin yaa bağrınıza basın. Her itü mezunu mühendis bu çapta projede aynı yetkinlikte çalışabilir mi sanıyorsun?

Böyle 50 tane hadi bilemedin 100 tane adam olsun ordu ne kaybedecek, askerliği yapmasa bunlar yada bedelli yapsa?

Gidin oğlu çürük alan siyasilere, bürokratlara saldırın.

Bu çapta özgün bir motoru yapmanın ülkeye nasıl bir kazanç ve know how kazandıracağından haberin var mı?

Adam dürüstçe yazmış kaç yıldır projedeyim diye ne istiyorsunuz bu adam da mı kaçsın İngiltereye, Amerikaya bilmem nereye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLTaR_07 -- 21 Ağustos 2018; 11:17:3 >
  • souledge S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım çekme kredi o zaman. Size 0.98’den imkan tanıyorlar ki bitti zaten merak etmeyin. Ayrıca sana şunu söyleyeyim, çektiğiniz kredilerin tamamında neredeyse bütün bankalar size ek ürün satıyorlar, aslında o ürünler o bankalarda da zorunlu ama siz bilmiyorsunuz zorunlu olduğunu, kredili mevduatından tut kredi kartına kadar çapraz ürün diye geçiyor ve satın alıyorsunuz emin ol.

• quote:

Orijinalden alıntı: s0d

Arkadaşım çekme kredi o zaman. Size 0.98’den imkan tanıyorlar ki bitti zaten merak etmeyin. Ayrıca sana şunu söyleyeyim, çektiğiniz kredilerin tamamında neredeyse bütün bankalar size ek ürün satıyorlar, aslında o ürünler o bankalarda da zorunlu ama siz bilmiyorsunuz zorunlu olduğunu, kredili mevduatından tut kredi kartına kadar çapraz ürün diye geçiyor ve satın alıyorsunuz emin ol.
    Ben kredi çekerken ek hiçbir hizmet almam, ek hesapmis altın hesabiymis vs .bunların zorla satılması zorunlu değil. Sadece otomatik ödeme de faiz düşümü olursa yaptırırım o kadar. Bu arada askerlik biteli14 sene oldu krediyede ihtiyacım yok.Bu yaptiklari çapraz satış yasal değil heleki devlet bankası olunca hepten fiyasko.

Hayat sigortasız bir kredi gösterir misiniz? Ama faizi sigortalı olan kredi ile aynı oranda tutacak :)

Alın size bir çapraz satış örneği daha. Banka iştirakine kazanç.

Yahu tutturmuşsunuz yasal değil diye, vermiyorlar bunları almayınca o nasıl olacak?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeşlerim yaşım 25 tecil ocak ayında bozdurdum o zaman bedelli durumu yoktu bizi seçimden dolayı tembuz 10 da aldılar acemi birliğine. Şu anda askerdeyim bedelli askerlik acemi birliğindeyken netleşti silah altında olduğumuz için bizlere vurmadı. Kesinlikle bedelli yapın tavsiyemdir şimdi usta birliğindeyim acemi birliğinde ayrı dert hastalıklar uğraşıyorsun zor geçiyor kalabalık olduğu için mikrop kapıyorsunuz. Usta birliğinde sıracılık veya devrecilik denen olay var. Günde ya 2 saat ya 3 saat uykuyla ayakta durmaya çalışıyorum. Gün içi mıntıka , bulaşık ve yemek aklınıza ne gelirse ayak işleriyle uğraşıyorsunuz uyku dinlenme yok. Askeriyenin içinde gerçekten devlet sırtına asker yük çöpe atılan yemeklerin boş yere akan suların haddi hesabı yok vicdanen çok rahatsız oluyorsunuz ilgililere söyleseniz bizimde yapacağımız bir şey yok diyorlar. Piskolojik olarak gerçekten kötü duruma düşüyorsunuz.
    Kendim önlisans mezunuyum üni son sınıftaydım 9 ders kalmıştı askere geldiğime çok pişmanım size önerim ne yapın ne edin bedelli yapabiliyorsanız yapın. İşimi kaybettim piskolojimi kaybettim en kötüsü sağlımı kaybettim. Size tavsiyemdir ben yandım siz yanmayın.

• Şaka maka fırsat kaçtı haa.
    Bayramdan sonra ben de yapıcam ama bu saatten sonra eylül ekim celbine katılamayız heralde.
  • Piyade Komando Asteğmen dim :)

Isparta Eğirdir den, Şırnak Silopi Görümlü (Cudi Dağı Yamacı)

Keşif Takım Komutanı olarak gittim, jokerdim :)

Ne varsa kitlediler, gece gündüz nöbet, üst bölge işgali, mayın arama (sabah 4-akşam 5), kolla arazi kapama, 3 gün gez dolaş gezgin tim, tugay devir teslim vardı 60 derece belki daha fazla sıcakta, kışlık botla miğferle asfaltta yürüyüş, ben böyle bişey görmedim...

Daha sayamayacağım çok şey...

321. Dönem ve 6. Kol unutulmaz diyeyim...

Şuan olsa yine gider miydim bu deneyim iyi oldu, ama kesinlikle bedelli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 24 Ağustos 2018; 4:5:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brknylg

İyi akşamlar ahali, forumu uzun yıllardır takip eden biriyim ancak konulara mesaj falan yazma huyum yok. Lakin bu vatan haini vs. tartışmalarını görünce girip yazmak istedim. Şimdi ben 29 yaşından gün alan bir makina mühendisiyim. Türkiye'nin teknik anlamda en iyi mühendislik eğitimini veren İTÜ'de mezun oldum, üstüne yüksek lisans yaptım vs. Şimdi de yaklaşık 5 yıldır havacılık sektorunda faliyet gösteren bir yerli firmada çalışıyorum. Yaptığımız iş, o çok övünülen, gururumuz Atak helikopterlerine yerli motor geliştirme ve Atak'ı bir Lhtec boyundurlugundan kurtarmak. Allah'a şükürler olsun ki, projede ufak problemler dışında sıkıntılar olmuyor ve yapılan prototipler çalışıyor. Beyler biz, gaz türbinli motorlar ile ilgili adam gibi bir know-how'ı olmayan ülkemize bunu kazandırıyoruz ve inşallah 2.5 sene içinde test süreçleri tamamlanmış olacak.

Şimdi bedelli yapacaklara ılık, pembe tezkereli, hain diyenler !! ben bedelli askerlik yapacağım diye vatan haini miyim ? Eğer öyleysem, sen gel benim yerime işlerime devam et. Ben gideyim uzun dönem. Yoksa masa başından yok hain yok erkeklik bilmem ne bunları yapmayacaksın. Ben ülkeme böyle katkı veriyorum, sen başka türlü, o bambaşka. Sen ülkene fayda sağla da gerisi faso fiso. Tekrardan herkese iyi akşamlar.
    Kardeş güzel caz yapmışın şirket müdürüne söylerdin sen askerden gelene kadar helikopterin üzerine branda çekip hangarda bekletirlerdi.

Not:Bedelliye destek

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.