Şimdi Ara

Bedava Lisanslı Programlar Güncel (30 mayıs) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
110
Favori
20.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google Earth Pro yu aldım, faydalı konu teşekkürler
  • güzel programlar var gibi, konuyu başlatan arkadaşa teşekkürler.
  • Teşekkürler, Bitdefender son günüydü, bugün 90 gün daha uzattım sayenizde teşekkürler.
  • Rica ederim. Eskiden konudışında sonsuz elektrik konusu vardı ona dönderdi bitdefender olayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hdd kontrolu aldim saolun antivurus olarak avg yi hic tavsiye etmem cok basarisiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 2 Şubat 2017; 1:53:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bitdefenderi kac liraya aliyorsubuz n11de 29tlye kargo bedava 1yillik var herkes almis ama guvenilirmi bilmiyorumki nette 100tlden fazla iken bunun ucjz vermesi

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Hocam bitdefenderi kac liraya aliyorsubuz n11de 29tlye kargo bedava 1yillik var herkes almis ama guvenilirmi bilmiyorumki nette 100tlden fazla iken bunun ucjz vermesi

Ben para verip kullanmadım hiç, genelde bu şekilde 90 günlük kullanım süresi olanları kullanıyorum. Zaten 3-4 ayda bir bitdefender kendi sitesinde veya facebook üzerinden paylaşıyor bu 90 günlük deneme sürümlerini. O olmazsa mcaffee 1 yıllık lisans mutlaka bulunuyor.
  • Mcafee İnternet Security 1 yıllık mı ne kadarlık buradan indireceğimiz program ?
  • mkaydi M kullanıcısına yanıt
    Evet 1 yıllık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mcafee ve google earth pro kaptım
  • Internet Download Manager var mı ustam ? Bu program tam istediğim bir program bunun ücretsiz bir yöntemini biliyor musunuz ? ya da benzeri ücretsiz bir program var mı ?
  • F-Secure 6 ay kampanyası var. Kampanyadan öncesinde faydalanmıştım bitince farklı kullanıcı ile 6 ay daha tekrar yükledim.
    https://campaigns.f-secure.com/safe/sterntv/de_DE/index.html?ecid=8817&adcid=8817&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkin -- 3 Şubat 2017; 11:18:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dd2dl5

Internet Download Manager var mı ustam ? Bu program tam istediğim bir program bunun ücretsiz bir yöntemini biliyor musunuz ? ya da benzeri ücretsiz bir program var mı ?

ustam internet download manager'in bedava verildiğine 1-2 defa şahit olmuştum. 2 günlük kampanya oluyordu en fazla. alternatif olarak: Free download manager, orbit downloader, flashget, internet download accelerator olabilir. ama hiçbirisi idm kadar kolay ve kullanışlı değil diyebilirim.
    @sakkin ekliyorum teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: robinho32

Hitfilme yetişemedik.Kardeşim güncelleme yaptığın zaman başlığa tarihinide yazarmısın?Takip edenler için daha kolay olur.

https://sharewareonsale.com/s/fxhome-hitfilm-express-sale
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

quote:

Orijinalden alıntı: dd2dl5

Internet Download Manager var mı ustam ? Bu program tam istediğim bir program bunun ücretsiz bir yöntemini biliyor musunuz ? ya da benzeri ücretsiz bir program var mı ?

ustam internet download manager'in bedava verildiğine 1-2 defa şahit olmuştum. 2 günlük kampanya oluyordu en fazla. alternatif olarak: Free download manager, orbit downloader, flashget, internet download accelerator olabilir. ama hiçbirisi idm kadar kolay ve kullanışlı değil diyebilirim.
    @sakkin ekliyorum teşekkürler

verildi fakat çekilişle verildi 5 kişiye verildi birindede 10 kişiye
    birde şu sitede gördüm sanmıyorum çıkacağını
    https://www.giveawaygate.com/download-internet-download-manager-idm-full-version-free-giveaway/
  • varmıdır pdf ten kusursuz bir şekilde office worde aktarım ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HerGiyotineBurnunuSokma kullanıcısına yanıt
    Eline emeğine sağlık kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Hocam bitdefenderi kac liraya aliyorsubuz n11de 29tlye kargo bedava 1yillik var herkes almis ama guvenilirmi bilmiyorumki nette 100tlden fazla iken bunun ucjz vermesi

Aralik ayinda bitdefender internet security 2017yi, 3 pc icin 10 dolara kendi sitesinden almıştım . O zaman dolar bu kadar yuksek degildi diye hatırlıyorum.

Hepsuni kullandim, bitdefender sistemi yormayan ve isini iyi yapan bir virus tarayıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 4 Şubat 2017; 10:15:11 >
  • Ben kaspersky kullaniyorum bitdefender n11de ucuz geldi bana

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.