Şimdi Ara

Bedelli Askerlik 28 Gün Detaylı Neler Yapiliyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
5.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Para veriyoruz bir de üstüne 28 gün gidiyoruz
    Yazık günah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bernoulli Denklemi

Para veriyoruz bir de üstüne 28 gün gidiyoruz
    Yazık günah
    Olsun degisiklik oldu ilk hafta zordu ama ben eglendim son 3 hafta hele son 2 hafta baya iyiydi.
    Oyle boyle bitirdik yeni gideceklere kolay gelsin konu burada finish'e ulasmistir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AF CoRSe -- 1 Mayıs 2021; 5:39:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi şehirdi hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M1Abrams -- 1 Mayıs 2021; 10:34:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1Abrams

Hangi şehirdi hocam?
    Manisa Alasehir

• quote:

Orijinalden alıntı: M1Abrams

Hangi şehirdi hocam?
    Manisa Alasehir

• hocam askeriyeye iç çamaşırı ve file götürmeye gerek var mı? orada verdikleri yeetiyor mu veya biz alabiliyor muyuz oradan?

• Akıllı telefonu uyurken nereye koyuyordun? Birde koğuştan akıllı telefonu olanı şikayet eden okuyor mu?olursa ğst araması yapıyorlar mı? @AF CoRSe

• quote:

Orijinalden alıntı: BEYAZ PASSATLI PRENS

Akıllı telefonu uyurken nereye koyuyordun? Birde koğuştan akıllı telefonu olanı şikayet eden okuyor mu?olursa ğst araması yapıyorlar mı? @AF CoRSe

Yastığımın altına koyuyordum kablosuz kulaklığımı,cüzdan ve telefonu.Powerbank'ide ayakkabının içine dolaba vs.Şikayet neden etsinler ki olmadı.Arama vs yok bir gün sadece dolapları açık bırakın dediler o ara gözle arama olmuştur detaylı arama yok.Normal günde zaten ben cebimde taşıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: BEYAZ PASSATLI PRENS

Akıllı telefonu uyurken nereye koyuyordun? Birde koğuştan akıllı telefonu olanı şikayet eden okuyor mu?olursa ğst araması yapıyorlar mı? @AF CoRSe

Yastığımın altına koyuyordum kablosuz kulaklığımı,cüzdan ve telefonu.Powerbank'ide ayakkabının içine dolaba vs.Şikayet neden etsinler ki olmadı.Arama vs yok bir gün sadece dolapları açık bırakın dediler o ara gözle arama olmuştur detaylı arama yok.Normal günde zaten ben cebimde taşıyordum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.