Şimdi Ara

bedelli askerlik kayıt aildirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dostlar selam. askerlik konusunda hiçbir bilgim yok size iki soru sormak istedim. yüksek lisans yapıyorum şu an tezli. ilk dönemden 1 tane dersim kalmıştı şimdi çalıştığım için derslere katılamıyorum ya atılacağım ya da kaydımı silmek zorunda kalacağım. 2022de bahar dönemi sonunda kaydım silindikten sonra hemen tecilim düşer mi yoksa aile hekimine daha önceden görünmediğim için otomatik olarak aralık 2022 mi olur?

işyerinde henüz bir yılı doldurmadığım için mayıs haziran 2022gibi bedelli başvurusu yapsam 2023 yılı içinde mi askere giderim? iş yerinde birinci yılım ağustos 2022de doluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brisbane -- 26 Ekim 2021; 21:38:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2022 içinde kaydınız düşer / sildirirseniz (daha önce yoklamanız yapılmamış sanırım) 31.12.2022'ye kadar yoklama yaptırmak için süreniz olur. Eğer 2021'de lisanstan mezun olduysanız 2 yıllık tecil hakkınız devam eder 2023 yılına kadar ilişiğiniz olmaz.

2022 yılı içinde bedelli başvurusu yaparsanız 2023'te 1 ay askerlik görevini icra edersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.