Şimdi Ara

Bedava Ekmeğe YASAK! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
3
Favori
13.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
434 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

Önce bir okusaydın. Anlamayınca 1-2 kere daha okusaydın.
    Koyduğun fotoda
    * Büyükşehir Belediyesinin ilgili Genel Sekreteri, Vali Yardımcımızı arayarak konuyu sormuş Vali Yardımcımız da kendilerine ücretsiz ekmek dağıtımının Vefa Sosyal Destek Grupları vasıtasıyla yapılabileceğini ifade etmiştir.
    yazıyor zaten. Kısaca belediyeye siz dağıtamazsınız Vefa dağıtır denmiş. Bunu dahi anlayamamışsın.
    bunu görür görmez bastım bloğu. güzelde bir döşedim notuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Bu mesaj silindi.
    pooh allah, bereketini artırsın.
    trole bak ya vallahada böyle düşünüyorlar işin açı yanı böyle halk zombi durumunda yıllarca yenş yeni yavaşca uyanıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gün gelir, devran döner... Salgın hastalık zamanı halka yardımı yasaklayan AKP'lilerin, bağımsız mahkemelerce, en tepeden başlayarak yargılandığını görürüz dünya gözüyle inşallah.
  • Yahu 1-2 aya belediye sistemini de kaldırıp sadece iç işleri bakanlığı yetkilidir diye kararname gelir.

• emregök kullanıcısına yanıt
    zaten konu komple iftira çıktı ondan utanmıyorsun da zombi olmuş bilmem ne.

rezalet bir düşünce akımısınız. başka tarif bulamıyorum.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Uydurulan kılıfı biz yemiyoruz. Sen yiyorsan afiyet olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xe17

Bunu savunan aktroller çıkar mı acaba
    Valla bunu sormaya gelmiştim , cidden ne düşüyorsunuz ?
  • Resmi gazetede yayımlandıysa yalandır Ağızdan ağıza dolaşan bir bilgi ise gerçektir.
  • Onlarda farkinda sı. Simdi sivazlama faslindalar.Biliyorlar kaybedecekler farkindalar ancak boyle yaparak mani olmaya calisiyolar halbuki yandaslarinin yediklerini onlese,kendi satafatli yasantilarini engellese,vatandasin,iscinin emekcinin hakkini gozetse bunlara gerek bile kalmaz.Bunlar icin zafere giden her yol mübah

• Bu kritik dönemde bile yapilan isleri, seçim yarışına çevirme çabasında olan herkes elbet karşılığını görecektir..

Mahir çıkıyor diyor ki, hükümet dışında yardim yapan paralel devlettir. Siz kafayı yemişsiniz resmen Mahir bey.. Beyninizi nerede pişirdiniz acaba sormak isterim..

• Ben belediyelerin yerinde olsam 1 kuruştan satarım. Sonuçta ücretsiz sayılmaz. 1 kuruş da zaten piyasada yok denecek kadar az. Elinde olmayan vermez. Soran olursa da veresiye verdik derler. Bakanlık buga girer.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Millete gelecek bir iyiliği ancak ve ancak onlar yapar. Başkaları yaparsa samimiyetsizdir. Kendi adamlarına ekonomide kolaylık sağlarlar liberalizm adı altında fakat kendinden olmayanın piyasada dönmesini istemezler.
  • Vefa destek grubu bu işi ücretsiz yapmiyor mu? Neden 50 kuruş oldu bir anda ekmek.
    Açıklamada kendi bufelerimizden dağıtım yapacağız diyor. Kendi bufelerinizden dağıtım yapıyorsaniz niye 50 kuruşa dağıtıyorsunus. Yine bedava dağıtın.
    Valilik vefa destek grubu dağıtımı yapacak diye karar almış. Ekmek ücretsiz dağıtılamaz diye karar almamış ki.
    Belediye olayı provoke etmis gibi geldi bana. Detaylar çıkar yakında.

• Yillardir deniz feneri vs. gibi kuruluslar ile,yardim toplayanlar bunu engelliyor birde!

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Puhahaha aktroll seni :D ama ilk defa bir aktrole katılıyorum utanmalısın hemde köküne kadar ;)
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Heheheheh Aynen Aynen

• Bir Cins Deli kullanıcısına yanıt
    Onların paralelleri için biri birşey dediğinde hapishane de yer beğenin diyorlar. Yıllarca devlet içinde devlet olarak yönettiler.

• storm350 S kullanıcısına yanıt
    Troll değilim, partili dahi değilim.

Gördüklerim öğrendiklerim bildiklerim ile aklımı kullanarak bu sonuca varıyorum.

Hükümet başarılıdır.

Atatürk'ü kullanan insanlar asıl troller, profil resmi yap imzana koy falan bunlar hep şahsi çıkar için kullanmaktır bence.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.