Şimdi Ara

Bedelli Affı Açıklandı #HAYIRLI OLSUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın akşam saatlerinde yaptığı açıklamasında benim de içlerinde bulunduğum binlerce Yoklama Kaçağı ve Bakaya durumunda olanların bedelli askerlikten faydalanmasını engelleyen maddenin kaldırıldığını, artık yoklama kaçağı ve bakaya durumunda olanların bedelli askerlik hakkından faydalanabilmesinin önünün açıldığını duyurdu.

Haberin detaylarını aşağıda belirtiyorum. Hepimiz için hayırlısı olsun.

YOKLAMA KAÇAĞI BEDELLİ AFFI 2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından yaptığı açıklamada yoklama kaçacağı gençlere müjde verdi. Erdoğan yaptığı açıklamada, "Yoklama kaçağı gençlerimize bedelli askerlikten faydalanma yolunu açıyoruz." ifadelerini kullandı.

"SAYILARI 550 BİNİ BULUYOR"

Erdoğan, "Sayıları 550 bini bulan yoklama kaçağı gençlerimiz bedelli askerlikten faydalanabilecek." dedi.

• 3 saat düşündüler acaba para nerden buluruk helal olsun vallahi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • farkında olmadan 4 gün asker kaçağı durumuna düşmüştüm. mayıs celbinde dağıtımım yapıldı. normal şartlarda temmuz sevkinde gideceğim. karar açıklandığından beri bedelli affından yararlanmayı bekliyorum her gün şubeyi arayarak bilgi alıyorum. umarım celp dönemime kadar karar, resmi gazetede yayınlanır :)

• Meclis tatile girmeden çıkar diye ümit ediyorum ve ins. 1 temmuzdan önce çıkar da zam yansitilmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvuru yok. Nabacaz nasıl yapacaz.

21 temmuz da teslim olmam lazım hala bu olay tam aydinlatilmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.