Şimdi Ara

Bedelli Askerlik Kredi Faiz Oranları ve Bankalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
3.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 63
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 4 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 29
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-7B6935253 (6 mesaj) MühendisMurat (4 mesaj) taytaylan (3 mesaj) geryeon (3 mesaj) ocean-x (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19 mesaj) Mobil (18 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (6 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Bedelli Askerlik Kredi Faiz Oranları ve Bankalar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2758 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Evet arkadaşlar, bedelli için kredi çekecek olan arkadaşlarımız (ben dahil) böyle bir konudan yararlanabilirler.

Şuan Enpara 15000 için 18 ay vade ile Yıllık Maliyet Oranı %16,27 vade sonu ödenecek tutar toplam 17.005,95 TL görünüyor.

15 bin için 24 ay vadeli banka bedelleri aşağıdaki gibidir;

http://www.enuygun.com/kredi/ihtiyac/karsilastir/24-ay-vade-ile-15000-tl/?es=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cehennemden_Cennete -- 2 Aralık 2014; 14:42:42 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    306 Mesaj
    bedelli askerlik geldide benim mi haberim yok?
  • Yarbay
    2758 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: alfista

bedelli askerlik geldide benim mi haberim yok?

Evet bedelli askerlik geldi. 18000 TL olarak. 27 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor.

http://www.haberturk.com/gundem/haber/1015026-basbakan-davutoglundan-flas-bedelli-aciklamasi
    |
    |
  • Binbaşı
    1472 Mesaj
    28 şubat 1988 de doğdum yalan olcak heralde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    349 Mesaj
    Muaf olmasaydım bende bedelli yapacaktım. Allah razı olsun çıkaranlardan. Faizler suan gayet iyi biraz yüksek olsada fazla yüksek degil. 18000 tl gayet uygun 27 yaş cok iyi.

Yapana hayırlı olsun.

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    maaşı 2 bintl felan olanlar için çok iyi 1 senede 24 bin kazanıyor askere gitse kazanamicak,hemde 6 bin karda
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Vay ki ne vay şu duruma bak

|
    |
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj
    Kısa yapanlar, neden kısa yaptım uzun yapanların suçu ne demez;
    batıda yapanlar, neden batıda yapıyorum, doğuda yapanların günahı neydi demez;
    evine sağ salim gelenler, neden geldim, ölenin ne suçu vardı demez; Ancak iş bedelliye gelince biz yaptık bunlar niye yapmıyor demesini çok iyi bilir..
    Adalet kelimesi dünyada sadece laftan ibarettir. Çünkü kader denilen gerçeklik belirler adaleti. Kadere karşı gelmemekse en büyük sınavdır aslında.
    Yani doğumla birlikte başlar adaletsizlik..Bu insanın yarattığı bir olgu da değildir, doğal seçilim nedir diye bir araştırın görürsünüz.
    |
    |
  • Yarbay
    2291 Mesaj
    kaçaksarayın 1 senelik elektrik parası çıktı işte...
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    Fırsatı olan değerlendirmeli

|
    |
  • Binbaşı
    1220 Mesaj
    Birileri bir şey alacak yine, para topluyorlar.

Yazık.
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    2590 Mesaj
    bankalar bugünden itibaren bedelli kredisi çıkarırlar...
    |
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: geryeon

Simdi tepki gelecek ama soylemeden edemeyecegim. 1000 odali sarayin parasini gencleri bankalara borclandirip odetecekler. Ne diyeyim..

Bedelliden gelecek 12 milyon lirayla mi karsilayacaklar 1 milyarlik sarayin parasini? Elektrik faturasini oderler ancak

Sadece hesaplama açısından yaklaşıyorum,

18.000 TL, sadece 1000 kişi başvursa bile 18 milyon TL yapar. Kaldı ki, 700.000 kişinin faydalanabileceği belirtiliyor. Biz 100.000 kişi desek (bir öncekinde 70.000 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam):

18.000 TL x 100.000 = 1.8 milyar TL yapar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    401 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 28GİRESUNLUUU

quote:

Simdi tepki gelecek ama soylemeden edemeyecegim. 1000 odali sarayin parasini gencleri bankalara borclandirip odetecekler. Ne diyeyim..

Provakator kardeş o paralar şehit ailelerine gidiyor

Evet, ben fikrimi soyledigim icin isyan cikacak. Millet fikrini degistirip benim gibi dusunecek. Ulke kaosa suruklenecek.
    Yahu her fikrini soyleyene provakator derseniz isimiz var.
    Ayip.

peki 2.dünya savaşı sırasında yaptırılan anıtkabir in parası ediyor mu ? yada milyar dolarlar harcanan heykkeller ediyor mu ? onuda bi hesaplayın israflardan bahsetmeye hakkınız yok.

• Binbaşı
    1843 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

quote:

quote:

quote:

Evet, ben fikrimi soyledigim icin isyan cikacak. Millet fikrini degistirip benim gibi dusunecek. Ulke kaosa suruklenecek.
    Ayip.

peki 2.dünya savaşı sırasında yaptırılan anıtkabir in parası ediyor mu ? yada milyar dolarlar harcanan heykkeller ediyor mu ? onuda bi hesaplayın israflardan bahsetmeye hakkınız yok.

• Onbaşı
    36 Mesaj

aynen hocam... devlete para lazım.
    |
    |
    geryeon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    561 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Ayip.

O zaman israf edildi diye simdi de mi israf edilsin yani bu mudur olay? Ilkokuldaki gibi ahmet silgimi yedi diye ben de onun kalemini mi kirmaliyim?

• Yüzbaşı
    401 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ayip.

O zaman israf edildi diye simdi de mi israf edilsin yani bu mudur olay? Ilkokuldaki gibi ahmet silgimi yedi diye ben de onun kalemini mi kirmaliyim?

dünyanın bütün ülkelerinde bu tarz saray ,başkanlık binaları mevcut.Eleştireceğinize gururlanın.Dolduruşa gelmeyin.

• Binbaşı
    1095 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ayip.

dünyanın bütün ülkelerinde bu tarz saray ,başkanlık binaları mevcut.Eleştireceğinize gururlanın.Dolduruşa gelmeyin.

Kesinlikle katılıyorum. :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 2 Aralık 2014; 16:13:11 >

• Onbaşı
    32 Mesaj

Cahil olmak kötü şeydir.

Cahilliğinin farkında olmaydan yaşamak daha kötü bir şeydir.

Ama ben yinede açıklayım.

Türk kültüründe ölülere mezar yapmak saygı göstergesidir.Bu yüzden hepimiz maddi durum el verdiğince ölülelerimize mezar yapmayı o mezarıda bakımlı tutmayı çalışırız.

Bu yeni bir şey değildir. Göktürk'lerden beri gelen bir gelenektir.

Anıtkabir'de bu bağlamda değerlendirmek gerekiyor.

Başkanlık sarayı ise ne için yapıldığı resmi olarak belli olmayan bir kişi için yapılmış bir devlet dairesidir. Dünya'daki örneklerine göre fazlaca şatavatlıdır. yapım maliyeti ve bakım maliyetleri ülkenin ekonomik durumunu göz önüne alındığında israfdır.

Heykel konusuna gelirsek dünya medeniyetlerinde heykel şehir planlamalarında önemli bir yer tutmaktadır.

Umarım cahilliğinizi gidermekte yardımcı olmuşumdur.
    |
    |
    Howard88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,316
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.