Şimdi Ara

Bedava Ekmeğe YASAK! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
3
Favori
13.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
434 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2023'te %40 oy bile alamayacaklar. %30 kemik, yandaş ve para alan kesim oy verecek o kadar. Bütün bu uğraşları bu sebeple. Korkuyorlar, biliyorlar geliyor gelmekte olan. Ne güzel demiş Mevlana '' karanlığın ardında nice güneşler var !! ''
  • Vaybe

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kendi sonunu bu kadar kötü kazan başka grup görmedim heralde. İstanbul'da 800bin oy, Ankara'da %10 fark, bir sürü büyük şehrin kaybedilmesi yetmedi sanırım diğer seçimleri de kaybetmeye hevesliler
  • Yasakçı zihniyete lanet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serafon

Fetönün chp yön vermeye başladığı iyice netleşmeye başladı. Mağdur edebiyatı, şov, sanal imaj oluşturma vs bunlar onların taktikleri.

"Ekmek dağıtımının düzenli olması amacıyla Vali ve Kaymakamların başkanlığında fırıncılar odası, yerel yönetim, emniyet ve jandarma temsilcilerinin katılımıyla oluşacak komisyon tarafından, her mahalle için muhtar görüşü de alınarak ivedilikle il/ilçe ekmek dağıtım planı yapılacak, bu planda il/ilçedeki ekmek üreten işyerlerinin sorumlu oldukları dağıtım bölgeleri (mahalle/cadde/sokak ölçeğinde) ile her dağıtım bölgesi için görev yapacak araç listeleri belirlenecek. Bu şekilde yapılacak planlama dışında sadece Vefa Sosyal Destek Birimleri ekmek dağıtımını gerçekleştirebilecek"

Bu sülükleri ve bunlar gibi asalakları kullanarak ülkemizde vesayet rejimi kuran dünyadaki güçleri def etme zamanı gelmedi mi artık? En az 200 yıldır bunlar yüzünden kaybetmediğimiz kalmadı. Hala akıllanmayacak mıyız? Hep aynı oyun ama başlık/maske değişti mi toplumun yarısı yine aynı oyuna kanıyor. O miadını doldurunca başka bir maskeyle aynı oyun tekrarlanıyor bu sefer diğer yarısı kanıyor.

Yazık bize yazık!!!!

En kötü hükümdarlık, en kötü diktatörlük, en kötü krallık her halde bugünkü pislik ötesi düzenden daha iyidir. En azından kimin ne olduğu belli, mertçe ben şuyum diyor adam, muhatabın belli. Bugün ise şerefsizliğin dibinin dibinde ne olduğu belirsiz milyon tane dansözden daha kıvrak şeytana feleğini şaşırtan ahlaksız ötesi varlıklar kol geziyor her yerde ve başlarda!!!!
    Alıntılayalım da belki aklı başında CHP liler görür bu forumda zor ama olsun..
    Vefa destek guruplarına da akp li derler gerçi değişen pek bir şey olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Suç herikisinde de bir araya gelip koordinasyon içinde çalışsalar keşke ikiside şov peşinde vatandaş perişan. Devlet yardım edecem diyor CHP belediyeler yardım edecem diyor. Bakin size bir problem. Elimzde toplam 4 yardim paketi var. A X Y Z şahsı var. X şahsına belediye Y şahsına hem belediye hem devlet yardım etmiş olsun. A Z sahislarindan hangisine yardım edelim. Olay buna döner bu zamanlarda koordinasyon şart.Belediyelerin imkanları böyle durumlarda devletten fazlada olabilir. Ama koordinasyon kesinlikle şart. Zaman şov zamanı değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Yahu koskoca belediye ne diye ne olduğu belli olmayan kurumla aracı olarak ekmek dağıtsın. Niye arkadaşım anlatsana bi bana?
    Ekmem yahu bu belediye ekmek dağıtmakla paralel yapı mı kurmuş oluyor?
    Ödünüz kopuyor iyi bir şey yaparlar biz de engel olamayız diye.
    Neyini görsün chp seçmeni bunun?
    Koskoca belediyeye yok ekmek dağıtamazsın sadece bizim kurduğumuz vakıf üzerinden dağıtabilirsin demek ne demek oluyor?
    Oldu olacak kapatalım bütün mevkiileri gerek yok belediye başkanına, valiye ona buna. Bir kişi yapsın her şeyi. Kursun dernekleri vakıfları işimizi oralardan halledelim. Gerçekten inanılmazsınız. Bırakın da adamlar işini yapsın. Yardım toplarlar bloke koyarsın, aş evinden yemek dağıtırlar bloke koyarsın, ekmek dağıtırlar yasaklarsın. Neden?
    Çünkü biz dağıtımıyoz, toplamasını da en iyi biz biliriz dağıtmasını da değil mi?
    Niye seçim oldu o zaman ne diye seçtik biz belediye başkanlarını bu insanların her türlü elini kolunu bağlayacaklarsa?
    Ha size göre gitsin vakıf üzerinden dağıtsın değil mi? Çözümü kolay...

Böyle zamanlarda hızlıca ne yapılacaksa yapılması lazım. Gördüğün gibi halen 2-3haftadır maske bekliyoruz. Çok mu zordu belediyeleri arayıp maske ihtiyacını sorup şehir şehir belediyelere maskeleri vermek? Belediyeler alt belediyelerin verir onlar muhtarlara ulaştırır biz de rahatça alırdık.
    Niye olmuyor bu? Niye halkın oy verdiği insanlar aradan çıkarılmaya çalışılıyor? Halen maskemiz yok. Çok mu güzel oldu böyle yapınca? Bırakın insanlar yardım etsinler, her şeyi biz yaparız havalarını bırakın artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 22 Nisan 2020; 15:40:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    Ne olduğu belli değil dediğin vefa grubunu biraz araştır istersen ?
    Hükümetle iş birliği içinde diye mi böyle düşünüyorsunuz muhalefet ile birlikte çalışsa yete göğe sığdıramazdınız..

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Ya bırak Allah aşkına kos koca belediye niye bir ekmeği vakıf aracılığıyla dağıtsın be.
    Blokluyorum sizle mi uğraşıcam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    Tabi işine gelmedi boş konuşunca blok daha vefa grubundan haberin yok size iyi tatmin olmalar

• Merak etmeyin bizim halk mağduru sever ve arkasında durur, sayelerinde iyi reklam yaptılar. tüm akape Mansur Yavaş' a ve Ekrem İmamoğlu' na çalışıyor artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bu videodaki kişi ankaranın etlik semttin de akıl sağlığı yerinde olmayan birisi . bizim semttimiz de yaşıyor. bu adamın sözlerini akp li diye haber yapanlar utanmalı. AKP li birisi değilim . aslada savunmadım savunmama da sadece haberi yapanları kınıyorum gerçek haber yapılmalı . akıl sağlığı yerinde değil bu kişi akıl sağlığı yerinde değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigdede

arkadaşlar bu videodaki kişi ankaranın etlik semttin de akıl sağlığı yerinde olmayan birisi . bizim semttimiz de yaşıyor. bu adamın sözlerini akp li diye haber yapanlar utanmalı. AKP li birisi değilim . aslada savunmadım savunmama da sadece haberi yapanları kınıyorum gerçek haber yapılmalı . akıl sağlığı yerinde değil bu kişi akıl sağlığı yerinde değil.

Alıntıları Göster
    Ben de zaten akıl sağlığı yerinde demedim ki. Bu forumda bile onlarca var bu amcadan.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.