Şimdi Ara

Bedava Dikey Stand

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen hafta başka bir sebepten xbox türkiye destek hattını aradım.Lafı açıldı ve nereden satın alacağımı sordum oda biz göndeririz efendim dedi.Bugün elime ulaştı bilginiz olsun almak isteyen varsa sanırım sadece xbox one olanlara veriyorlarmış.Bi kod geliyor xbox mailinize onu veriyorsunuz sistem veriyorsa bedava gönderiyor.Kargo ücretide yok.

• Garanti bitmemiş olsa alırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Yinede veriliyor

• Tam olarak ne yapmam gerek, bendeki eskç xbox one bu arada one s değil.

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    O zaman olmaz one s lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: SisikDomuz

O zaman olmaz one s lazim

Sen xbox one yazmışsın o yüzden sordum neyse işime yaramıyor ama yarıyanlar kaçırmasın bence.

• Hocam bende xbox one s var, tam olarak nasıl bir yol izlemeliyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapX -- 7 Haziran 2017; 9:27:48 >
  • Hocam bende one s i yeni aldım detaylıca anlatır mısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende one s i yeni aldım detaylıca anlatır mısınız? Gerçi yatay çok daha tatlı duruyor alet ama olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz hangi müşteri numarasını aradınız acaba çok merak ettim ben arıyorum açan yok. Bu konunun doğruluk payı var mı onu da merak ettim açıkçası.

• One s için de geçerli mi

• Bedava Dikey Stand
    Arkadaşım neden yalan söyleyeyim yararlanın diye yazdım işte bide suçlu duruma düşüyorum.Xbox TR müşteri hizmetlerini arayın gerekli bilgiyi verir.Ben Xbox one s kullanıyorum aradım ve aldım işte. Xbox tr müşteri hizmetleri 0212 375 52 52
  • iTrailblazer kullanıcısına yanıt
    Bana da ücretsiz gönderdiler. Kinect adaptörü de ücretsiz geliyor. Bunlar Microsoft cephesinde olan şeyler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mart ayında aldığım one s için nisanın başında aradım ücretsiz dağıtım martta bitti dediler. Bir kez daha aradım. Yine yok dediler. Aliexpressten aldım ben de 12 tl ye. Bir ayda geldi. Yine de isteyeceğim.

• Aradım ücretsiz dağıtım bitti dediler,hayır satın almak istesek satan yerde yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Aradım ücretsiz dağıtım bitti dediler,hayır satın almak istesek satan yerde yok

Mart ayında bitti diyorlar forumda alan arkadaş Mayıs ayında almış. Bu nasıl çelişki.

• quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Aradım ücretsiz dağıtım bitti dediler,hayır satın almak istesek satan yerde yok

Mart ayında bitti diyorlar forumda alan arkadaş Mayıs ayında almış. Bu nasıl çelişki.

bende anlamadım hocam üstelik paramızla alsak satan yer yok aynı şeyi ben play&charge kitte yaşadım Türkiye'de hiç bir yerde satılmıyor getirtilmiyor da en son şarjlı pil almak zorunda kaldım aksesuar konusunda xbox çok kötü ülkemizde
  • Ben de aradım ancak bana da sadece satın alabileceğim yerleri içeren bir mail attılar. Oralarda da yok aslında.
  • Arka arkaya birkac kez arayin farkli gunlerde. Temsilcoden temsilcoye degisiyor.

• Tel yanlış sanırım Xbox Destek vermiyoruz diyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.