Şimdi Ara

bedava lig tv izlemek isteyen varsa bakın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalinden alıntı: kadircan

dün ligtv ye abone oldum iyimi.nerden bilebilirdimmiki??????peki her hafta boyle beleşmi?sadece belli maçlarımı deneme yayını yapıyorlar

dostum benim pmden verdiğim link beleş..ama arkadaşın verdiği link aynı mı bilmiyorum

arkadaşlar foruma postladığınız linki kaldırın lütfen bak mahkemelik olacaz yoksa.bir iyilik yapayım dedim burnumdan getirmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almancı -- 13 Ağustos 2005, 19:45:40 >
  • valla foruma postlayanın sorumluluğu bana ait değildir..benden söylemesi..ben ortalığa yazmam
  • http://www.megaupload.com/?d=36P6V7EO

alın beyler bunun sayesinde aboneliğe falan gerek yok bana dua edin yeter sadece 1kb hadi kolay gelsin
  • quote:

dün ligtv ye abone oldum iyimi.nerden bilebilirdimmiki??????peki her hafta boyle beleşmi?sadece belli maçlarımı deneme yayını yapıyorlar

son hafta bu
    ayrıca hızın 256 ysa iyki lig tv ye abone olmuşum dersin
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Mavi Korsan

quote:

Orijinalinden alıntı: KillForYou!

yazık size...

neden bilader?

eğer böyle bi güzellik varsa yazarsın herkes faydalanır.var ama söylemem pm e gel.Bence bu kısmı çok saçma..
  • uyuyomusunuz en az 20tane topic acıldı bu konuyla alakalı..
    $u an denem yayını yapıldıgı için izleyebilirsiniz.. yakında şifreye girecek..256 olanlar kasmasın bile bişi izlenmiyor..
  • quote:

Orijinalinden alıntı: bilgisayar_uzmanı

quote:

son hafta bu
    ayrıca hızın 256 ysa iyki lig tv ye abone olmuşum dersin

benim verdiğim link her hafta güncellenecek.ama senin verdiğin siteye üye olan birisi en fazla 1 hafta izler..

quote:

eğer böyle bi güzellik varsa yazarsın herkes faydalanır.var ama söylemem pm e gel.Bence bu kısmı çok saçma..

arkadaşım isteyen herkese zaten adresi veriyorum.kimseyi geri çevirmiyoruz..foruma yazmak sakıncalı diye yazmıyorum.sonuçta konu kilitlenir ya da mahkemelik falan da olabilirz.yoksa neden yazmayım foruma?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almancı -- 13 Ağustos 2005, 23:52:17 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.