Şimdi Ara

BEDAVA SPOR SALONU ( Senelik 10 Lira ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
54.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aramachus

Meraktan baktım ;

BEDAVA SPOR SALONU ( Senelik 10 Lira )

Yanlış yere bakmışsın sanırım?

Ücretsiz Spor Programı
    Niçin Spor Yapmalıyız?

Şehir hayatının, insan bedeninde ve psikolojisinde bazı rahatsızlıklara yol açtığını biliyoruz. Olumsuz faktörleri asgariye indirmek ve beden sağlığımızı korumak için en etkili yollardan biri de şüphesiz spordur. Bununla birlikte, akademik eğitimi olmayan kişilerin yönlendirdiği spor aktivitelerinde ciddi problemler yaşanmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. bu gerçeklerden hareketle, akademik ve tecrübeli eğitmenleriyle yola çıkıyor. Hazırladığımız bu programla; 27 adet Spor Kompleksimizde İstanbul halkına 8 ayrı branşta spor yaptırmanın heyecanı içerisindeyiz. Halkımız, branş ve isteklerine göre hafta içi hergün 08.00-18.00 arası ÜCRETSİZ SPOR yapabilecektir.
    Branşlar

* Yüzme
    * Step Aerobik
    * Savunma Sporları
    * Basketbol
    * Futbol
    * Tenis
    * Pilates
    * Fitness
    * Karma (Pilates - Fitness)

Düzenli ve Bilinçli Sporun Faydaları

* Beslenmeyi düzene sokar.
    * Ruhsal yönden insanı dinlendirir.
    * Bedeni ve ruhu gençleştirir, insanı mutlu kılar.
    * Sosyal ilişkiyi arttırır, paylaşma ve takım ruhunu güçlendirir.
    * Nefes darlığı ve solunum sıkıntısını giderir.
    * Kasları güçlendirir yağ miktarını azaltır.
    * Sindirimi ve hazmı kolaylaştırır.
    * Uykuyu düzene sokar, stresi önler.
    * Kilonuzu kontrol altına almanızı sağlar.
    * Kiloya bağlı kalp, şeker, tansiyon, kolesterol ve benzeri hastalıkların olmasını engeller veya geciktirir.
    * Kısacası Spor, hayat kalitenizi arttırır.

Nasıl Faydalanabilirim?

İstanbul halkına Ücretsiz Spor Projesi’nden yararlanabilmek için buraya tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. veya proje dahilindeki 27 adet spor kompleksinden size en yakın spor tesisimizi seçerek bu projeden yararlanabilirsiniz. Kayıt esnasında verilen elektronik kartın kullanım süresi 1 yıldır. Tercih edilen branştan yararlanma süresi 2 ay olup, kayıt bedeli 10 TL. dir.

• Reklam ...
  • Fiyat tarifesine baktım bende farklı gözüküyor??? 10 tl filan değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DwightHoward

Reklam ...

En azından konuyu yukarı taşıyarak bi yararın oldu, insan bi girer okur. Özel spor tesisi değil birşey değil İstanbul halkı için küçük bir ücretle 1 sene spor hakkı tanınıyor. Ama sen bi girip okumadan yorum attığın için bay çok bilmiş bunları anlayamassın.
  • Fiyat Yerinde Yazmıyor..Gerçekden Sadece 10 TL Kayıt Ücreti Ve Haftada 2 Gün Bedava xD Başka GünLerde GeLmek İstiyorsanız 2 Gün Yine Bedava Ama Sadece GeLceğin Günün Parasını Veriyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuestMember

Fiyat tarifesine baktım bende farklı gözüküyor??? 10 tl filan değil.

Siteye girip resimdeki yere tıklarsanız anlarsınız.

BEDAVA SPOR SALONU ( Senelik 10 Lira )
  • Nan Ben 2 Gün Gidiyorum Değiştimi 5 Gün Yasıyor (:
  • Teşekkürler en yakın beyoğlu olarak gözüküyor. Bakalım kayıt yaptıralım haftada 2 gün ideal.
  • .
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRHTH

Nan Ben 2 Gün Gidiyorum Değiştimi 5 Gün Yasıyor (:

Yok yok hafta içi 5 gün ya onlardan 2 sini seçip sana hangisi uygunsa gidiyorsun. Bu arada sen de mi Hamza Yerlikayadasın?
  • up
  • Sadece 2 ay bir spora gidebilirsiniz mesela ilk başta basketbolu seçtiniz sonra 2 ay gittiniz tekrar bir 2 aylık giremezsiniz yüzme futbol v.b seçiceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wizzyy

Sadece 2 ay bir spora gidebilirsiniz mesela ilk başta basketbolu seçtiniz sonra 2 ay gittiniz tekrar bir 2 aylık giremezsiniz yüzme futbol v.b seçiceksiniz.

Fitness - yüzme değişerek gidilirse çok daha iyi olur.
  • helal olsun valla ne diyim.İlk kez İBB'nin bir işini taktir ettim.Vatandaşlar için, gençler için büyük fırsat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

helal olsun valla ne diyim.İlk kez İBB'nin bir işini taktir ettim.Vatandaşlar için, gençler için büyük fırsat.

Aynen çok büyük bir fırsat ama bazıları bana reklam yapıyorsun diyor ne alakaysa
  • reklam olsun olmasın.10TL her düzeyde vatandaş için çok ideal bir fiyat.Gidip, 100 TL aylık ücret ödeyeceğin yerin reklamını yapacağına bunun reklamını yapın daha iyi.Spor yapmak isteyipte(fitness, yüzme, halısaha futbol vs..) maddi imkansızlıktan dolayı yapamayanlar için gerçekten iyi bir fırsat.Tesislerin 3D resimlerinede baktım.Gayet güzel ve yeterli.
  • quote:

reklam olsun olmasın.10TL her düzeyde vatandaş için çok ideal bir fiyat.Gidip, 100 TL aylık ücret ödeyeceğin yerin reklamını yapacağına bunun reklamını yapın daha iyi.Spor yapmak isteyipte(fitness, yüzme, halısaha futbol vs..) maddi imkansızlıktan dolayı yapamayanlar için gerçekten iyi bir fırsat.Tesislerin 3D resimlerinede baktım.Gayet güzel ve yeterli.

• quote:

helal olsun valla ne diyim.İlk kez İBB'nin bir işini taktir ettim.Vatandaşlar için, gençler için büyük fırsat.

• ibb sağolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xreleave -- 16 Ocak 2010; 15:04:23 >
  • esenler hakkı başar spor kompleksi'de varmış içlerinde hemen burnumuzun dibinde haberimiz yok iyimi bi bakayım ben oraya eğer varsa çok makbule geçer belki yağları eritiriz malum
    konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.