Şimdi Ara

Bedelli askerlik erteleme hakkında yardım lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, celpler açıklandı. 5 olcak son sevk tarihim olarak görünüyor fakat ben denizde çalıştığım için o tarihte gidemeyeceğim. Denizin ortasındayım geminin uydu internetiyle milli savunma bakanlığına ASAL’a mail attım. Dilekçe yazdım, kaptandan yazı aldım gemide çalıştığıma dair, personel listesini ekledm, bir de kontratımı. Hepsini attach ettim yolladım. Paraya da ihtiyacım vardı mecburen geldim gemiye fakat şimdi inemeyeceğim. Sevk tarihini ertelemem için ne yapmAm gerekir? Erteleyemezsek gelince gidebilir miyim? Hakkım yanar mı? Lütfen yardım etsin bilen varsa

• Dostum, dün şubeye gittim. Gemiden alacağın resmi belge ile dilekçe yazman gerekiyor, dilekçede durumunu anlatıp ek olarakta mail olarak attığın belgeleride verirsen ertletme şansın olabilir. Mail ile dönüş sağlarlar mı bilmiyorum ama dilekçe ile erteletebiliyosun dedi şubedekiler.
  • Ertelendi mi bende mesleki bir durumdan ertelemek istiyorum. Dilekçe verdim fakat son hafta belli olacak diyor. İşlerimi ayarlayamıyorum.
  • soad_sefa kullanıcısına yanıt
    Gitmeden bir hafta önce mi belli olacakmış? Benim de mülakat durumum var. O yüzden erteletmek istiyorum ama bakalım.
  • 3 Nisanda celp dönemim. 25 Martta belli olacak o zaman ara dedi askeriyedeki görevli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.