Şimdi Ara

Bedava Ekmeğe YASAK! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
3
Favori
13.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
434 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Beyin terk ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    Yahu valilik kendi cevabında demiş: "Tüm yardımları biz koordine ediyoruz... Ekmek dağıtacak olan Vefa Grubu üzerinden dağıtabilir". Biz dediği AKP! Daha açık nasıl desin "CHP'li belediyelerin kendi kurumsal kimliğini kullanarak yardım yapmasına izin vermiyoruz" diye?

Tabi talimat en tepeden, valiye biat etmek düşer. Bunları yapanların bağımsız mahkemelerde yargılandığı günleri göreceğiz inşallah...
  • alicavush kullanıcısına yanıt
    Adam araştır diyor sen hala adama neden diye soruyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • halktan sms verin bana 10 lira ne demek anlaşılmıyor neyapmaya calışıyorsun vermeyemi almayamı herkez bişiler alırken vergi verdi zaten bugünlerde harca diye

kim engel oluyor saana yardım dağatmana ? madem dağatamoyorsun dağıtana neden engel oluyorsun amacın nedir?
  • Bunlar varya akıllanmayacaklar gerçekten, kendi kuyularını öyle bir kazıyorlar ki hadi hayırlısı diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xe17

Bunu savunan aktroller çıkar mı acaba
    Çikti bile ilk sayfada

• Kısacası kendiniz dağıtmayın, bize verin biz dağıtacağız diyorlar. Cehapeli belediyeler de kendileri dağıtmak istiyor.
    Açıkçası fukaraya kim ne dağıtıyorsa dağıtsın. Ekmek yahu bu ekmek.

• Chp li belediyenin halka bedava ekmek dağıtması yasak
    Devletin belediyesi paralelci ilan edildi

Akp li belediyelerin kolonya ve erzak dağıtması ise serbest

Trajikomik!!!

Akp cidden akıl tutulması yaşıyor, saldırganlaşıyor ve bu yaptıkları seçimde görüldüğü gibi mutlak oy kaybı olarak yansıyacaktır bu şekilde devam etsinler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 21 Nisan 2020; 13:19:15 >
  • Amin. Bir farkları yok sadece sıfatları farklı. Vesselam.
  • Fetönün chp yön vermeye başladığı iyice netleşmeye başladı. Mağdur edebiyatı, şov, sanal imaj oluşturma vs bunlar onların taktikleri.

"Ekmek dağıtımının düzenli olması amacıyla Vali ve Kaymakamların başkanlığında fırıncılar odası, yerel yönetim, emniyet ve jandarma temsilcilerinin katılımıyla oluşacak komisyon tarafından, her mahalle için muhtar görüşü de alınarak ivedilikle il/ilçe ekmek dağıtım planı yapılacak, bu planda il/ilçedeki ekmek üreten işyerlerinin sorumlu oldukları dağıtım bölgeleri (mahalle/cadde/sokak ölçeğinde) ile her dağıtım bölgesi için görev yapacak araç listeleri belirlenecek. Bu şekilde yapılacak planlama dışında sadece Vefa Sosyal Destek Birimleri ekmek dağıtımını gerçekleştirebilecek"

Bu sülükleri ve bunlar gibi asalakları kullanarak ülkemizde vesayet rejimi kuran dünyadaki güçleri def etme zamanı gelmedi mi artık? En az 200 yıldır bunlar yüzünden kaybetmediğimiz kalmadı. Hala akıllanmayacak mıyız? Hep aynı oyun ama başlık/maske değişti mi toplumun yarısı yine aynı oyuna kanıyor. O miadını doldurunca başka bir maskeyle aynı oyun tekrarlanıyor bu sefer diğer yarısı kanıyor.

Yazık bize yazık!!!!

En kötü hükümdarlık, en kötü diktatörlük, en kötü krallık her halde bugünkü pislik ötesi düzenden daha iyidir. En azından kimin ne olduğu belli, mertçe ben şuyum diyor adam, muhatabın belli. Bugün ise şerefsizliğin dibinin dibinde ne olduğu belirsiz milyon tane dansözden daha kıvrak şeytana feleğini şaşırtan ahlaksız ötesi varlıklar kol geziyor her yerde ve başlarda!!!!

• Bir de bunların yalan olduğunu söyleyenler var
    Yalanlara inanan bi ülke hiçbir zaman gelişemez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunların amacı koronoyla mücadele değil, chp ile mücadele
  • YALAN HABER!

CHP ve yandaşları neden sürekli YALAN haber üretiyor?

• o zaman bedava pasta dağıtsınlar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.