Şimdi Ara

Bedelli 2. Celp dönüş yol parası yattı mi ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
103
Cevap
1
Favori
134.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.celp olarak gittim. Gidiş parasını daha yeni pttden aldım 77tl. Ayrıca burdan dediğiniz gibi dönüş + maaş yatıcak diyorsanız onu pttden alamadım gidiş ve dönüş parasını alıcam diye söylemiştim olsa onu da verirdi. 5 ocakta terhis oldum.
    Ayrıca ibanda almadılar bizden ziraat hesabı da açmadım. Pttye yatar demişlerdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 21 Şubat 2019; 15:19:52 >
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Ziraat hesabı otomatik açılıyor.Dönüş+maaş Ziraat bankasına yatıyor.Ben senden sonra terhis oldum Ziraat bankasına paralar yatmış.Askerlik yaptığın yerdeki şubede açılan kısıtlı bir hesap.İnternet bankacılığı falan kullanamıyorsun.Parayı çektikten sonra hesabı kapattır.
  • herhangi bi ziraat şubeye gidip ismimi tc numaramı söylemem yeterli heralde bunun için ?
    ama hiç bir şekilde bu otomatik açılan hesap için bilgi almadılar.kayıt da oluşturmadık.
    Evet kimlik yeterli.Bizden de banka hesabı için imza,iban istemediler.
  • Dönüşleri bizim hesaplara yatırdılar geldikten 3-4 hafta sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokens

Dönüşleri bizim hesaplara yatırdılar geldikten 3-4 hafta sonra
    hocam gidişteki gibi yol parası + iaşe bedeli ve ekstra olarak maaş şeklinde mi yatırdılar?
  • gidişte tek yol parası yatmıştı sanırım bu sefer 2 kez 85 tl gönderdiler 1 hafta arayla sanırım biri yol parası biri maaş
  • ziraat bankasını arayıp bilgi alabiliyor muyuz para yatma durumunu? Ben bir türlü insana bağlanamadım.
  • Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt
    BAKIYE 4747 e mesaj at. Kendi telefon numaran ile. Gelen mesajda kaç para oldugu yazar. Ben de daha yeni çekmeye gidiyorum 4 ay sonra.
    Çok teşekkürler. Sıra geldi parayı çekmeye
  • Guest-C5D3A5EF9 G kullanıcısına yanıt
    Hocam parayı çekmeye gittim.gişedeki görevli 10 tl işlem ücreti olduğunu söyledi. 152tl mi neydi. 140 geri verdi. İnternet şubesinden qr kodla çekersem işlem ücreti olmuyormuş.2 küsür tl de hesap oldugu için hesabı kapatamadı açıldığı şubeden kapatılıyomuş. bundan bile işlem ücreti aldı ya banka farklı şube diye diyecek sözüm yok.
  • arkadaşlar 6.celp olarak gidenlere acaba maaş + yol parası yattı mı
  • Akılda kalan soruları yanıtlayayım.

Manisa'da yaptım askerliği. Bitime 3 gün kala Ziraat bankasından ekip geldi. Hesabı olmayanlara hesaplar otomatik açılmış temassız özelliği olan aidatsız bir kart verdiler. Hesabı olanların kendi hesabına yatacağını söylediler. Yok hem hesabım yok hem de hesap açmak istemeyenler ise gidişte ptt'de olduğu gibi bu defa ziraat şubelerinden kimlikle paralarını alabilecekler.

Yani hesap vs bilgisi alınmayan arkadaşlar şubelerden kimlikle sorabilirler yatınca da çekebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roark

Akılda kalan soruları yanıtlayayım.

Manisa'da yaptım askerliği. Bitime 3 gün kala Ziraat bankasından ekip geldi. Hesabı olmayanlara hesaplar otomatik açılmış temassız özelliği olan aidatsız bir kart verdiler. Hesabı olanların kendi hesabına yatacağını söylediler. Yok hem hesabım yok hem de hesap açmak istemeyenler ise gidişte ptt'de olduğu gibi bu defa ziraat şubelerinden kimlikle paralarını alabilecekler.

Yani hesap vs bilgisi alınmayan arkadaşlar şubelerden kimlikle sorabilirler yatınca da çekebilirler.
    Hocam bize hesap için herhangi bir şey sormadan kart falan da vermeden hesaplar otomatik açıldı dediler. Terhis olalı yaklaşık 1 ay oldu. Bugün BAKIYE yazıp yolladım gidiş yol parasına yakın bir şey yatmış. İnternet ya da mobil şubeye girip ne olduğunu görebilmek için müşteri hizmetlerini aramak gerekiyor ama ulaşmak imkansız. Hangi menüye girersen gir son adımda kart şifresi istiyor ama ortada kart falan yok. Mobil şubeyi bir aktifleştirebilsem qr kod ile kartsız olarak atm'den çekeceğim ya da başka bankaya eft yapacağım. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 1 hafta sonra tekrar para yatarsa gişeden alayım derken 10+10 boşuna 20 lira kaptırmaya gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr0742

Hocam bize hesap için herhangi bir şey sormadan kart falan da vermeden hesaplar otomatik açıldı dediler. Terhis olalı yaklaşık 1 ay oldu. Bugün BAKIYE yazıp yolladım gidiş yol parasına yakın bir şey yatmış. İnternet ya da mobil şubeye girip ne olduğunu görebilmek için müşteri hizmetlerini aramak gerekiyor ama ulaşmak imkansız. Hangi menüye girersen gir son adımda kart şifresi istiyor ama ortada kart falan yok. Mobil şubeyi bir aktifleştirebilsem qr kod ile kartsız olarak atm'den çekeceğim ya da başka bankaya eft yapacağım. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 1 hafta sonra tekrar para yatarsa gişeden alayım derken 10+10 boşuna 20 lira kaptırmaya gerek yok.

Alıntıları Göster
    Selamlar,

Bize ziraat bankası yetkilileri hesap olsa da olmasa da herhangi bir ziraat şubesinden kimlik ile ücretsiz para çekilebileceğini söylediler. Bir şubeye uğrayıp kimlikle parayı alabilirsin. Sonradan yeniden yatma durumu olursa aynı şekilde yine çekilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roark

Selamlar,

Bize ziraat bankası yetkilileri hesap olsa da olmasa da herhangi bir ziraat şubesinden kimlik ile ücretsiz para çekilebileceğini söylediler. Bir şubeye uğrayıp kimlikle parayı alabilirsin. Sonradan yeniden yatma durumu olursa aynı şekilde yine çekilebilir.

Alıntıları Göster
    Merhaba, ben de başvurdum ilk şube tam çözemedi olayı. Elimizde kart yok başka bir şubeden hızlı kart başvurusunda bulunun ki kesinti olmadan çekebilin diye yönlendirdiler. 2. şube (sizin dediğiniz gibi) karta gerek olmadığını, kesintisiz bir şekilde tsk'dan yatan parayı çekebileceğimi söyleyip parayı verdi. İnternet şube aktivasyonu da yaptırdım bundan sonra yatarsa göreyim ya da eft yaparım diye. Hesap görünmüyor hesabınız bulunmamaktadır diyor. Bu askerlikte açılan ve normal hesaba göre kısıtlı bir hesap galiba. Çok fazla bir işlem yapılamıyor. Bedelliden dönen arkadaşlar BAKIYE yazıp 4747'ye yollayıp para yatmışsa (bana yaklaşık 1 hafta arayla 2 parça halinde yattı) herhangi bir ziraat şubesinden ücretsiz olarak çekebilirler.

• Bizim 16 celp bedelli bunun bitek asker maaşı yatmış dönüş ücreti yatmadı ne zamn yatar acaba terhis tarihi 24 nisan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertugrul54

Bizim 16 celp bedelli bunun bitek asker maaşı yatmış dönüş ücreti yatmadı ne zamn yatar acaba terhis tarihi 24 nisan
    yaklaşık 1 hafta sonra ikinci bir para daha yatıyor. Ziraat şubesine sorabilir ya da BAKIYE yazıp 4747'ye yollayabilirsin.
  • 19 celp bedelli yaptım askerliği 12 mayis terhis oldum 12 haziran askeri maas yatmış ancak yol ucreti yatmamis
  • Arkadaşlar merhaba, ben giderken yatırılan yol parasını çekmedim pttden yoğunluktan, yarın teslim olacağım, askerden döndüğümde çekebilir miyim? paranın iptal olması gibi bi durum var mıdır belli süre geçince. Ya da parayı almadığım için bir sıkıntı çıkmaz değil mi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.